информация за тези които чакат следващо интервю

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
vania1
Мнения: 99
Регистриран на: Пон Окт 16, 2006 8:03 am
Местоположение: Montreal

информация за тези които чакат следващо интервю

Мнение от vania1 »

...........................................


*******************
И тази тема щеше да отиде при другата, ако не се беше намесил todor1974. Четете правилата на форума и ги спазвайте за да не Ви изчезват темите.
Linnko - администратор
Venko
Мнения: 227
Регистриран на: Пет Яну 20, 2006 10:27 am
Местоположение: Отава
Обратна връзка:

Мнение от Venko »

Здравейте и от мен, преди няколко дни бях пуснал тема, че се чудя вече кога ще бъдат следващите интервюта и дали да пиша до Виена. Ние сме подали на 28 декември 2006 и на 10 януари 2007 дойде акузето и нищо от тогава насам. Писахме до Виена и ни отговориха на същия ден още(петък11.05.2007) , че сме: цитирам
-в листата на "чакащите за интервю в София", което ще бъде най-вероятно през август месец, но не е сигурно на 100% и ще получим писмо за покана около 8 седмици преди датата, в противен случай интервютата ще останат за края на годината(но какво значи това краят на годината ....) ако не се проведат август месец.

vania1 , искам да те питам какви нива сте посочили за фреснки , че са ви искали допълнителни документи за нивото на езика?
Ние не сме с търсени образования, нива на френски и англииски 6/5 за мен и 5/5 френски и 4/3 английски за съпругата ми , вишисти сме и двамта, с максимум точки по стажа(предполагам), с едно дете и в писмото пишат ,че документите ни са наред и чакат дата за интервю както писах по горе.
Само не знам и не мога да разбера професиите ни дали дават някакви точки в смисъл дали са от търсените , щото нещо не мога да се ориентирам в новите точки за професиите(тая работа с професиите не можах да я разбера) :). Както и да е, то важното е да ни поканят на интервюто всъщност:) Аз се занимавам с предпечат и графичен дизайн, жена ми е рекламен консултант в медия, но не сме завършили това и двамата. Ако има някой да поясни ще съм благодарен.
Дано инфото да е полезно за тези , които не се класираха за майската сесия.
Успех на всички минали интервюта за по-нататак и на на тези , които им предстоят интервюта тези дни:)
DCS Виена: 28.12.2006
Интервю: 22.08.2007
Док Букурещ: 05.09.2007
Баркодове: 09.10.2007
Направени медицински: 09.11.2007
О.К. Медицински: 23.11.2007
Покана за визи: 09.01.2008
Визи: 29.01.2008
В Канада:29.02.2008
todor1974
Мнения: 39
Регистриран на: Съб Юли 22, 2006 1:21 pm
Местоположение: Перник,надявам се и в Канада
Обратна връзка:

Мнение от todor1974 »

Venko написа:Здравейте и от мен, преди няколко дни бях пуснал тема, че се чудя вече кога ще бъдат следващите интервюта и дали да пиша до Виена. Ние сме подали на 28 декември 2006 и на 10 януари 2007 дойде акузето и нищо от тогава насам. Писахме до Виена и ни отговориха на същия ден още(петък11.05.2007) , че сме: цитирам
-в листата на "чакащите за интервю в София", което ще бъде най-вероятно през август месец, но не е сигурно на 100% и ще получим писмо за покана около 8 седмици преди датата, в противен случай интервютата ще останат за края на годината(но какво значи това краят на годината ....) ако не се проведат август месец.

vania1 , искам да те питам какви нива сте посочили за фреснки , че са ви искали допълнителни документи за нивото на езика?
Ние не сме с търсени образования, нива на френски и англииски 6/5 за мен и 5/5 френски и 4/3 английски за съпругата ми , вишисти сме и двамта, с максимум точки по стажа(предполагам), с едно дете и в писмото пишат ,че документите ни са наред и чакат дата за интервю както писах по горе.
Само не знам и не мога да разбера професиите ни дали дават някакви точки в смисъл дали са от търсените , щото нещо не мога да се ориентирам в новите точки за професиите(тая работа с професиите не можах да я разбера) :). Както и да е, то важното е да ни поканят на интервюто всъщност:) Аз се занимавам с предпечат и графичен дизайн, жена ми е рекламен консултант в медия, но не сме завършили това и двамата. Ако има някой да поясни ще съм благодарен.
Дано инфото да е полезно за тези , които не се класираха за майската сесия.
Успех на всички минали интервюта за по-нататак и на на тези , които им предстоят интервюта тези дни:)
Ами доколкото аз разбрах,професията ти дава точки ако е придобита последните 5 години и имаш поне 1 година стаж по нея за този период.Аз също се бях заблудил за моята професия,и сега чакам отговор от Виена. :wink:
Venko
Мнения: 227
Регистриран на: Пет Яну 20, 2006 10:27 am
Местоположение: Отава
Обратна връзка:

Мнение от Venko »

Ами ясно, ще видим какво ще стане , дано да ни поканят по скоро така. Упсех
DCS Виена: 28.12.2006
Интервю: 22.08.2007
Док Букурещ: 05.09.2007
Баркодове: 09.10.2007
Направени медицински: 09.11.2007
О.К. Медицински: 23.11.2007
Покана за визи: 09.01.2008
Визи: 29.01.2008
В Канада:29.02.2008
Публикувай отговор