Кореспонденция с имиграционните власти!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
petiov
Мнения: 195
Регистриран на: Съб Дек 09, 2006 10:28 am
Обратна връзка:

Кореспонденция с имиграционните власти!

Мнение от petiov »

Имам питане за начина по който имиграционните власти изпращат писма.Предполагам използват обикновенна поща т.е. БГ-пощи.Само,че на никого не е тайна,че те не са много надеждни,а в моя случай направо безнадеждни.След като пратих първите документи до Виена,очаквах писмо с потвърждение или поне дата за интервю,но нищо не получих.На 27.09.2006г. са ми изпратили писмото,което и до ден днешен не получих.Добре,че хората във Виена бяха свестни и ми се обадиха по телефона на 08.11.2006г. за да ме попитат ще се явявам ли на интервю.Та в тази връзка разбирате опасенията ми от евентуалното загубване на писмо от Букурещ-въпреки,че разговарях вече с пощенските служители от нашия клон.Стана малко дълго предисловието,но ето въпроса:Няма ли начин да бъда уведомяван по електронен път за изпратени до мен писма?Мога ли да поискам нещо подобно от Букурещ?
Аватар
Bily T
Мнения: 727
Регистриран на: Чет Окт 14, 2004 2:22 am
Местоположение: София екс жител на West Van

Мнение от Bily T »

неами си пощенска кутия 30 лв е на година в централна поща, по-сигурно е аз така направих.
NO PAIN NO GAIN
Аватар
petiov
Мнения: 195
Регистриран на: Съб Дек 09, 2006 10:28 am
Обратна връзка:

Мнение от petiov »

Благодаря Били за съвета, ама имаме ли време и смисъл да го правим това с пощенската кутия.Все пак очакваме всеки момент писъмце от Букурещ.
Аватар
RobinHood
Мнения: 438
Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 9:35 am
Местоположение: GTA, Canada

Мнение от RobinHood »

очакваме всеки момент писъмце от Букурещ
:wink: Е, а дано! Пък да вземат да ни пратят и на нас едно писъмце покрай тебе. :D
ramone
Мнения: 285
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 12:11 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от ramone »

Bily T е прав! Наеми си пощенска кутия за да ти е мирна главата! Пък и така ще изключиш фактора <любопитни комший>,който никак не е за подценяване освен ако пощенската ти кутя не прилича на сейф! :D
Какво ще бъде утре,най-лесно се познава в другиден...
Заключено