77 snimki ot ville de Quebec - Carnaval de Neige 2004

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

77 snimki ot ville de Quebec - Carnaval de Neige 2004

Мнение от Mark »


ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Гост

Мнение от Гост »

Страхотни снимки, Марк. :beer: :beer: Хареса ли ти в Квебек ? :D :P А панорамните снимки от въртящия се ресторант ли си ги правил ? Добре си е в град Квебек, само работа да има. :idea: А ако можем и температурите да повишим. :roll: През лятото изглежда още по-добре - навсякъде музиканти, артисти, клоуни забавляват туристите. Много цветя и уют - хората се излягат около замъка на тревните площи. :partytime:

Направо Квебек е Париж на Канада. :P Както и Швейцария на Американския континент. :D :P :thumbsup:

Хей, столичани, как сте там през зимата. :wink:
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

Ombudsman написа:Страхотни снимки, Марк. :beer: :beer: Хареса ли ти в Квебек ? :D :P А панорамните снимки от въртящия се ресторант ли си ги правил ?
Merci za snimkite. Da ti kaja, spored men Quebec e edno grad4e, koeto ne bi wpe4etlilo s mnogo ne6ta ot praw pogled turista, o4akwa6t da widi pi6tnost i krasota (pone prez tozi period na godinata). Opredeleno si ima hubawite strani, no sled kato go opoznae6 powe4e. Az niamah wreme da go opoznaja mnogo, no ot razkazite na gid-a ponau4ih niakoj ne6ta. Panoramnite snimki gi prawih ot "Observatoire de la Capitale" - naj-wisokata sgrada w Quebec - 31 etaja.

No spored men reklamata e malko po-silna, ot realnata kartina (ili az sam mnogo pretenciozen :wink: ). No opredeleno Quebec e hubaw grad. Prosto ne e ot tipa na Montreal. Kojsto iska da wijda gledki ot tipa "Centre Ville de Montréal" - Quebec ne e to4no grad ot takaw tip.

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Аватар
anito
Мразим да мислим
Мнения: 2595
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 9:35 pm
Местоположение: Са

Мнение от anito »

Mark, 4udesni snimki!!! :thumbsup:

Az minalata godina se probwah, no ni6to ne izleze :oops: To ot wsiako darwo ako stawalo swirka... :roll:

Moje li da si gi kopna? :giavol:
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

anito написа:Mark, 4udesni snimki!!! :thumbsup:

Az minalata godina se probwah, no ni6to ne izleze :oops: To ot wsiako darwo ako stawalo swirka... :roll:

Moje li da si gi kopna? :giavol:
:wink: estestweno, 4e moje, samo ako izkarwa6 pari ot tiah, moje da me po4erpi6 niakoj pat, kato dojda pak tam :wink: :beer:

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Аватар
anito
Мразим да мислим
Мнения: 2595
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 9:35 pm
Местоположение: Са

Мнение от anito »

Mark написа: :wink: estestweno, 4e moje, samo ako izkarwa6 pari ot tiah, moje da me po4erpi6 niakoj pat, kato dojda pak tam :wink: :beer:
Koeto me nawejda na misalta:
Abe ti 6to ne se obadi, kato si bil tuk? :evil: Nali ne za6toto si sardit :wink:

Izkaram, neizkaram (pari de), birata ia ima6 :beer:
Гост

Мнение от Гост »

Ането, вземи да разкажеш нещо за фестивала в Квебек. :idea: Вече на 50 години, нощни шествия, снежни фигури - стига само на групарите в Имало едно време ... си раздувала. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

anito написа:Abe ti 6to ne se obadi, kato si bil tuk? :evil: Nali ne za6toto si sardit :wink:

Izkaram, neizkaram (pari de), birata ia ima6 :beer:
:roll: za kakwo da sam sardit :roll: niama takowa ne6to, prosto vizitata be6e po grafik i swobodnoto wreme ot 2 4asa se stopi za minuti kato 4e li.

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
G_Rosi
Мнения: 714
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 5:35 pm

Мнение от G_Rosi »

Страхотни са !
И аз си копирах няколко без позволение! :D
Аватар
sergarion
Мнения: 41
Регистриран на: Чет Юли 31, 2003 12:35 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Колебаем се между Монреал и Квебек...

Мнение от sergarion »

G_Rosi , бих искал да те попитам за личното ти мнение относно предимствата на град Квебек ,освен това което е писано в форума.Ние с жена ми сме писали във вторите документи ,че искаме Монреал .А ако искаме на интрвюто да сменим с Квебек ,дали е възможно??????
:roll:
Nadya i Todor
Мнения: 37
Регистриран на: Сря Дек 10, 2003 10:36 am
Местоположение: България

Мнение от Nadya i Todor »

И ние се присъединяваме към общото мнение - страхотни снимки Марк!
Ние сме решили да се заселим в Квебек и снимките ти дават много ясна обща представа за града. Да не говорим, че страшно ни харесват.
Заключено