Vajno za frenskiat

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Bako
Мнения: 169
Регистриран на: Сря Ное 19, 2003 5:09 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Vajno za frenskiat

Мнение от Bako »

Skapi forumci, predi Nova godina izpratix Preeliminarito. Optimistichno si biah pisal na frenskia 5/5. Da, obache poluchix pisamce, s koeto mi preporachaxa oste min. 200 chasa frenski.
Ta v tazi vrazka edin vapros kam vsichki - kandidatstvam sam. Ako obache im pisha, che spatnicata v givota i saotvetno edno dete na 7 sa reshili da doidat s men, dali ste stanat po-blagosklonni.

Mersi za eventualni otgovori.
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Мнение от Kpetrov »

Dobre de az si pisah syshto 5/5 v on-line evaluationa i kajaha che stava.
E imam i tova deto go kajvash "spytnica i deca" no si mislia che poveche ot 5/5 trudno she izkaram
I kvo she stane ako si pusnesh dokumentite sega s platena taksa kvo she ti kajat ako po on-line evaluation-a stavash???
valBG
Мнения: 252
Регистриран на: Чет Юли 31, 2003 12:22 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Otnosno French-a

Мнение от valBG »

Zdr,

Te s4itat 4e tryabva 450 4asa french za da minesh.Tova go kazvat na sreshtite.
Vse pak vsi4ko e individyalno.

shto se otnasya do Online TEST-ta tam moje da se mine i bez French
Pone pri men e taka
NO....

valBG
Аватар
Леля Екимка
Диване
Мнения: 3297
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:38 pm
Местоположение: град Кралски хълм
Обратна връзка:

Мнение от Леля Екимка »

Да бе! На интервюто никой не те пита колко часа френски си взел.
А пък вие що си пишете толкова малко на френския като е основното във въпросника? Слагате си малко отгоре и спешно си го научавате до интервюто - иначе като те върнат, ела и виж - още по-гадно става.
Представителна извадка тип "паплач"
Изображение
Аватар
Леля Екимка
Диване
Мнения: 3297
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:38 pm
Местоположение: град Кралски хълм
Обратна връзка:

Мнение от Леля Екимка »

Да бе! На интервюто никой не те пита колко часа френски си взел.
А пък вие що си пишете толкова малко на френския като е основното във въпросника? Слагате си малко отгоре и спешно си го научавате до интервюто - иначе като те върнат, ела и виж - още по-гадно става.
Представителна извадка тип "паплач"
Изображение
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Мнение от Kpetrov »

Kak si pishem malko az do 5/5 znaesh li kolko imam da douchvam sega sigurno sym na 2/2
A kvo ostava da si pisha i poveche
Аватар
Morgana
Мнения: 68
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 4:12 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Morgana »

naistina frenskiat e vajen. Ako imate ideia da jiveete v Quebec, to togava e OSHTE po-vajen.
predi interview-to siadash, podrejdash si prioritetite i reshavash kak da dejstvash. spored men nivo 5/5 e nisko za vodesht kandidat.
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

За френския...

Мнение от Linko »

Bako,
Явно си някъде малко под допустимия минимум точки за селекция и затова са ти писали това писмо. Логиката е следната - само езиковите познания са променлива величина от всички критерии за селекция. Не би могъл сега (за няколко месеца) да промениш нещо по отношение на образование, обучение, трудов стаж и т.н. Та затова ти предлагат единствената възможност за увеличаване броя на точките.
Другия вариант (жена и дете) също е решение, но ти го препоръчвам само ако наистина си решил да ги вземеш със себе си, независимо дали веднага или малко след твоето заминаване. В противен случай - ще възникнат нови проблеми.
Успех!
paraglider
Мнения: 254
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 1:52 am
Местоположение: Gusto maina, ama ve4e v Gatineau
Обратна връзка:

Мнение от paraglider »

Az pak si mislya, 4e naistina vsi4ko e individualno! Mnogo zavisi kakva ti e profesiata i t.n.! Pri nas v kursa po frenski ima edno semeistvo, koiti pisaha na osnovnia kandidat - maja - 5/5, no toi e sas spetzialnost aviomehanik ili ne6to podobno! Te izpratiha vtorite si dok dekemvri predi Koleda i yanuari mesetz polu4iha pismo da 4akat parvata polovina na 2004 data za intervy! Taka 4e ne6tata sa strogo individualni naistina! Za vseki slu4ai si mislya, 4e e po dobre da pi6e6 tova nivo koeto si v momenta na podavane na dok / estestveno ne po nisko ot 5/, a na intervuto ako pokaje6 pove4e tolkova po dobre za teb!6toto drugiat variant -da si pi6e6 visoko nivo - a na intervuto dve dumi da ne moje6 da svarje6 e o6te po kofti!
E, vseki pretzenyava sam za sebe si! Uspeh
Заключено