Въпрос за Куба ???

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
Papi
Мнения: 545
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 11:32 am
Местоположение: Hochelaga

Мнение от Papi »

clio написа:Прав си Папи, нямаш промяна. :P

Станал си модератор? Честито !! как се оправяш с това, иска много време вероятно?
Stoni

Мнение от Stoni »

Има 4 вида мъже,
първия вид и на мъжко магаре не прощават,
вторите трябва да ги молиш
трети вид, които се молят на първия вид :wink:
За останалите е бизнес :beer: :beer:
Аватар
Papi
Мнения: 545
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 11:32 am
Местоположение: Hochelaga

Мнение от Papi »

Благодаря ви, скъпи сънародници, получих инфото, което търсех, моля Модератора да изтрие темата.

Ткс
Аватар
clio
Модератор
Мнения: 301
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 8:23 am
Местоположение: Mtl, Canada

Мнение от clio »

Тва му е хубавото, че бисерите не ги трием :wink:
Съществува една теория, според която, ако някой някога открие какво представлява Вселената, то тя моментално ще изчезне и на нейно място ще се появи нещо още по-загадъчно и необяснимо. Съществува още една теория според, която това вече се е случвало.
Аватар
Papi
Мнения: 545
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 11:32 am
Местоположение: Hochelaga

Мнение от Papi »

Joana написа:Хей, пич, ти на мацките от други региони какво им подаряваш като ходиш при тях? 100 долара май е тарифата. Или по една кола или къща за по-елитните. Обаче, нали знаеш, за да има такива, дето да могат да се продават само за лимузини и къщи, трябва да има и такива, дето се продават за сапуни. Тя, разликата не е много съществена. Айде, наздраве. Следващият път дано ти се отвори парашутът и да можеш с добрите си финанси да си позволиш "по-елитни" мадами. :P

P.S. Всъщност и ти май не се продаваш добре. Защо така?! :wink:

Чаровни усмивки,
Joana
Искаш да кажеш че съм тъп, без дори да ме познаваш и без да си ме виждал??

Благодаря, ще го приема като комплимент от човек като теб.
Аватар
Papi
Мнения: 545
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 11:32 am
Местоположение: Hochelaga

Мнение от Papi »

clio написа:Тва му е хубавото, че бисерите не ги трием :wink:
Дори и ако авторът на темата помоли лично за това? Не се ли нарушават права по този начин?
Stoni

Мнение от Stoni »

Тук бисери и простотии не се пипат, само да се опита някой да каже нещо стока и изчезва от потока :wink:
Аватар
clio
Модератор
Мнения: 301
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 8:23 am
Местоположение: Mtl, Canada

Мнение от clio »

Не знам, мисля че не. Но аз така или иначе нямам много права в този подфорум :D
Съществува една теория, според която, ако някой някога открие какво представлява Вселената, то тя моментално ще изчезне и на нейно място ще се появи нещо още по-загадъчно и необяснимо. Съществува още една теория според, която това вече се е случвало.
Аватар
Papi
Мнения: 545
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 11:32 am
Местоположение: Hochelaga

Мнение от Papi »

Както и да е, момчета, да сте живи и здрави, някой ден пак ще намина, ако не ми махнете профила до тогава де !!

Късмет на всички !!!
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

що да го махат ?
може някоя нова сапунка да ни пуснеш .....
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

poumpy написа:според мен темата взима много унизителна форма за хората живеещи в Куба......
Ами моята приятелка беше там миналия месец и отиде неподготвена. Първите дни не се усещала за намеците на камериерката, ама тя в един момент направо й казала на кое място в стаята да оставя подаръците... Та приятелката ми се беше видяла в чудо къде да й търси подаръци. Беше се посъветвала на място с по-опитни туристи, и какво ми каза тя, ви го предавам. Тя накрая остави освен пари остатъка от шампоана си, крема си, и изобщо каквото можеше, и камериерката била много доволна. Аз ако отида там ще се заредя подобаващо. Не знам дали там и долари да имаш, кубинците могат да си купят всичко. Дефицитът е страшно нещо, не мога да го забравя :(
Аватар
clio
Модератор
Мнения: 301
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 8:23 am
Местоположение: Mtl, Canada

Мнение от clio »

То каква била историята, а ние взехме бедния Папи за сексуален предатор на и така експлоатираните кубинки. :roll:
Абе човек да беше уточнил за какво ти е тоз сапун за кубинките. :lol:
Друг път казвай за какво е "сапуна", че ...
Ами приятно изкарване тогава и ... от това, което разбирам марката на сапуна не е от значение. :wink:
Съществува една теория, според която, ако някой някога открие какво представлява Вселената, то тя моментално ще изчезне и на нейно място ще се появи нещо още по-загадъчно и необяснимо. Съществува още една теория според, която това вече се е случвало.
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

А вие защо трябваше да тълкувате въпроса му толкова негативно :nenam:
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Въпрос за Куба ???

Мнение от Koko »

Papi написа:Здрасти, да знаете кой вид сапун обичат кубинките точно, че ще ходя за 2 седмици, искам да ги зарадвам, а съм чувал за тоя номер със сака, пълен със сапун, само, че не зная коя марка беше??

Моля за помощ, някой ако е ходил, или е чувал да сподели !!

Мерси !!!
Папи, май не си избрал най-подходящото време да ходиш до Куба - че както не се знае Фидел Кастро ще го бъде ли след операцията, гледай да не се окажеш в разгара на някоя нова революция и да се наложи да те евакуират оттам.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

интересно ако взема от тези селските "калъпи"-сапуни, дето от прасето се правят дали ще ми върже? все пак са по 1 кило :)
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Заключено