Няма ли интервюта на 17.04 и на 18.04.2006?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
HristoRaev
Мнения: 16
Регистриран на: Пон Окт 10, 2005 6:53 am
Местоположение: Пловдив

Няма ли интервюта на 17.04 и на 18.04.2006?

Мнение от HristoRaev »

Някой бил ли е на интервю тези дни? Няма ли да се похвалите или празнувате и нямате време да пишете?
Аватар
nasko29
Мнения: 93
Регистриран на: Нед Мар 12, 2006 11:19 am
Местоположение: Добрич-Монреал
Обратна връзка:

Мнение от nasko29 »

sas sigornost znam 4e imam uspeli dnes moi priateli biaha dnes ot 15 00 estestveno vzeha predi tiah semeistvoto sa6to sa vzeli horata kuponiasvat v momenta . za da uspokoia vsi4ki intervutata dnes sa minali blestia6to bez mnogo vaprosi 4oveka e na kef taka 4e niama stra6no.
uspeh na vsi4ki do kraia na sesiata nie sme na 27.04.2006 ot 15 00
Аватар
mirkaa
Мнения: 864
Регистриран на: Чет Апр 08, 2004 12:27 pm
Местоположение: New York, NY
Обратна връзка:

Мнение от mirkaa »

да бе, споделете с тръпнещите все още в очакване.... :D

имаше хора на 17 и 18 в Радисън??? Споделете, SVP ;)

p.s. охооо, наско29, аз съм от 14 часа!!! Май сме последните за тази сесия. Късмет!!
third generation immigrant :)
Аватар
nasko29
Мнения: 93
Регистриран на: Нед Мар 12, 2006 11:19 am
Местоположение: Добрич-Монреал
Обратна връзка:

Мнение от nasko29 »

moite priateli biaha na intervu na moskovska za radisan ne znam da e imalo intervuta
Аватар
nasko29
Мнения: 93
Регистриран на: Нед Мар 12, 2006 11:19 am
Местоположение: Добрич-Монреал
Обратна връзка:

Мнение от nasko29 »

mirkaa sigoren sam 4e vsi4ki 6te uspeem kasmet i na vas :D :D :D
Аватар
HristoRaev
Мнения: 16
Регистриран на: Пон Окт 10, 2005 6:53 am
Местоположение: Пловдив

Мнение от HristoRaev »

Успех на всички! :)
sagitarious
Мнения: 13
Регистриран на: Съб Мар 12, 2005 6:39 am
Местоположение: Bulgaria, Stara Zagora
Обратна връзка:

интервю 17.04 от 12.00 часа в РАДИСЪН

Мнение от sagitarious »

Здравейте на всички и извинете за закъснението, но наистина след това пихме и се веселихме.
Ние сме семейство 29 години с дете на 5 год., стаж 7 год. по специалността, която е предпочитана. Основният апликант фр.5/5 ,съпруга ми 4/4 анг.7/7.
И така, изпитващия е много учтив и се държи с уважение към теб. Говори различно, не с познатите думи,изрази и неразбираемо, аз чувах само отделни думи, но е достатъчно да се ориентирате. Повтаря си въпроса малко по-бавно и след това се включва преводачката, която говори супер. Тя също е супер.
Въпросите:
Мотивация, избор на град, защо той, професия- колко време, задачи които изпълнявате, нещо ако му направи впечатление прекъсва и те пита. Фр.език - къде, колко време, всеки казва за частните уроци, нас ни пита какво учихте там, как го учихте. Според мен му е странно какво правим там.
С съпруга ми си говориха само на анг.ез.
Това е, 30 минути и едно бързо отмятане на всички документи.
Според мен вече е чувал всичко, затова говорете първо с силните си козове, по същество. Той също се опитва да разбере това,което вие казвате, ако не е много ясно.
Накрая излизате /и преводачката/ и чакате.
Всеки който се е подготвил прилично с фр.ез. минава. На мен ми каза, че защитавам нивото си, което си беше истинско удоволствие да го чуя, защото уча този френски от 1 год., за съпруга ми , добре, но трябва още.
Това е, не се притеснявайте, това го усеща много добре.УСПЕХИ!!!!
"Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му!", моите са ОГРОМНИ, повярвайте ми!
Златина
Мнения: 20
Регистриран на: Пет Яну 27, 2006 2:45 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Мнение от Златина »

И ние искаме да споделим с всички Вас успешното ни интервю, след много дългия ден, който все още продължава. Обещахме си да празнуваме и да разказваме на своите приятели и със сигурност ще го направим.
Водещ кандидат бях аз - на 29 г. с френска езикова гимназия, бакалавър стопанско управление, 7 г. и 9 м. стаж по специалността. Омъжена с 2 деца. Езици: френски 10/10 и англ. 10/10.
Съпруг - 32 г. специалност: автоматизация и с-ми за управление, магистър-инженер. Френски 6/6 и англ. 6/6. Стаж - 11 год. по специалността.
Започнахме в 15 ч. с бързо запознанство и с въпрос по декларацията за приятел "Откъде и откога се познавате"? Последва "Къде смятате да се установите" и съответно "Защо избрахте точно Монреал?" Аз веднага изтъкнах предимствата на големия град и разговора продължи в сравняване и проверка на документите - образование / средно и висше и всички въпроси, свързани с време, специалност и продължителност. Продължихме с разглеждането на трудовите книжки и въпросите, свързани с това къде и какво точно работим. Г-н Леме се интересуваше и от военната служба на съпруга ми. Имаше въпроси и към двамата къде точно сме учили френски език. Нямаше въпроси на англ. език. Проверката продължи със сравняване на банк. референции и актове за раждане. Всичко това приключи в рамките на около 30-35 мин. През цялото време обстановката беше изключително непринудена и предразполагаща. Преводачката помагаше с допълнителни разяснения и много професионално съдействаше за яснота при по-специфичните въпроси. Например обясни на г-н Леме, че фирмата, в която работи съпругът ми е една и съща въпреки, че четири пъти е променяно нейното име поради смяна на собственика. Става въпрос за Лукойл- Нефтохим. Колкото и банално да звучи, съветът ми към всички на които им предстои скоро интервю е: не се притеснявайте излишно, но дайте най-доброто от себе си. Разговаряйте без напрежение и бъдете естествени. Това разбира се не става без добра подготовка по френски език, за което ние спциално благодарим на г-жа Моканова, която успя да ни мотивира и мобилизира за краткото време с което разполагахме. Мечтите наистина се сбъдват и затова, не спирайте да мечтаете.
lilava
Мнения: 199
Регистриран на: Вто Сеп 20, 2005 2:35 am
Местоположение: Montreal

Мнение от lilava »

Честито на преминалите интервю :beer2: то!
Златина, ще се видим ли в петък?
Ако водите вашите, ние да доведем нашия звяр? :wave2:
tsd
Мнения: 31
Регистриран на: Нед Мар 19, 2006 3:31 am
Местоположение: Canada
Обратна връзка:

Мнение от tsd »

Честито и успех :wink:
Petrova_bs
Мнения: 215
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 7:12 am

Мнение от Petrova_bs »

Честито и от мен, виждам, че няма голяма разлика в интервютата, така че смело напред!

А за бургаската група е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да се видим в петък.
:beer: :beer: :beer:
Изображение
marcho_bg
Мнения: 37
Регистриран на: Чет Сеп 30, 2004 5:43 am
Местоположение: Sofia-Montreal,QC
Обратна връзка:

-

Мнение от marcho_bg »

БРАВО ;)
Честито и от мен !!! Както се разбира от поредните успели тоя чичка :) Норман е ГОЛЕМ пич, така че тези които им идва реда да не се притесняват от нищо!!!
УСПЕХ на всички до края на АПРИЛ.
Je vous souhaiter tout le bonheur du monde !!!

DCS Vienna - 25.10.2005
Accuse de .. - 30.11.2005
Entrevue - 14.04.2006 - OK
Médecine - xx.xx.2006
dada
Мнения: 256
Регистриран на: Нед Мар 05, 2006 4:57 pm
Местоположение: Toronto, ON

4estito!!!

Мнение от dada »

Честито и от нас! Дерзайте, че трудностите тепърва предстоят!!!
Pacco
Мнения: 4
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 1:15 pm

Мнение от Pacco »

Здравейте на всички, до сега само разглеждахме форума и черпехме полезна информация от тук, но след като вчера минахме успешно интервюто, решихме да споделим с вас радостта си.
Водеща - съпругата ми 32г, френски 10/10, англ. 5/5 бакалавър (задочно) и 10 г. стаж в сферата на изкуството и аз - средно, френски 5/5 и англ. 6/6 - 6 год стаж, като сервизен техник на офис техника и дете на 4години.
Всичко мина доста лесно, въпросите бяха изцяло по документите и въпрос на английски - говорим ли и къде сме го учили. Зададе също въпроса защо искаме да имигрираме в Квебек и какво смятаме да правим там. Добре е да носите, ако намерите обяви за работа в интернет.
Пожелаваме успех на всички, на които им предстои интервю!
Аватар
emoipoli
Мнения: 155
Регистриран на: Чет Авг 04, 2005 12:03 pm
Местоположение: Mtl

Мнение от emoipoli »

Честито на успелите на интервютата :P :) :D :lol: :beer: :beer: :beer:
30.01.2006 DCS
20.10.2006 Date d'entrevue-УСПЕШНО!
3.11.2006 Documents Bucarest
17.01.2007 Barcodes
20.02.2007 Formulaires medicaux
09.03.2007 OK
Покана за Визи 05.04.2007
7.05.2007-ВИЗИ
12.06.2007-вече в Монреал
Заключено