Vajno!!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
Elishon
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Апр 16, 2006 3:24 pm
Местоположение: Plovdiv

Vajno!!

Мнение от Elishon »

Iskam da vi popitam ima li nqkoi, koito da e nad 45 godini i da e dopysnat do intervu.Blagodarq predvaritelno na vsichki, koito otgovorqt:))
Veliko
Мнения: 637
Регистриран на: Съб Окт 25, 2003 10:50 am

Мнение от Veliko »

Ще те допуснат, ама после за каква работа ще те допуснат над 45 :wink:
Life goes on. It always does, until it doesn´t!
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myha »

Mi Veliko ako si na 55 ?
Ne otchaivai taka choveka ,neka da probva moje i da stane !!!!
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
galiciq
Мнения: 63
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 1:08 pm
Местоположение: Montreal

Re: Vajno!!

Мнение от galiciq »

Elishon написа:Iskam da vi popitam ima li nqkoi, koito da e nad 45 godini i da e dopysnat do intervu.Blagodarq predvaritelno na vsichki, koito otgovorqt:))
Мисля,че ако образованието ,стажа и познанията по френски и английски са на максимални позиции има вероятност.Пробвайте онлайн теста първо.

http://206.162.174.213/dpi/index.jsp?languageCode=fr
http://www.canlii.org/qc/legis/regl/i-0 ... /tout.html

Късмет!
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

myha написа:Mi Veliko ako si na 55 ?
Ne otchaivai taka choveka ,neka da probva moje i da stane !!!!
e да ама тая работа не е кат тотото, да пробваш тоз тираж и ако не стане да му теглиш една майна. едно преселение на 9000км със всичките му багажи, пари и препятствия е сериозна крачка
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
DonPatso
Мнения: 37
Регистриран на: Съб Апр 01, 2006 9:35 pm
Местоположение: Монтреал,Квебек
Обратна връзка:

Нямаш проблем

Мнение от DonPatso »

Пробвай се иначе цял живот ще те яд че не си опитал.В интернет теста е безплатен ако там те одобрят начи печелиш.Нали знаеш "който играи пичели който ни играи ни пичели"
Абе еййй! Всичко което виждаш е триизмерно не забравяй!
Аватар
pantera
Мнения: 306
Регистриран на: Чет Авг 04, 2005 6:26 pm
Местоположение: България,Стара Загора-Моntreal
Обратна връзка:

Мнение от pantera »

Имаме познати ,които са на около 45 год.и успяха.След може би 2 месеца ще летят за Канада.Той е със средно образование и беше основния кандидат.Моят съвет е кандидаствай. Годините нямат кой знае какво голямо значение,единствено,че за тях се дават по-малко точки.
Успех
Да живееш без някои от нещата, които искаш е неразривна част от щастието. Бъртранд Ръсъл
aseto

Мнение от aseto »

Мисля ,че трябва да се преценят всички обстоятелства и най-вече професията. В момента се сещам за около стотина професии, при които биха те взели на работа и ако си на 55 години. Успех!
Аватар
Elishon
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Апр 16, 2006 3:24 pm
Местоположение: Plovdiv

Мнение от Elishon »

Благодаря на всички за отговорите. Повечето мнения са доста обнадеждаващи, сигурно ще опитам и надявам се да бъда допусната до интервю. Пожелавам на всички успех.
Аватар
rose
Мнения: 265
Регистриран на: Съб Май 08, 2004 9:09 am
Местоположение: Montreal

Мнение от rose »

Годините имат значение, ако не събираш достатъчно брой точки от професията и стажа. Ако си до 35г., те ти носят максимален брой точки...Не мисля, че човек над 45г. ще получи достатъчен брой точки, за да мине бариерата, пък било и с отличен френски...Направи си теста много внимателно, за да не ти изгорят парите, неполучавайки дори дата за интервю. :roll:
Заключено