За самолетните билети...

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
amelie
Мнения: 21
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 7:24 am
Местоположение: Sofia, Bulgaria

За самолетните билети...

Мнение от amelie »

Вчера реших да си направя резервация, намерих ефтини билети - 296 долара и 325 долара. Достъпни са за всички, но има свободни места чак след три месеца. Това го казвам само за информация, не за да се оплаквам, разбира се. На мен ми е рано още, но за някои може да е късно. та дано да съм им полезна. Резервацията е безплатна и можеш да я променяш когато и колкото пъти искаш.
Първият свободен билет за 296 долара е на 30 октомври, а от 325 долара е за 26 октомври.

Поздрави и успех на всички от форума.
Всичко е в мярката
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

на тези цени не ли ще пренасяме самолета или той нас :lol: :lol: :lol:
за какви компании става дума?
Аватар
miloto
Мнения: 426
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 7:58 am
Местоположение: Bulgaria, Sofia
Обратна връзка:

Мнение от miloto »

Ami tolkova sa biletite s Olympic i s KLM. I niama ti da gi prenasiash, a te teb. Na Olympic ednoposochen e kam 362 $ s let. taxi, prespivane i vecheria. A s KLM sa malko po-skapi - 390$. A pak ako iskash mojesh da letishi s frenskite za 500$.

Tova e to. Pone ima izbor.
On a quelquefois assez souffert pour avoir le droit de ne jamais dire:"Je suis trop heureux"!!!
Аватар
boby
Мнения: 28
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:58 pm
Местоположение: отново в BG

Мнение от boby »

Едно уточнение: с френските младежки билет / до 26г./ през Париж е само 295$ без летищни такси ,а след 15.09. има намаление. Така ,че първо си погледнете ЕГН-то :D
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

je m'excuse je n'ai pas compris. аз все си мисля за двупосочен билет та затова ми се видя страшно евтино, а то е реално ...
Заключено