Попълване на док. до Виена

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
dart vador
Мнения: 143
Регистриран на: Пон Окт 10, 2005 4:19 pm

Попълване на док. до Виена

Мнение от dart vador »

Във формуляра до Виена има въпрос-адреси през последните 10 години.Кой адрес се има в предвид- постоянен или настоящ? Ние като семейство имаме еднакъв настоящ адрес, но в личните карти постоянния адрес ни е различен.Какво да попълним? Моля помогнете! Ще ви бъдем много благодарни!
DOLPH

Мнение от DOLPH »

Има се предвид къде сте живели.а не адреса по лична карта. :wink:
Аватар
mirkaa
Мнения: 864
Регистриран на: Чет Апр 08, 2004 12:27 pm
Местоположение: New York, NY
Обратна връзка:

Re: Попълване на док. до Виена

Мнение от mirkaa »

dart vador написа:Във формуляра до Виена има въпрос-адреси през последните 10 години.Кой адрес се има в предвид- постоянен или настоящ? Ние като семейство имаме еднакъв настоящ адрес, но в личните карти постоянния адрес ни е различен.Какво да попълним? Моля помогнете! Ще ви бъдем много благодарни!
личните карти никой не ги иска, така че не се натискайте да ги давате :) а за адреси е ваша работа какво ще пишете, въпроса е дали ще може да го докажете ако се наложи в някакъв момент.
third generation immigrant :)
kalia
Мнения: 211
Регистриран на: Чет Юни 23, 2005 7:21 am
Местоположение: Montreal

Re: Здрасти!

Мнение от kalia »

Там трябва да напишете, където сте живяли през последните 10 години.Аз съм писала, града от който съм и останалите 5год. вече във София.А съпруга ми, който е софиянец е писал само София.А относно личните карти, снощи ти казах, че ние сме ги изпратили по свое желание, като документ който притежаваме.В първите документи не се изискват, искат само международните паспорти.УСПЕХ :D
Аватар
dart vador
Мнения: 143
Регистриран на: Пон Окт 10, 2005 4:19 pm

Док. до Виена

Мнение от dart vador »

Ясно. Разбрах.Благодаря на всички отговорили!
Аватар
Bubi
Мнения: 379
Регистриран на: Сря Окт 20, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Bubi »

Нашите адреси по лични карти също са съвсем различни. Ние писахме адресите, късето действително сме живели и нямахме никакви проблеми - минахме интервюто и проверката от Букурещ
Аватар
pantera
Мнения: 306
Регистриран на: Чет Авг 04, 2005 6:26 pm
Местоположение: България,Стара Загора-Моntreal
Обратна връзка:

Мнение от pantera »

Аз мисля,че трябва да напишеш адреса ,който е по лична карта,защото именно тя ти е документа с който можеш да докажеш своята адресна регистрация.
Ако тези от Виена решат да направят някаква справка за последните 10 год,то адресите ,които ще излезнат са от бившите зелени паспорти и сегашни лични карти.
Успех.
Да живееш без някои от нещата, които искаш е неразривна част от щастието. Бъртранд Ръсъл
Заключено