Kolko vreme otnema protzedurata v Buffalo ako si v canada?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Lyna
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Юни 22, 2004 11:41 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Kolko vreme otnema protzedurata v Buffalo ako si v canada?

Мнение от Lyna »

Zdraveite,

Iskam da popitam dali ima nyakoi koito e minal po tozi put i znae ako kandidastvash ot Canada, kolko se chaka do poluchavaneto na PR cartata sled kato si si poluchil CSQ, toest kolko vreme otnema vtorata chast ot protzedurata (vuv federalnata chast)?

Blagodarya vi predvaritelno!
koceto77
Мнения: 180
Регистриран на: Пет Юли 15, 2005 3:11 pm
Местоположение: Calgary, AB

Popravka

Мнение от koceto77 »

................
Последно промяна от koceto77 на Пет Сеп 23, 2005 10:58 am, променено общо 1 път.
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

Jenata kazva, che ima CSQ, toest po kvebekskata programa e, ne y tryabva nikakv izpit po angliyski za Buffalo.

Prvo chestito za certificatite Lyna! :beer:
Na men mi otne cyalata procedura v Buffalo sled CSQ okolo 4 meseca. V nachaloto na mart pratih dokumenti v Buffalo, na 24 mart imah file nomer, a na 13 april poluchih medicinskite, koito gi napravih na drugiya den oshte :lol: Na 14 yuni poluchih pismo da si prashtam passporta za visa, a na 27 yuni drjah zavetnata visa v race. Na 30 yuni se landnah oficialno. Vsichko stana tolkova brzo, zashtoto az ne se potrivam i motaya, poiskat li mi neshto im go prashtam v ramkite na 2-3 dni. Osven tova ne mi poiskaha svidetelstvo za sadimost ot RCMP, tova otnema dosta vreme 4-5 meseca i bavi mnogo, no te i na vas nyama da posikat police check sigurno. Ako pravite brzo vsichko, nishto chudno da poluchite koleden podarak ot Buffalo. Uspeh! :beer:
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Lyna
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Юни 22, 2004 11:41 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от Lyna »

Blagodarya ti mnogo Canuck!

Mnogo nadejda mi vduhna:)))

Mersi i na koceto77, 16 mesetza mai dori ne e tolkova mnogo ako kandidastvash samo prez Buffalo, zashtoto tuk poznavam hora koito chakat veche 2 godini i polovina! No vie ste kusmetlii, zashtoto sega mai opredelno gi zabavyat poveche neshtata:)
Заключено