Отново на среща в Пловдив-02.09.2005!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
AniK
Мнения: 436
Регистриран на: Нед Окт 24, 2004 3:08 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Отново на среща в Пловдив-02.09.2005!

Мнение от AniK »

Скъпи,пловдивчани, срещите вече ще се провеждат всеки петък от 19.30 часа в ресторант "Вестра", на ул. "Булаир" 26.
Да се надяваме, че ще се съберем повечко хора :beer:
AniK
Мнения: 436
Регистриран на: Нед Окт 24, 2004 3:08 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от AniK »

Пловдивчани, къде се губите? Никой ли няма да дойде на срещата в петък? Хайде, че в Канада може да няма такива срещи, пък и имаме да изпращаме хора :D
Аватар
totev
Мнения: 1431
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 5:31 am
Местоположение: Кралството

Мнение от totev »

Спокойно тука сме, ще дойдем, рано е още до другия петък, хората може още да не са се освестили от миналата среща.
...мразя мастика без айрян...
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

Hey, az moge li da doida, v Toronto sam oste no na 1-vi sam vav Filibeto pak :))))
Циганите - на Сатурн !
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

anxeli написа:Hey, az moge li da doida, v Toronto sam oste no na 1-vi sam vav Filibeto pak :))))
Поздрави на Филибето и от нас Анксели!
Поздрави и на нашите хора от Вестра-Торнадо,Илка,Далия и още много други(не се засягайте,че не ви изброявам всичките)!
И наздраве отдалеч!
Док.......... :beer: :beer:
TROUBLEMAKER
Аватар
atanas_f
Мнения: 95
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 4:31 am
Местоположение: Канада-Монтреал
Обратна връзка:

Мнение от atanas_f »

Здравейте. :D Как така стана,един път да не дойда и решихте да смените не само заведението но и деня.Не знам но моето мнение е че : ден ПОНЕДЕЛНИК -ще събира повече хора от ПЕТЪК. Мисля че всеки си прави някакви планове за уйкенда .Мисля също ,че това решение трябва поне малко да се подложи на дискусия а не така да се обявява -поне едно който е съгласен да гласува тук ! Това може да се дискотира В понеделник на срещата на старото място -Чудотвореца Съжалявам че толкова късно пиша това -но смятам че така е редно .
Аватар
atanas_f
Мнения: 95
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 4:31 am
Местоположение: Канада-Монтреал
Обратна връзка:

Мнение от atanas_f »

Сори .Сега видях дискусията но смятам че трябва повече време .Надявам се да се видим в ПОНЕДЕЛНИК вЧудотвореца .
fanny
Мнения: 77
Регистриран на: Съб Сеп 25, 2004 8:41 am
Обратна връзка:

Мнение от fanny »

Здравейте и от нас!
Всяко заведение и ден си имат своето предимство и недостатъци, така че няма угодия на всички - то е ясно. Лично за мен понеделника е по-практичен ден... а и в петък винаги разпускаме с колегите!
Освен това във Вестрата е трудно с по-малки деца да се изкара вечерта, но пък е по-удобно като местонахождение. Така, че плюсове и минуси има за всяко от двете места.
Ние в понеделник ще сме на Чудотвореца, а в петък ако сме в града ще дойдем и на Вестра-та.
Аватар
tornado
Мнения: 1774
Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 3:56 am

Мнение от tornado »

Doktora написа:Поздрави на Филибето и от нас Анксели!
Поздрави и на нашите хора от Вестра-.......)!
И наздраве отдалеч!
Док.......... :beer: :beer:
:shock: :shock: :shock:
Док,.... :cry: ! Какво виждат очите ми ?!?!?
Ванкувър ?!?!?!.........
Честито, ако е верно... И жалко, че не пихме по едно за изпроводяк... :beer: :beer: :beer: :beer:
Желая ви много късмет и попътен вътър!
Наздраве Док!!!!!!!! :beer: :beer:

Тия дни още приятелчета заминаха ...и ще заминават... Много ме е яд, че не мога да идвам :evil:
На всички пожелавам щастливо ново начало!!!!!!
Изображение
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

Наздраве Торнадо!
Док........ :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
TROUBLEMAKER
AniK
Мнения: 436
Регистриран на: Нед Окт 24, 2004 3:08 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от AniK »

Тогава, моля ви решете къде и кога да бъде срещата. За мен е все едно, само където на Чудотвореца може да бъдеш изяден от комари.На предната среща говорихме с няколко човека и те също предпочитаха вече да сме във Вестра. А в дискусията се видя, че повечето предпочитат срещите да са в петък. :beer:
anxeli, разбира се, че можеш да дойдеш.Ще ни бъде приятно да се видим :D
Аватар
Dalia
Мнения: 118
Регистриран на: Сря Дек 22, 2004 6:58 am
Местоположение: Plovdiv

-

Мнение от Dalia »

Ех, каква тема се е заформила! От доста време не бях влизала във форума.
Хей, Док. здравей! :wave2: Щастливи мигове,успехи и много късмет на новата територия! :thumbsup: И наздраве от нас! :beer2:

А относно срещите, аз лично предпочитам във Вестрата, защото е по удобно за всички, а и след 1 месец времето ще започне да се разваля. До сега малко имахме пропуски на срещите, но да се надяваме, че вече ще можем да идваме по-често.
Аватар
Denis
Мнения: 111
Регистриран на: Чет Апр 07, 2005 6:02 am
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Мнение от Denis »

Uspeh i kasmet na zaminalite za Ca.Brei,mnogo narod se iznese...i vse hubavi hora. :D. I na nas ni ostana malko vreme.Izvinqvam se za latinicata,oba4e ne6to ne e v fred sistemata.
eva-vet-eva
Мнения: 526
Регистриран на: Пон Ное 01, 2004 4:19 pm
Местоположение: Пловдив,от 29.03.05-Монреал

Мнение от eva-vet-eva »

То останаха ли вече хора в Пловдив,че да правите срещи :roll: Че групата започвам вече тук да я виждам :wink: ,у канадско.
Наздраве и по няколко пъти,че тука в началото няма по много.
fanny
Мнения: 77
Регистриран на: Съб Сеп 25, 2004 8:41 am
Обратна връзка:

Мнение от fanny »

Хора има, ама нещо ракийката взе да свършва, щото се складира по куфари и сакове :lol: за Канада
Заключено