Kajete mi!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
Аватар
pantera
Мнения: 306
Регистриран на: Чет Авг 04, 2005 6:26 pm
Местоположение: България,Стара Загора-Моntreal
Обратна връзка:

Kajete mi!

Мнение от pantera »

Zdraveite !
Imam edin vapros kam vsichki koito sa podali dokumenti ili skoro schte zaminavat.
Viarno li e ,che triabva da se predstavi dokument s 200 chasa frenski ot
alliance francaise? :(
sawa72
Мнения: 14
Регистриран на: Нед Авг 14, 2005 11:24 am
Местоположение: Преди живеех срещу лудницата,сега живея срещу нас.

Мнение от sawa72 »

Аз още не съм подал документи,а в момента събирам инфо за Канада.Доста неща изчетох във форума и по мненията на другите участници стигам до извода,че не са ти нужни никакви часове,а само знаене на езика,което се доказва с интервюто.Разтърси се,има много полезни неща написани тук,има и търсачка която също може да те улесни в намирането на някакъв отговор.Успех :)
Аватар
Дякон Игнатий
Мнения: 1520
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 4:47 am
Местоположение: DIX30,QC,CANADA

Мнение от Дякон Игнатий »

Гле'й сега ,чадо:
На интервюто ако не защитиш френския си,има вероятност да те върнат да изкараш 200 часа в алианса и след това или да им предтавиш документ и да ти бият една шайба от Вената или ще ти се насрочи второ интервю.
Така,че ако си добре с езика немаш ядове с тоя алианс.......
НАПРАВИ НЕЩО ЗА РОДИНАТА-ЕМИГРИРАЙ
Аватар
rorcho
Мнения: 308
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 6:30 pm
Местоположение: BC, Vancouver
Обратна връзка:

Stranichen otgovor!

Мнение от rorcho »

Hi all !
Mного страницхен жапрос :oops: Но бихте ли ми казали как си монтирате картинка ж лиажо !?!?!

Мерси !
Аватар
Kwon-Do
Мнения: 391
Регистриран на: Съб Юни 18, 2005 4:31 am

Мнение от Kwon-Do »

Тъй като предполагам,че френския не го приказваш все още на ниво(както и повечето които кандидатстват)....горещо ти препоръчвам даи изкараш тези 200 часа предварителни,защото в крайна сметка залога е още една година пропуснато време ,ако те върнат!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ОСВЕН ТОВА НИщО НЯМА ДА ЗАГУБИш ОТ ЕДИН ТАКЪВ КУРС ,ще си подобриш нивото на езика,ще намериш и много хора които като теб са се запътили към Канада.Разбира се ,ако нивото ти на френски е много добро-няма смисъл от този курс,но да ти кажа то нивото се оценява от интервюиращия т.е ти можеш да смяташ че си супер,а той не.Освен това зависи и какво ниво си посочила в документите си
Аватар
Таратор
Мнения: 1006
Регистриран на: Чет Юни 09, 2005 4:04 pm
Местоположение: Монреал

Re: Stranichen otgovor!

Мнение от Таратор »

rorcho написа:Hi all !
Mного страницхен жапрос :oops: Но бихте ли ми казали как си монтирате картинка ж лиажо !?!?!

Мерси !
Влез си в профила и виж най-долу.
Изображение ... и в темите също!
Заключено