Do vsichki chakshti pisma za visas

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
valdes
Мнения: 30
Регистриран на: Пон Ное 29, 2004 5:03 pm

Мнение от valdes »

Както виждам, никой не е получил писмо за виза през последната седмица. Какво става? Да не излязоха в отпуск тези от посолството. Ние сме с мед. от 16.05 и ни се опънаха нервите вече. Нали 6-8 седмици.... :( Ако някой получи писмото да пише, че и ние да се поуспокоим :) Успех на всички! :D
rkn
Мнения: 23
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 2:19 am

Отговор на е-mail от Букурещ

Мнение от rkn »

Писах им ж понеделник, че вече почти 2 мес. чакам за писмо за визи, а те ми отговориха, че се намирам в сроковете и да чакам да ми пратят писмо или e-mail. Минах медицинските на 13.05 и да жи кажа честно взе много-много да не ми пука, те убиват всякакво желание в желаещите.
И нека все пак силата бъде с нас!
rkn
lidiya
Мнения: 161
Регистриран на: Пон Сеп 27, 2004 4:11 am
Местоположение: calgary
Обратна връзка:

Мнение от lidiya »

i az o6te si 4akam....
medicinskite mi sa ot 18 april :(
sunlight
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 11:44 am
Местоположение: варна

Мнение от sunlight »

И аз имам въпрос към Детелина, защото е от Варна.
Поздравявам те и ти желая късмет, но моля те кажи ми адреса на учителката ти по френски. Ние сега ще тръгваме по дългия и отъпкан от вас път. Благодаря на всички че ви има и споделяте.
Vodolei
Мнения: 138
Регистриран на: Пет Юли 08, 2005 10:01 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Vodolei »

SunLight, goreshto preporachvam Antoaneta Granitska, Aliance Francaise, Varna, 603553, 306570. Tia sega nabira hora za kurs.
Nie sme mnogo dovolni. V Kanada sme ot 2 meseca.
Uspeh! :D
sunlight
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 11:44 am
Местоположение: варна

Мнение от sunlight »

Супер си Водолей. Успех и на теб, че си от скоро там и сигурно все още се климатизираш :D
boriss
Мнения: 113
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2003 1:34 pm
Местоположение: Mississauga

Мнение от boriss »

Не се шашкайте толкова, в сайта на посолството преди време имаше обявени срокове за Квебек - от завеждане на досието до издаване на виза 9 месеца. Предполагам, че дори и вече да не са публикувани в сайта се спазват.
Успех!
Заключено