Проблем с документите за Букурещ-помогнете

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Botzo

Мнение от Botzo »

traveller написа:Е сложих му и шрифтовете и неще и неще...магарешка му работа. Botzo, една колежка от курса по фенски ми каза, че имало някаква програмка, дето тероризирала "Акробата" и ще не ще прописвал на кирилица. Имаш ли я?
Имам една която маха защитите на PDF файлове. Дай майл директно да т ги пратя анексите на английски и ми кажи с какъв кирилски фонт да ти ги направя.
traveller
Мнения: 62
Регистриран на: Пет Фев 11, 2005 5:36 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от traveller »

Документи до Виена: 15.04.2005
Потвърждение за получаване - 03.05.2005
Дата за интервю получена 23.05.2005
Насрочено интервю за 19.07.2005-успешно!
neli78

Мнение от neli78 »

a kato popalvate dokumentite za bukurest s golemi bukvi li pishete vsi4ko ili ne-pr.BULGARIE ili Bulgarie...
Аватар
Igor
Мнения: 423
Регистриран на: Пет Окт 24, 2003 2:19 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Igor »

neli78 написа:a kato popalvate dokumentite za bukurest s golemi bukvi li pishete vsi4ko ili ne-pr.BULGARIE ili Bulgarie...
Писах със средни букви и отчасти на ръка, и всичко което не ми се събра в документите го написах на два отделни листа хартия. Пиши както искаш, важното е да изпратиш информация за себе си.
Забравихте как изглежда България? Тя е красива - http://nigor.myphotoalbum.com/
Miroslava
Мнения: 81
Регистриран на: Сря Апр 28, 2004 7:04 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от Miroslava »

Na men vsichkite mi formuliari biaha popalneni samo na raka. Ei me na - v Canada sam ot godina i neshto veche. Nikoi ne me varna. :lol:
Botzo

Мнение от Botzo »

Miroslava написа:Na men vsichkite mi formuliari biaha popalneni samo na raka. Ei me na - v Canada sam ot godina i neshto veche. Nikoi ne me varna. :lol:
Е на ръка не е проблем. Прост охората са ги направили във вид за компютър защото са искали да подскажат че не искат да се мъчат да разчитат почерците на различни хора, за да приключат по-бързо с оформлението на документите.
Но избора и съптветно риска който се поема си е право на всеки.
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Linko »

Никой не очаква от вас формулярите да са попълнени с помощта на компютър. Даже напротив, от дадените инструкции се вижда, че се очаква да се попълват на ръка или на пишеща машина.
И не може и дума да става за каквито и да е рискове, ако документите не са попълнени на компютър.
Écrivez lisiblement avec un stylo noir ou servez-vous d'une machine à écrire.
По-ясно от това...здраве му кажи. Значи важното е да се попълва с черен химикал (мастило) и четливо, а всичко останало са инсинуации.
Цитата е взет от секцията Comment remplir les formulairesна официалният сайт на Министерството по емиграцията на Канада.
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
SDS
Мнения: 98
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 8:06 pm

Мнение от SDS »

Abe skupa i drug variant ima, izkarvash formuliarite i posle gi vkarvash v pisheshta mashina i karash na bulgarski s pisheshtatat mashina, to mnogo lesno ama koi da se seti, kakvo shte lepite razni gluposti.
SDS
Мнения: 98
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 8:06 pm

Мнение от SDS »

Daje i 4oveka Vi pishe, 4e vsi4ko si go pishe ama kato niama koida gleda, hhihihihihhhiiiii, kazah az ama niama koida me 4ue
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Наглост

Мнение от Doktora »

SDS написа:Abe skupa i drug variant ima, izkarvash formuliarite i posle gi vkarvash v pisheshta mashina i karash na bulgarski s pisheshtatat mashina, to mnogo lesno ama koi da se seti, kakvo shte lepite razni gluposti.
Госпожо,
вие с тази логорея / много приказвате /в тежка форма би трябвало незабавно да потърсите помощ от психиатър и да ни освободите от вашето НЕЖЕЛАНО присъствие.
Съжалявам ви защото разбирам състоянието ви.Вие сте болен човек и ви личи.Опитайте се да не говорите глупости поне в този форум.Тук няма място за това.
В този форум ако не знаете хората търсят помощ, съвет и подкрепа.
Почти съм сигурен,че когато някой от Админите засече вашите писания тук ще ви банне незабавно.И добре ще направи защото хората се отвратиха от глупостите които натворихте само за два дена.Но вие дори това не можете да осъзнаете.
Без уважение: Док......................
TROUBLEMAKER
SDS
Мнения: 98
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 8:06 pm

Мнение от SDS »

А Вие Уважаеми Господине, като сте спец в даването на диагнози, несмятате ли, Вие сте следващият, който заслужава това, което аднинистраторите ме дариха без да съм обиждала. Несмятате ли, че Ви дойде доста, то небяха, определения за мен, и какви ли обиди, срамота е, засрамете се малко, и продължавате. Личи Ви културата каква е.
Давам съвет към питащата, която се нуждае от съвет. От опит ще ви кажа, ако се страхувате, попълнете полетата с пишеща машина, невиждам нищо сложно в това. Аз минах така перфектно на интервюто.
Аватар
mecan
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Дек 08, 2004 12:53 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от mecan »

SDS написа:От опит ще ви кажа, ако се страхувате, попълнете полетата с пишеща машина, невиждам нищо сложно в това. Аз минах така перфектно на интервюто.
Кофти, щот последната пишеща машина я бракуваха малко след вашето интервю :roll: Има една две, май в Националниа исторически музей, ама нали го преместиха в резиденция Бояна и не знам как стои въпросът с пропусквателния режим :?:
Според учението на философа Ли Тин Уидъл хаосът се намира в най-голямо
изобилие там, където някой се стреми да въведе ред. И хаосът винаги
надмогва реда, защото е по-способен организатор.
Аватар
Jane
Мнения: 1781
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 9:15 pm
Местоположение: Mtl, QC

Мнение от Jane »

mecan написа:
SDS написа:От опит ще ви кажа, ако се страхувате, попълнете полетата с пишеща машина, невиждам нищо сложно в това. Аз минах така перфектно на интервюто.
Кофти, щот последната пишеща машина я бракуваха малко след вашето интервю :roll: Има една две, май в Националниа исторически музей, ама нали го преместиха в резиденция Бояна и не знам как стои въпросът с пропусквателния режим :?:
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Заключено