Започна се :)

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Francheska
Мнения: 54
Регистриран на: Пон Мар 01, 2004 7:55 am
Местоположение: Варна

Започна се :)

Мнение от Francheska »

Поздрави на всички съфорумци!
Вчера 21.03.05 изпратихме и нашите документи във Виена, дано имаме късмет. Изпратихме ги с UPS и според справката от интернет вече са в посолството.
Има ли и други които са започнали процедурата тези дни или смятат да си изпратят скоро документите?
ziz
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 6:51 am
Местоположение: bg

Мнение от ziz »

Мисля да си побвам късмета.На онлйнтеста се получи добре, но сега какво? :( Разкажи малко повече за процедурата до тук.Благодаря предварително Francheska!
Аватар
Blue Passion
Расист-ново поколение
Мнения: 809
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:36 am

Мнение от Blue Passion »

Успех :thumbsup:
ilian79
mutd
Мнения: 702
Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 1:44 pm

Мнение от ilian79 »

късмет:)ама сигурно на бая хора им е изкочило сърцето със това заглавие,доста чакащи за интервюта има :wink:
Аватар
Valdi
Мнения: 569
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 7:48 am
Местоположение: Montreal - Laval

Мнение от Valdi »

Всъщност сте започнали голямото чакане и игра на нерви! Желая ви най-искрено успех! Заслужава си! :beer:
За да направиш прерия е нужно - пчела и детелина и една мечта голяма. Ако мечтата е достатъчно голяма, може и без пчела и детелина!
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

Valdi написа: Заслужава си! :beer:
:lol: :lol: :lol: дали? ти как разбра? :wink:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Мнение от gez »

Pojelavam vi uspeshna procedura i oshte po-uspeshen jivot v Canada.
Gez
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
Аватар
Valdi
Мнения: 569
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 7:48 am
Местоположение: Montreal - Laval

Мнение от Valdi »

sasho71 написа:
Valdi написа: Заслужава си! :beer:
:lol: :lol: :lol: дали? ти как разбра? :wink:
Ами много просто! :D От твоите постинги! Четейки колко "позитивно" настроен си тръгнал за Канада и колко "очарован" си сега от живота там, си направих извода че си заслужава! :wink:
За да направиш прерия е нужно - пчела и детелина и една мечта голяма. Ако мечтата е достатъчно голяма, може и без пчела и детелина!
Аватар
Дякон Игнатий
Мнения: 1520
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 4:47 am
Местоположение: DIX30,QC,CANADA

Мнение от Дякон Игнатий »

Айде,попътен вятър и по-кратки срокове от нас... :wink:
НАПРАВИ НЕЩО ЗА РОДИНАТА-ЕМИГРИРАЙ
mclvarna
Мнения: 26
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 3:26 am
Местоположение: Varna

Мнение от mclvarna »

И ние сме си подготвили документите, но ще ги пратим във Виена до средата на месец април, че сега излязоха едни непредвидени харчове.
Аватар
sneja
Мнения: 144
Регистриран на: Пет Мар 04, 2005 8:45 am
Местоположение: Varna-Sofia

Мнение от sneja »

хайде, успех! :P
и ние си подготвяме документите в момента, затова ако можеш отиши набора с документи, които вие изпратихте, за да имаме повече информация по вапроса. :conf:
Francheska
Мнения: 54
Регистриран на: Пон Мар 01, 2004 7:55 am
Местоположение: Варна

Мнение от Francheska »

Благодаря за милите пожелания и съжалявам, че съм подвела и среснала, чакащите за дата за интервю чрез заглавието на темата!
Ще дам малко инфо за нас:
Водещ е съпругът ми-27г, икономист /2г. стаж/ +средно-специално/корабни машини и механизми-4г.стаж/, карал казарма,френски писахме 6, за да не се изхвърляме-по-добре на интервюто да покаже пове4е, отколкото да не покрие нивото, англииски писахме 5. В момента кара курсове по френски , а малко по-късно почва и английски.
Аз съм юрист, на 24г., с 1.6г. стаж/знам че моята професия не е от значение/, френски 5, англииски 7-8. В момента съм бременна и можеби до интервюто ве4е ще сме трима :wink: :D
Събрахме всички документи-актове за раждане,свидетелство за брак, дипломи от гимназии и висши училища, трудови книжки, банкова референция, удостоверение за карана казарма,всичко преведохме и пратихме. Доста време се подготвяхме с документите, но най-накрая ги събрахме и сега ще чакаме потвърждение за получаване и дай боже дата за интервю! Ако някой го интересува още нещо да ми пише на лични-ще отговоря на всички!
Желая късмет на всички чакащи дата за интервю-дано по-бързо ви пратят, че да дойде и нашия ред :wink:
Чакаме с нетърпение следващата среща във Варна, за да се видим и обменим опит!
Аватар
womanEZ
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Сеп 30, 2004 4:26 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от womanEZ »

Успех, колежке! Лека бремонност и раждане, най-напред, но и бърза и упешна процедура за имиграция!
Аватар
Gribo
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Фев 14, 2005 12:59 pm

Мнение от Gribo »

Успех, и от мен.Ние също още подготвяме документите, но да се на дяваме, че до средата на месец Април ще ги пратим.Моята жена също е бременна и чакаме второ детенце.Хайде дано скоро се похвалиш с покана за интервю. :)
Аватар
stur4o
Мнения: 70
Регистриран на: Съб Фев 05, 2005 3:57 pm
Местоположение: Toronto
Обратна връзка:

Мнение от stur4o »

Аз моите ги пратих на 10.03 , така че може би ще вървим заедно :rotate:
Заключено