Някой ще лети ли с чехите на 14 Март?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
holy
Мнения: 409
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 2:49 am
Местоположение: Montreal

Някой ще лети ли с чехите на 14 Март?

Мнение от holy »

... освен нас?
Аватар
eviton
Мнения: 175
Регистриран на: Вто Фев 10, 2004 12:02 pm

Мнение от eviton »

To s tiq ceni na biletite ne znam koi 6te patuva s tqh,osven ako ne ste studenti?
Аватар
Татяна
Мнения: 114
Регистриран на: Съб Авг 02, 2003 1:59 am

Мнение от Татяна »

Какво им е на цените, на нас ни ги оферираха като най-евтини за периода до 27.03. Ние и още едно семейство ще летим с тях на 21.03.
Ne crains pas d`avancer lentement crains seulement de t`arreter
Аватар
c200
Мнения: 2095
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 8:35 am

Мнение от c200 »

Кажете цени да се ориентираме.Ние си резервирахме с British Airways, 384 + 50 eврo .И това беше най-евтиното.
Аватар
Todd
Мнения: 187
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 3:39 pm
Местоположение: Lower Mainland

Мнение от Todd »

А има ли някой, който ще се връща с чехите? :wave2:
По-добре малък ум, отколкото голям цирей!
Аватар
stanli
Мнения: 39
Регистриран на: Пет Дек 26, 2003 5:35 am
Местоположение: Quebec, Canada

Мнение от stanli »

Ами ако сте под 35 год. КLM предлага билети за 340 евро с включени летищни такси. Обаче не от всички агенции можете да ги вземете.
На най-важните житейски кръстопътища няма никакви пътни знаци!
Аватар
eviton
Мнения: 175
Регистриран на: Вто Фев 10, 2004 12:02 pm

Мнение от eviton »

Na nas ni predlojiha s 4ehite cena ot porqdaka na 567 E
Аватар
Татяна
Мнения: 114
Регистриран на: Съб Авг 02, 2003 1:59 am

Мнение от Татяна »

Цена за възрастен с чехите 435Е с вкл. летищни такси. Офертата е от www.poleti.com
С Бритиш полетите са без нощувка от 27.03., офертата им е по-добра, но нашите визи изтичат на 29.03, така че имаше риск.
Ne crains pas d`avancer lentement crains seulement de t`arreter
Аватар
drifter
Мнения: 1684
Регистриран на: Съб Окт 23, 2004 9:56 am
Местоположение: Victoria
Обратна връзка:

Мнение от drifter »

Чехите имат отстъпки за деца. За семейства с деца офертата им излиза малко по-добра от тази на British.
All we have to decide is what to do with the time that is given us.
Аватар
Дякон Игнатий
Мнения: 1520
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 4:47 am
Местоположение: DIX30,QC,CANADA

Мнение от Дякон Игнатий »

Ей-й-й,к'во са тъните бре,за 50-100 евровци,ако случайно не сте го осъзнали,да ви отворя очите,да не живеете в тъмнина :wink: :Пътуването е към от "ада"към "рая" , а не обратното,стягайте чемаданите ,з'имайте тия билети и айде къш,че да се отвори място и за нас :wink: :lol: :wink: ,пък да даде господ да се видим там и да пием по едно за и за чехте и за КЛМ и за японците и за чукчите и за с'ичкото паплач на тая планета,..... :thumbsup:
НАПРАВИ НЕЩО ЗА РОДИНАТА-ЕМИГРИРАЙ
Аватар
c200
Мнения: 2095
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 8:35 am

Мнение от c200 »

stanli написа:Ами ако сте под 35 год. КLM предлага билети за 340 евро с включени летищни такси. Обаче не от всички агенции можете да ги вземете.

kak така не могат да се вземат от всички агенции?не е ли целта да се продават билетите?За пръв път чувам, че трябва да се вредиш с връзки, за да си купиш билет.И ако не е тайна, какви са тези специални и бюра и къде се намират?
mariwa
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Яну 22, 2004 8:58 am
Местоположение: Ottawa

За poleti.com

Мнение от mariwa »

Някой купувал ли си е билети от тях? Много ме учуди ,че нямат офис,а ти носят билетите на посочен адрес,защото били Интернет агенция!
Иначе са по-евтини с 20-30 евро,но струва ли си ?
Аватар
stanli
Мнения: 39
Регистриран на: Пет Дек 26, 2003 5:35 am
Местоположение: Quebec, Canada

Мнение от stanli »

c200 написа:
stanli написа:Ами ако сте под 35 год. КLM предлага билети за 340 евро с включени летищни такси. Обаче не от всички агенции можете да ги вземете.

kak така не могат да се вземат от всички агенции?не е ли целта да се продават билетите?За пръв път чувам, че трябва да се вредиш с връзки, за да си купиш билет.И ако не е тайна, какви са тези специални и бюра и къде се намират?
Моля, ако обичаш чети внимателно какво съм написал. Никъде на съм споменал, че трябва да имаш връзки за да си купиш билет от такава специална агенция!!!! :evil: Аз също научих, че KLM предлагат такива преференциални цени от хора, които пишат в този форум, за което съм им много благодарен!! :beer:
Относно това, че не ги предлагат навсякаде-не ме питай мен, а агенциите където не са ти предложили!
Сигурен съм, че 90% от хората в този форум, на които им предстой скоро да заминат за Канада, знаят за тези преференции на KLM. Просто попитай! Успех!
На най-важните житейски кръстопътища няма никакви пътни знаци!
Заключено