Нова хостинг платформа

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Публикувай отговор
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Нова хостинг платформа

Мнение от MrGeek »

Уважаеми потребители,
Тази вечер беше извършена пълна смяна на хостинг платформата - казано на леймърски език, вече сме в "облаците" с всички удобства за това, включително последни версии от-до. Смяната премина гладко и за по-малко от час, но ако забележите някакви проблеми, моля сигнализирайте в тази секция и нещата ще се оправят своевременно.
Добре е също да се знае, че IP адреса на форума е нов и вероятно някои потребители могат да имат известни проблеми, докато DNS кеша на интернет доставчика им се обнови.
Поздрави,
Екипа на bgcanada.com :y:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Нова хостинг платформа

Мнение от Pyrelight »

Няма ги кирилизаторите. Или поне аз не ги виждам.
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Аватар
7George
Мнения: 9645
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Нова хостинг платформа

Мнение от 7George »

Pyrelight написа: Сря Юли 01, 2020 6:43 pm Няма ги кирилизаторите. Или поне аз не ги виждам.
Има ги, ама не ги намираш. Не биха ми липсвали, само ми бъркат клавиатурната БДС кирилица... Върви като пушка! :dance:
Embrace your climate change!
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Нова хостинг платформа

Мнение от roumensp »

7George написа: Сря Юли 01, 2020 11:13 pm
Pyrelight написа: Сря Юли 01, 2020 6:43 pm Няма ги кирилизаторите. Или поне аз не ги виждам.
Има ги, ама не ги намираш. Не биха ми липсвали, само ми бъркат клавиатурната БДС кирилица... Върви като пушка! :dance:
Аз мразя всякакви "кирилизатори", всеки сам може да си сложи истинска кирилица (БДС или фонетик) на платформата, било тя Windows, Android или iOS. Вградените кирилизатори само ми пречат, ако искам да напиша нещо с латински букви.
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Нова хостинг платформа

Мнение от Pyrelight »

7George написа: Сря Юли 01, 2020 11:13 pm
Pyrelight написа: Сря Юли 01, 2020 6:43 pm Няма ги кирилизаторите. Или поне аз не ги виждам.
Има ги, ама не ги намираш. Не биха ми липсвали, само ми бъркат клавиатурната БДС кирилица... Върви като пушка! :dance:
Сега ги има. Преди ги нямаше. Не всички имат клавиатурна кирилица. Знам, че може да се качи по всяко време, ама на служебния ми компютър е малко странно, не мислиш ли? :D
Така че ползвам вградените кирилизатори. |(
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Публикувай отговор