Предложение

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Заключено
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Предложение

Мнение от Pyrelight »

Защо не махнете опцията да се включваш инконгнито. Аз лично не я ползвам, но съм си изградил навик да поглеждам винаги кой е онлайн.
Винаги има 2-3-ма скрити кияка, които дебнат кой, какво ще напише за да се изсерат (с извинение) отгоре му.
Дайте да ги видим кои са тези, моля!
Имаше басни, че били посрещани в Щатите и Канада на чевен килим.
Едно трябва да е ясно за новопристигащите. В Щатите и Канада не посрещат на червен килим за нищоправене. А висенето във форум БГ-Канада (да ме прощават админите) е точно това.
Благодаря и лек ден! :)
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Предложение

Мнение от agent Ozo »

И кога бе, пиле шарено, го изгради този навик, при положение че никогаш не си се иннересувал от форума? :D

Бистрее, Бистре...не е лесна и твоята! :) :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Предложение

Мнение от miteto »

Pyrelight написа:Защо не махнете опцията да се включваш инконгнито. Аз лично не я ползвам, но съм си изградил навик да поглеждам винаги кой е онлайн.
Винаги има 2-3-ма скрити кияка, които дебнат кой, какво ще напише за да се изсерат (с извинение) отгоре му.
Дайте да ги видим кои са тези, моля!
Имаше басни, че били посрещани в Щатите и Канада на чевен килим.
Едно трябва да е ясно за новопристигащите. В Щатите и Канада не посрещат на червен килим за нищоправене. А висенето във форум БГ-Канада (да ме прощават админите) е точно това.
Благодаря и лек ден! :)
Май си просиш да те баннем за 5-ти пореден път. Няма проблем, ще задвижим процедурата :handshake:
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Предложение

Мнение от Pyrelight »

miteto написа: Май си просиш да те баннем за 5-ти пореден път. Няма проблем, ще задвижим процедурата :handshake:
На какво основание Господин-Клати клавиатура? :o
Доколкото ми е известно жена ми е баннвана 3 пъти без основание.Трудни са инакомислещите - Дам! Другите 2 са отказ поради отегченост от тъпни.
Предполагам е голяма скука в реалния живот (не е лесно нищо да не правиш :lol:), та Форума запълва дупките?
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Предложение

Мнение от MrGeek »

Бистре, не знам на кой казваш "жена ми" и не ме интересува, но това, което ти се иска е прерогатив единствено на администраторите на форума. Можеш да си спретнеш собствен форум някъде и така ще се радваш на въпросната функция. Надявам се обяснението е изчерпателно.
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Заключено