Switch to full style
Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Заключена

Предложение

Пет Юли 21, 2017 1:23 pm

Защо не махнете опцията да се включваш инконгнито. Аз лично не я ползвам, но съм си изградил навик да поглеждам винаги кой е онлайн.
Винаги има 2-3-ма скрити кияка, които дебнат кой, какво ще напише за да се изсерат (с извинение) отгоре му.
Дайте да ги видим кои са тези, моля!
Имаше басни, че били посрещани в Щатите и Канада на чевен килим.
Едно трябва да е ясно за новопристигащите. В Щатите и Канада не посрещат на червен килим за нищоправене. А висенето във форум БГ-Канада (да ме прощават админите) е точно това.
Благодаря и лек ден! :)

Re: Предложение

Пет Юли 21, 2017 2:31 pm

И кога бе, пиле шарено, го изгради този навик, при положение че никогаш не си се иннересувал от форума? :D

Бистрее, Бистре...не е лесна и твоята! :) :)

Пет Юли 21, 2017 2:55 pm

Pyrelight написа:Защо не махнете опцията да се включваш инконгнито. Аз лично не я ползвам, но съм си изградил навик да поглеждам винаги кой е онлайн.
Винаги има 2-3-ма скрити кияка, които дебнат кой, какво ще напише за да се изсерат (с извинение) отгоре му.
Дайте да ги видим кои са тези, моля!
Имаше басни, че били посрещани в Щатите и Канада на чевен килим.
Едно трябва да е ясно за новопристигащите. В Щатите и Канада не посрещат на червен килим за нищоправене. А висенето във форум БГ-Канада (да ме прощават админите) е точно това.
Благодаря и лек ден! :)

Май си просиш да те баннем за 5-ти пореден път. Няма проблем, ще задвижим процедурата :handshake:

Пет Юли 21, 2017 3:32 pm

miteto написа:Май си просиш да те баннем за 5-ти пореден път. Няма проблем, ще задвижим процедурата :handshake:

На какво основание Господин-Клати клавиатура? :o
Доколкото ми е известно жена ми е баннвана 3 пъти без основание.Трудни са инакомислещите - Дам! Другите 2 са отказ поради отегченост от тъпни.
Предполагам е голяма скука в реалния живот (не е лесно нищо да не правиш :lol:), та Форума запълва дупките?

Съб Юли 22, 2017 7:50 pm

Бистре, не знам на кой казваш "жена ми" и не ме интересува, но това, което ти се иска е прерогатив единствено на администраторите на форума. Можеш да си спретнеш собствен форум някъде и така ще се радваш на въпросната функция. Надявам се обяснението е изчерпателно.
Заключена