Оплакване

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Публикувай отговор
mama mia
Мнения: 616
Регистриран на: Пон Ное 29, 2004 5:03 pm
Местоположение: Montreal

Оплакване

Мнение от mama mia »

Съжалявам, че ще ви занимавам с глупости, но не мога приема поведението на господина Ablood, който съвсем умишлено опетнява името ми във форума. Аз съм човек, който не е направил никому нищо лошо, а той се опитва да ме изкара лъжкиня и измамничка, само защото се чуди как да си губи времето във форума. Бизнесите ми са основно с българи в Монреал, винаги съм коректна с хората и не мога да си позволя някой, който никога не ме е виждал, да говори врели некипели за мен. Ако има конкретни оплаквания, нека ги чуем, но да променя плана на дома си за да му угодя, няма как да стане.
Моля ви, предупредете го, нямам желание да го правя по съдебен път.
Благодаря!
Съединението прави силата!
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Оплакване

Мнение от Koko »

mama mia написа:Съжалявам, че ще ви занимавам с глупости, но не мога приема поведението на господина Ablood, който съвсем умишлено опетнява името ми във форума. Аз съм човек, който не е направил никому нищо лошо, а той се опитва да ме изкара лъжкиня и измамничка, само защото се чуди как да си губи времето във форума. Бизнесите ми са основно с българи в Монреал, винаги съм коректна с хората и не мога да си позволя някой, който никога не ме е виждал, да говори врели некипели за мен. Ако има конкретни оплаквания, нека ги чуем, но да променя плана на дома си за да му угодя, няма как да стане.
Моля ви, предупредете го, нямам желание да го правя по съдебен път.
Благодаря!
Всъщност аз вече изтрих последните мнения от въпросаната тема и само искам да напомня че форума не е място за подобно изясняване на отношенията.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Оплакване

Мнение от ablood »

Поствам тук това, което написах за другата тема:
Всъщност това е орязана версия но поста, който модераторите изтриха от твоята обява. В него най-човешки те бях оправдал за начина по-който рекламираш, но беше прекалено дълъг.

Всъщност ако ми изпратиш на лични твоя "план" в който е упоменато 5 1/2 при 2 спални аз ще те призная за прав и ще ти се извиня без никаква ирония. Не съм инатлив тъпак. Имам чувството обаче, че това няма да стане.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
mama mia
Мнения: 616
Регистриран на: Пон Ное 29, 2004 5:03 pm
Местоположение: Montreal

Re: Оплакване

Мнение от mama mia »

Благодаря, Коко. Аз нямам нищо лично към господина, незнам той какво има. Дори не го познавам.
Съединението прави силата!
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Оплакване

Мнение от ablood »

Koko написа:Всъщност аз вече изтрих последните мнения от въпросаната тема и само искам да напомня че форума не е място за подобно изясняване на отношенията.
Коко аз нямам никакви отношения за изясняване с Mama-mia. Имам чувството обаче, че някой от тях има ЛИЧНИ отношения с член на екипа ви, което причинява вече няколко пъти бързо покриване на "недоразумението" с броя на стаите.

Тъй като обаче нямате никакви лични отношения с мен позволихте да се пише в десетки страници за бившата работа на жена ми, личните и качества, моите и прочие. Трябваше десетки пъти да се оправдавам, че сестра ми не не уличница.

Ясно е, че и вие сте хора с човешки отношения, но в случая е за сметка на неориентираните новопристигащи. Никого не наричам лицемерно "Госпожа Мама-мия", но и никого не обиждам, клеветя и не фабрикувам предположения.

В никакъв случай не мисля да поствам тема чак в "Лъжи, измами и некоректни търговци" (както беше поствано за фирмата на жена ми). Моля за малко обективност!
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Оплакване

Мнение от ablood »

mama mia написа:...не мога да си позволя някой, който никога не ме е виждал, да говори врели некипели за мен.
Това е умишлено дискредитиране.
Не съм коментирал абсолютно нищо за личността ти, камо ли обидно. Не знам нищичко за теб. Какви "врели некипели"?
mama mia написа:Спри да намесваш името ми като лъжец и измамник, защото ще се разправяме по съдебен път.
mama mia написа:Моля ви, предупредете го, нямам желание да го правя по съдебен път.
Предложих ти искрено извинение срещу доказателство, че имаш плана ко който твърдиш че пише 5 и 5/1. Една седмица по-късно все още нищо.

Коко, май сте избързали с изтриването на поста ми от обявата, в който най-добронамерено оправдава Мама-мия за "недоразумението". Тогава наистина вярвах че това са добри хора, които са засилени от някого.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Публикувай отговор