И въпрос към шефовете.

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Заключено
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

И въпрос към шефовете.

Мнение от ivalin »

Зашо моите мнения в дадена тема като ( Продавам Toyota corolla 1999 ) се считат "за дискусии по обявите" и "остроумничене и спамене" на темата, а тези на модератора не?! Все пак с тези мои мнения аз съм изразил интиреса си към обявата и както казват старите хора в България "Думам дъще сешай се снахо". А как да разбирам риторичния въпрос на модератора "Едва ли звъните на продавачите в kijiji или по вестниците, за да им обяснявате колко им е нереална обявата."?! Въпреки всичко, все пак ще отговоря макар, че едва ли за вас това има някакво значение след като вече сте ме осъдили. Когато наистина дадена обява в kijiji към, която съм имал интерес и ми направи впечатление, че е нереална веднага го отразявам със съобщение до собсвеника на обявата. Ако наистина драги модераторите и администраторите следите за етиката във форума, достойно би било някой да се извини за следната забележка:
бележка от модератора:
Това е подфорум за обяви, а не за дискусии по обявите.
Ако имате интерес към предложения автомобил - свържете се директно с продавача.
Ако ли пък не - въздържете се от остроумничене и спамене на темата.
Едва ли звъните на продавачите в kijiji или по вестниците, за да им обяснявате колко им е нереална обявата.
Считайте тази бележка за официално предупреждение!
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: И въпрос към шефовете.

Мнение от ivalin »

И все пак не разбирам предупреждение за какво за остроумничене или за спамене на темата?!!!
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Заключено