Скриване на теми

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Публикувай отговор
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Скриване на теми

Мнение от grozdan »

Може ли да скривам теми, които не са ми интересни? Ако да - как?
Мерси
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Скриване на теми

Мнение от MrGeek »

Не, няма как цели теми да се крият избирателно. Тази функция е свързана само с конкретни потребители и техните мнения.
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: Скриване на теми

Мнение от grozdan »

Благодаря!
Още един въпрос - какъв е шанса платформата на форума да мигрира до нещо подобно на stackexchange.com? Мисълта ми е, че такава платформа ще позволи гласуване за полезно мнение и съответно по-лесно намиране на полезна информация. Което пък (може би) ще стимулира даването на такава.
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Скриване на теми

Мнение от MrGeek »

grozdan написа:Благодаря!
Още един въпрос - какъв е шанса платформата на форума да мигрира до нещо подобно на stackexchange.com? Мисълта ми е, че такава платформа ще позволи гласуване за полезно мнение и съответно по-лесно намиране на полезна информация. Което пък (може би) ще стимулира даването на такава.
Би било чудесно, ако можехме поне малко да се доближим до StackExchange, но едва ли. Само един бегъл поглед върху екипа им ясно показва, че няма как да имаме техните възможности. Иначе и аз напълно подкрепям идеята за въвеждане на рейтинги (както на потребители, така и на мнения/теми). Ако намеря някакъв подходящ add-on за форума ще го сложа. ;)
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Публикувай отговор