Документи и информация в помощ на имиграцията!

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Публикувай отговор
Аватар
demococcus
Мнения: 1285
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 7:40 am
Местоположение: MTL

Документи и информация в помощ на имиграцията!

Мнение от demococcus »

"Документи и информация в помощ на имиграцията!"

Темата не се ли дублира с другите две окачени ? Имам предвид "Въпроси за документите за Монреал, Квебек!" и "Въпроси за документите за Сидни, Нова Скотия!". Според мен това е и пичината да има само 39 мнения в нея (от които 23% са на самия автор, който ги пуска в серия по три !) срещу 1545 и 875 в другите две. Мисля че е уместно да се махне или поне да й се махне статуса "закачена".

Още нещо: "Въпроси за документите за Монреал, Квебек!" - заглавието на темата е променено от модератор, без съгласието на автора и без да нарушава правиталата на форума. Ще съм ви благодарен ако не да върнете оригиналното, то поне да махнете истеричната удививителна ;)
Аватар
martatabs
Модератор
Мнения: 1385
Регистриран на: Вто Мар 02, 2010 5:51 pm
Местоположение: Бургас

Re: Документи и информация в помощ на имиграцията!

Мнение от martatabs »

demococcus, в тази тема, ако си прочел внимателно, изрично съм написал, че е забранено да се задават въпроси свързани с имиграцията. Темата е един вид сумиране на информацията свързана с формулярите и друга допълнителна информация. По тази логика и във Вики-то я има същата информация.

Относно темата, "Въпроси за документите за Монреал, Квебек!" е променена с цел. Надявам се, че по никакъв начин не съм накърнил нечии чувства с това, при условие че знам кой е авторът на темата ;) . Мисля, че съдържанието в темата е по-важно, а не заглавието. Колкото до препинателния знак, ще го махна, ако това е проблема.

Успешна 2014 г.!
Аватар
demococcus
Мнения: 1285
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 7:40 am
Местоположение: MTL

Re: Документи и информация в помощ на имиграцията!

Мнение от demococcus »

Аа, сега схванах идеята - да има място, където предложената информация да не е омесена с въпроси и дъра-бъра, за да могат хората да имат лесен достъп до нея. Има смисъл, въпреки че така се получава една и съща информация да я има на при места - 1. в темата където могат да се задават въпроси, 2. в темата в която въпросите са забранени! и 3. във викито, където е технически невъзможно да се задават въпроси, подобно на 2. Но предполагам че тази стратегия носи повече ползи, отколкото объркване.

Благодаря за отговора и поздравления за труда и старанието ти! Ако мога да помагна с преводи или нещо такова, ще ми бъде приятно да дам едно рамо.
Аватар
martatabs
Модератор
Мнения: 1385
Регистриран на: Вто Мар 02, 2010 5:51 pm
Местоположение: Бургас

Re: Документи и информация в помощ на имиграцията!

Мнение от martatabs »

По принцип, ние сме що годе интелигентни хора и се разбираме от първия път. ;)

п.п. Сега, като се замисля, май трябва да направя ъбдейт на инфото в темата.
Публикувай отговор