Тема

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Публикувай отговор
никой
Мнения: 85
Регистриран на: Чет Юли 11, 2013 6:13 pm
Местоположение: Somewhere over the rainbow

Тема

Мнение от никой »

Може ли едно уточнение и за мен ;) Пуснах една тема "Къде да се емигрира" и не разбрах защо я заключихте.Пуснах я за да съберем мненията за държавите на едно място понеже почти всички смислени теми се разводняват от няколко човека и се почва едно преливане от пусто в празно.А така,всичко щеше да е на 1 място.Сигурно аз съм грешка но не ми е ясно защо човек като пита как да си разтопи леда или да си смени разрешителното за работа трябва да чете латерната от РусИ колко е кофти в Канада,колко сме глупави всички мислещи за там и все едни такива пустословия за времето и климатичните пояси.Нали уж целта е да се помага.
Мерси отсега ако ми отговорите :)
Не че търся кусури благодарен съм че го има форума и има доста сериозни теми ама все една и съща писмена логорея под всяка тема на едни и същи 'ора леко досажда.Мноооооооооооооооооого леко :)
Да емигрираш е лесно.Но за да си свалиш цървулите и пояса с мускалите са необходими десетилетия
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Тема

Мнение от Koko »

никой написа:Може ли едно уточнение и за мен ;) Пуснах една тема "Къде да се емигрира" и не разбрах защо я заключихте.Пуснах я за да съберем мненията за държавите на едно място понеже почти всички смислени теми се разводняват от няколко човека и се почва едно преливане от пусто в празно.А така,всичко щеше да е на 1 място.Сигурно аз съм грешка но не ми е ясно защо човек като пита как да си разтопи леда или да си смени разрешителното за работа трябва да чете латерната от РусИ колко е кофти в Канада,колко сме глупави всички мислещи за там и все едни такива пустословия за времето и климатичните пояси.Нали уж целта е да се помага.
Мерси отсега ако ми отговорите :)
Не че търся кусури благодарен съм че го има форума и има доста сериозни теми ама все една и съща писмена логорея под всяка тема на едни и същи 'ора леко досажда.Мноооооооооооооооооого леко :)
Пусни нова тема по същия въпрос, да се отключва старата няма голям смисъл, и дано този път да има по-добра дискусия по същество.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Публикувай отговор