Въпрос към админите

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Публикувай отговор
mama mia
Мнения: 616
Регистриран на: Пон Ное 29, 2004 5:03 pm
Местоположение: Montreal

Въпрос към админите

Мнение от mama mia »

Искам да попитам админа, който ми премести темата от Малки обяви в Бизнес обяви, по какъв критерий се определя една обява дали е малка или е бизнес. Благодаря предварително за надявам се изчерпателния отговор.
Съединението прави силата!
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Въпрос към админите

Мнение от Koko »

mama mia написа:Искам да попитам админа, който ми премести темата от Малки обяви в Бизнес обяви, по какъв критерий се определя една обява дали е малка или е бизнес. Благодаря предварително за надявам се изчерпателния отговор.
Критерия е следният - когато продаваш еднократно да кажем вещ от която вече нямаш нужда, това попада в малки обяви, отървал си се от веща, историята е приключена.
Ако обаче предлагаш стоки или услуги срещу заплащане на постоянна база, това вече отива в Бизнес обяви.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
mama mia
Мнения: 616
Регистриран на: Пон Ное 29, 2004 5:03 pm
Местоположение: Montreal

Re: Въпрос към админите

Мнение от mama mia »

Благодаря, Коко. Досега съм си мислела и аз, че е така. Напоследък обаче, става дума за някакви си месеци назад, се убедих, че не е така. С една дума, има противоречие между дела и правила. За справки - малки обяви :)
Съединението прави силата!
mama mia
Мнения: 616
Регистриран на: Пон Ное 29, 2004 5:03 pm
Местоположение: Montreal

Re: Въпрос към админите

Мнение от mama mia »

За да не отварям нова тема, ще си пиша в старата. Не ми е приятно, когато някой злоупотребява с положението си. Аз ако искам да пиша нещо в бизнес обявата си... не мога, а някои могат, и повдигат по този начин някакви обяви. Нека бъдем равноправни :)
Съединението прави силата!
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Въпрос към админите

Мнение от optics »

"Злоупотребява" е неуместна квалификация в конкретния случай.
Можеш да пускаш обявата си наново ако (и колкото) е необходимо.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Публикувай отговор