Изтриване на обявата ми за детска проходилка.

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Заключено
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Изтриване на обявата ми за детска проходилка.

Мнение от ablood »

По повод изтриване на обявата ми за детска проходилка.
Изображение

1. Хайде сега да седнем да търсим разликите между детска проходилка и АК47! Май ще са повечко от приликите, ама ти само тях виждаш.
Още повече Канада е единствената държава, баннала проходилките, вместо да ги категоризира.
Можеше просто да ме затапиш, че по закон няма разлика между продаване и заменяне. Друг е въпроса, че и в двата случая законът на практика не се прилага за дреболии.

2. "Е и?" Анджък де!

3. Статистиката ми може да е неточна (далеч от грешна), но съм прав. Да ми пробутваш неточността е популизъм. Ще призная обявата за неуместна, ако фотумът съзрее и спре да толерира професионалното социаладжийство. Кариерата на не един способен български емигрант е била забавена с години заради тези подвеждащи препоръки и обяви.

4. Тук си прав. Добре, че вместо автоматични оръжия имаме детски проходилки, че виж какво става понякога в учебните заведения. Особено, когато чуждите обяви за проходилки остават, а моята я трият.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Изтриване на обявата ми за детска проходилка.

Мнение от MrGeek »

Аблъде, мисля стана достатъчно ясно, че балкански тарикатлъци няма да се толерират и казуса е приключил. Коя част от термина "незаконно" не успя точно да разбереш? Престани да отваряш повече теми за тази проходилка. Ако ти е мъчно за касата бира, Пумпи вече ти обеща една, ако изхвърлиш въпросното нещо на боклука.
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Заключено