Малко лично засягащ ме въпрос :)

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Заключено
Аватар
p4eli4ka
Мнения: 680
Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 7:34 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Малко лично засягащ ме въпрос :)

Мнение от p4eli4ka »

Здравейте администриращи и модериращи другарки и другари :)
За тези, с които се познаваме - приятно ми е да се "видим" :)
За тези, с които не се познаваме - приятно ми е да се запознаем :)

Та въпроса ми както пише в заглавието е лично засягащ ме. Мой братовчед търси спешно информация във връзка със спонсориране след брак. За целта иска да се регистрира във форума, но чака администраторско одобрение. Ника му е "Grobster". Може ли някой от вас да му активира регистрацията :wasntme: Ще съм ви много благодарна :) Ако ли не, колко дълго се чака по принцип за одобрение?

Още веднъж - извинете за нахлуването :wasntme:

До нови срещи :)
Pour être heureux un an, gagnez au loto. Pour être heureux toute votre vie, aimez ce que vous faites Изображение
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Малко лично засягащ ме въпрос :)

Мнение от Koko »

p4eli4ka написа:Здравейте администриращи и модериращи другарки и другари :)
За тези, с които се познаваме - приятно ми е да се "видим" :)
За тези, с които не се познаваме - приятно ми е да се запознаем :)

Та въпроса ми както пише в заглавието е лично засягащ ме. Мой братовчед търси спешно информация във връзка със спонсориране след брак. За целта иска да се регистрира във форума, но чака администраторско одобрение. Ника му е "Grobster". Може ли някой от вас да му активира регистрацията :wasntme: Ще съм ви много благодарна :) Ако ли не, колко дълго се чака по принцип за одобрение?

Още веднъж - извинете за нахлуването :wasntme:

До нови срещи :)
Новите регистрации се активират ръчно от моя милост и за съжаление понякога се случва да има забавяне от 2-3 дена.
Сега ще активирам новите регистрации.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Малко лично засягащ ме въпрос :)

Мнение от MrGeek »

Готово! По принцип гледаме да не мотаем активациите, но понякога може да се събере ден-два чакане. Зависи и колко спамаджии има за отсяване - всъщност това отнема най-много време, защото всяка нова регистрация трябва да се проверява поотделно и спамаджиите да се шкартират.

Едит: гледам едновременно сме се активирали с Коко. :)
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
p4eli4ka
Мнения: 680
Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 7:34 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Малко лично засягащ ме въпрос :)

Мнение от p4eli4ka »

Благодаря ви много за бързата реакция :$
Pour être heureux un an, gagnez au loto. Pour être heureux toute votre vie, aimez ce que vous faites Изображение
kirchopa
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Сеп 26, 2012 8:56 am

Re: Малко лично засягащ ме въпрос :)

Мнение от kirchopa »

Коко и МакГеек, не ви работи системата за оплаквания - емейла portal@bgcanada.com та да ви се оплача малко....
Бих искал да ми кажете как акаунта ми създаден преди едва ли не 8 години беше бастисан по бързата процедура без много обяснения от един ваш "подчинен".
Срамота е.
Някой контролира ли буйните луди млади модератори?
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Малко лично засягащ ме въпрос :)

Мнение от Koko »

kirchopa написа:Коко и МакГеек, не ви работи системата за оплаквания - емейла portal@bgcanada.com та да ви се оплача малко....
Бих искал да ми кажете как акаунта ми създаден преди едва ли не 8 години беше бастисан по бързата процедура без много обяснения от един ваш "подчинен".
Срамота е.
Някой контролира ли буйните луди млади модератори?
Администраторският имейл е моя грижа, но в последно време нямах време да го следя редовно.
Що се отнася до акаунта ти - не е бастисан, а аз ти дадох една седмица почивка от форума за оспорване на модераторско решение. Наказанието би трябвало да е изтекло вече, ако не можеш да влезнеш със старият си акаунта значи има някакъв проблем който трябва да отстраним.
От страна искам да ти обърна внимание на следното - продължиш ли да се държиш по същият начин който ти докара наказанието, следващият път няма да е само за една седмица.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
kirchopa
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Сеп 26, 2012 8:56 am

Re: Малко лично засягащ ме въпрос :)

Мнение от kirchopa »

Здрасти Коко.
Трябва да се съгласиш че първото предупреждение не може да бъде и последно в един уважаващ себе си форум, както модератора ми беше съобщил .... иначе оставя впечатление за някакъв вид цензура по-скоро отколкото на контрол върху добрия тон и спазване на правилата.
Другото което ме "впечатли" беше липсата на обяснение какво точно трябва да се избягва.
Няма как да не се държа "по същия начин" ако никой не ми дава обяснение какво точно е погрешното на начина. (Нямам в предвид оспорването на модераторско решение)
Нали в това е смисъла на предупреждението?

Според моите разбирания би трябвало съобщението да е нещо от рода:
"Драги ми ...... направихте следното нарушение .... което се изразява в .... получавате първо предупреждение. Моля корегирайте се иначе ....."

Бях обвинен в спам без да съм създавал спам.
Бях заплашен с незабавен бан.

В крайна сметка обаче съм доволен че има чуваемост и че получих отговор.
Акаунта който беше забранен се нарича "some".
Ще опитам да вляза през него както ме посъветва, надявам се да не бъда блокиран отново.
Аватар
martatabs
Модератор
Мнения: 1385
Регистриран на: Вто Мар 02, 2010 5:51 pm
Местоположение: Бургас

Re: Малко лично засягащ ме въпрос :)

Мнение от martatabs »

some написа:Тоя номер са го правили мнозина и няма никакъв проблем.
При създалите се условия след изборите 2012, гласувам с две ръце за кацане в англоговоряща провинция освен ако не искате да си рискувате бъдещето и да станете заложници на националистическите борби за независим Квебек.
Не те знам под какъв никнейм се подвизаваш, но това отгоре във подфорум "Имирация в Квебек" няма да мине. И след вече получен БАН пак продължаваш по същият начин. Не ме интересува от колко години си във форума, има граници които не трябва да се прекрачват за доброто на целият форум.
А, между другото модератора не дава обяснение на никой за действията си, най-вече на хора, които пишат от 2004, защото трябва да сте запознати с правилата на форума. Това го пиша за не знам кой път.
Администраторите и Модераторите имат задължението да следят за спазването на правилата и политиката на форума. Дали едно правило е нарушено, кое е реклама, вулгарно, непристойно и т.н. е по тяхна преценка, а не по преценка на потребителите.
Горното ти мнение замина в "Кофата", дано да няма следващо.
Аватар
some
Мнения: 1380
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 7:33 am
Местоположение: Harmanli

Re: Малко лично засягащ ме въпрос :)

Мнение от some »

Мога ли да питам кои правила на форума нарушава горното мнение и кои граници прекрачва?
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Малко лично засягащ ме въпрос :)

Мнение от MrGeek »

some написа:Мога ли да питам кои правила на форума нарушава горното мнение и кои граници прекрачва?
Тук (може би е добре да се прочете няколко пъти):
Администраторите и Модераторите имат задължението да следят за спазването на правилата и политиката на форума. Дали едно правило е нарушено, кое е реклама, вулгарно, непристойно и т.н. е по тяхна преценка, а не по преценка на потребителите.
Не знам колко пъти е необходимо да се повтори, че администрацията и модерацията на форума са прерогатив на собствениците му. Членството и писането в този форум НЕ Е КОНСТИТУЦИОННО ГАРАНТИРАНО ПРАВО. Хубаво е веднъж завинаги тази иначе проста концепция да стане ясна на всички. Това е все пак условието, с което всеки изрично се съгласява, заявявайки желание за членство във форума. Моля всякакви лични проблеми и накърнено его да се обсъждат посредством съответните инструменти като ЛС и ел. поща.

Останете със здраве!
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Заключено