e-Mail при нов отговор в "наблюдавана" тема

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Публикувай отговор
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

e-Mail при нов отговор в "наблюдавана" тема

Мнение от klisurov »

Възможно е проблема да е само при мен,
но от 13 юни 2012 насам не получавам известие,
за нов отговор в "наблюдавани" от мен теми.

Лек и приятен ден,
Клисуров
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: e-Mail при нов отговор в "наблюдавана" тема

Мнение от MrGeek »

Не забелязвам никакви проблеми от страна на форума и хостинг-платформата. Най-вероятно проблема е някъде при теб - виж да не би имейлите да отиват в спам-кутията на твоята поща или просто пробвай да активираш наново наблюдението на темата. ;)
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: e-Mail при нов отговор в "наблюдавана" тема

Мнение от klisurov »

MrGeek написа:Не забелязвам никакви проблеми от страна на форума и хостинг-платформата. Най-вероятно проблема е някъде при теб - виж да не би имейлите да отиват в спам-кутията на твоята поща или просто пробвай да активираш наново наблюдението на темата. ;)
Благодаря, въпреки че не ми помага -
не получавам e-Mail дори и при отговор в тема,
в която съм писал, дори и започната от мен.

Имам и следния въпрос:
Къде "изчезват" някои теми, примерно
"Ние, нашите деца и езика, на който общуваме"?
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: e-Mail при нов отговор в "наблюдавана" тема

Мнение от klisurov »

klisurov написа:... не получавам e-Mail дори и при отговор в тема,
в която съм писал, дори и започната от мен...
Видях, че може да се "премахва абонамент" тема по тема.
Има ли "цялостно отписване" от получаване на съобщения от Форума?
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: e-Mail при нов отговор в "наблюдавана" тема

Мнение от klisurov »

MrGeek написа:... Най-вероятно проблема е някъде при теб - виж да не би имейлите да отиват в спам-кутията на твоята поща...
BTW, това намерих из архивите си:
____ написа:Заради стари проблеми със спамери беше забранена регистрация със Gmail, но с новата версия този проблем е решен и вече тази забрана не е нужна.
Пробвай отново, сега би трябвало да стане. Ако все още има проблем - пиши ми отново.
Изпратено на: Чет Фев 25, 2010 8:37 pm
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Аватар
martatabs
Модератор
Мнения: 1385
Регистриран на: Вто Мар 02, 2010 5:51 pm
Местоположение: Бургас

Re: e-Mail при нов отговор в "наблюдавана" тема

Мнение от martatabs »

klisurov написа:Имам и следния въпрос:
Къде "изчезват" някои теми, примерно
"Ние, нашите деца и езика, на който общуваме"?
Щом дадена тема я няма там, където е била, си има причина!
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: e-Mail при нов отговор в "наблюдавана" тема

Мнение от klisurov »

martatabs написа:
klisurov написа:Имам и следния въпрос:
Къде "изчезват" някои теми, примерно
"Ние, нашите деца и езика, на който общуваме"?
Щом дадена тема я няма там, където е била, си има причина!
Добър отговор, но не е на въпроса ми: Къде "изчезват" някои теми?
Защото и в "Кофата" я няма.

Ако за този ми съждение получа бан,
може и да го проумея,
но с какво въпросната тема
е заслужила да изчезне безследно, не проумявам.
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: e-Mail при нов отговор в "наблюдавана" тема

Мнение от Koko »

klisurov написа:
MrGeek написа:... Най-вероятно проблема е някъде при теб - виж да не би имейлите да отиват в спам-кутията на твоята поща...
BTW, това намерих из архивите си:
____ написа:Заради стари проблеми със спамери беше забранена регистрация със Gmail, но с новата версия този проблем е решен и вече тази забрана не е нужна.
Пробвай отново, сега би трябвало да стане. Ако все още има проблем - пиши ми отново.
Изпратено на: Чет Фев 25, 2010 8:37 pm
Това за съжаление вече не е актуално, в смисъл че със Gmail в момента не можеш да се регистрираш във форума, но не мисля че това е причината за проблема ти.
На другия ти въпрос - ако дадена тема започне да излиза твърде много от правилата, според обстоятелства или бива заключена, или част от нея отделена, или направо изтрита.
Погледнах в архива, контректната тема за която питаш е изтрита преди повече от година, след като две от участничките се бяха хванали здраво за гушата, че и семействата си бяха намесили - то май като следствие от този им спор и двете спряха да пишат след това.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: e-Mail при нов отговор в "наблюдавана" тема

Мнение от klisurov »

Koko написа:... Погледнах в архива, контректната тема за която питаш е изтрита преди повече от година, след като две от участничките се бяха хванали здраво за гушата, че и семействата си бяха намесили - то май като следствие от този им спор и двете спряха да пишат след това.
Благодаря за инфото!
в интерес на истината, когато дадена тема започне да излиза "извън руслото", спирам да я чета.
Този "купон" с хващането за гушите съм го пропуснал.
Ето защо не доумявах каква е причината.


За статистиката:
Смяната на e-Mail адрес от gmail.com на hotmail.com помогна за получаването на известие
(освен че, за известно време "профила ми бе деактивиран").
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: e-Mail при нов отговор в "наблюдавана" тема

Мнение от klisurov »

klisurov написа:... За статистиката:
Смяната на e-Mail адрес от gmail.com на hotmail.com помогна за получаването на известие
А сега взех да получавам известия на стария (gmail) e-Mail за отговори от Юни 18, 2012.
Датата на e-Mail също е Юни 18, 2012.
Пита се, къде са се "мотали" писмата около една седмица :D
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: e-Mail при нов отговор в "наблюдавана" тема

Мнение от MrGeek »

klisurov написа:Пита се, къде са се "мотали" писмата около една седмица :D
Питай поддръжката на Гугъл. Още тогава в опашката на сървъра нямаше никакви чакащи събщения към твоя адрес.
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: e-Mail при нов отговор в "наблюдавана" тема

Мнение от klisurov »

MrGeek написа:... Питай поддръжката на Гугъл ...
Продължението на "въпросника" тук е извън моята компетенция :(
My address ends with @gmail.com
It's addressed directly to my Gmail address
No, only messages from one sender or domain are delayed
If only messages from one domain are delayed, then the problem is most likely occurring with the sending domain. We suggest contacting them first to learn about any known problems and to find out whether the other domain is blacklisting or greylisting Gmail. If the sending domain can't resolve the issue, please direct them to our Help Center article on sending mail to Gmail.
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Публикувай отговор