Разлики между подфорумите след редактиране на мнение

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Публикувай отговор
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Разлики между подфорумите след редактиране на мнение

Мнение от grozdan »

Здравейте,
пак съм аз. Този път може и да съм полезен :)

Забелязах, че след редакция на мнение в подфорум "Провинция Квебек" отдолу на мнението ми излиза надпис с малки букви:

Код за потвърждение: Избери целия код

Последна промяна grozdan на <date and time> променена общо 1 път
Такъв надпис не излиза в подфорум "Приказки под шипковия храст".

Не съм променял собствените си настройки междувременно.

Това желано поведение ли е или бъг?

Благодаря!
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Разлики между подфорумите след редактиране на мнение

Мнение от Koko »

Докато мнението ти е последно в темата, т.е. няма никой друг писал след тебе - дори и да си правил промени в мнението си, такъв надпис отдолу няма да се появи, без значие в кой под-форум си писал. Казано с други думи - не зависи от под-форума, а от това дали има някой писал след тебе в темата.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: Разлики между подфорумите след редактиране на мнение

Мнение от grozdan »

Koko написа:Докато мнението ти е последно в темата, т.е. няма никой друг писал след тебе - дори и да си правил промени в мнението си, такъв надпис отдолу няма да се появи, без значие в кой под-форум си писал. Казано с други думи - не зависи от под-форума, а от това дали има някой писал след тебе в темата.
Изключително бърза реакция! Благодаря!
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
Публикувай отговор