Троловете в този форум толерират ли се?

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Публикувай отговор
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Троловете в този форум толерират ли се?

Мнение от mufc »

Въпроса ми е към модератори и администратори?
Никове на потребители мисля, че не е нужно да споменавам.

Въпроса не интересува само мен.
Системно има няколко индивида, които съсипват тема след тема. Какви мерки смятате да предприемете?
Manchester United Football Club
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Троловете в този форум толерират ли се?

Мнение от Koko »

Дали троловете виреят зависи също и от останалите потребители, които ги подхранват с възможност за изява.
Като цяло, предполагам си забелязал че все пак постинги се трият, теми се разделят и спама отива под шипките или директно в кофата, в по-крайни случаи и потребители си тръгват, но в крайна сметка намирането на правилния баланс между това във форума все пак да има активност но и да има все пак някакви правила и ред не винаги е толкова лесно и предполага наличието на някаква неизбежна доза спам.
Бих добавил и това, че във форума има някаква цикличност, т.е. периодично и на мене ми писва от троловете, следва изпращането им (било поединично, било вкупом) да пишат в някой друг форум, но като мине известен период от време или се появяват нови тролове или пък старите се завръщат с нови никове и цикъла започва отново.

Ако смяташ че в дадена тема правилата са нарушени или пък спама е станал твърде много - можеш да използваш копчето Докладвай или пък да ми пратиш съобщение.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Троловете в този форум толерират ли се?

Мнение от mufc »

Разбрах те :handshake: :drinks:
Знам, че поддръжката на форума е изцяло на доброволни начала затова ви благодаря момчета :y:
Manchester United Football Club
Публикувай отговор