Е-е-е-е-х старият прекрасен форум

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Публикувай отговор
Аватар
Peace-Lover
Мнения: 99
Регистриран на: Пет Авг 03, 2007 7:51 am
Местоположение: Земя

Е-е-е-е-х старият прекрасен форум

Мнение от Peace-Lover »

Е-е-е-е-х старият прекрасен форум.
Днес писах на един приятел който ще стартира по процедурата за имигриране и му пратих линк към форума, където винаги може да намери помощ.
После опитах да вляза с ника си и успях :clap:
Помня, че прекарвах часове в този форум.
За съжаление не съм влизал от доста време и сега като се сетих не мога да не драсна няколко реда.
Много от вас със сигурност знаят какво става като се включиш в матрицата и нямаш много време за много работи и трябва да избираш най-приоритетните.
Виждам, че още сте на линията да помагате на тези които имат нужда от вас.
Извинявам се , че нямам много време да пиша в нета , но все пак съм щастлив , че акаунта си ми седи и мога пак да ви посещавам.
Мили приятели, благодаря ви за всичко с което сте ми помогнали. Този форум е наистина страхотен и полезен( само като си спомня).
Некак винаги да ви има и ви пожелавам пълен успех във всичко на всички които отделят от ценното си време да са тук.
Благодаря ви :bow: :bow: :bow:
Не е важно колко си живял на земята, а как си живял. Всеки човек трябва да има вътрешен мир и да е в хармония със себе си и всичко около него. Що за човек е този, който не прави света по-добър?
Ахимса, мир и любов !!!
bai_ganiu
Мнения: 113
Регистриран на: Съб Май 02, 2009 11:47 am
Местоположение: Монреал

Re: Е-е-е-е-х старият прекрасен форум

Мнение от bai_ganiu »

Peace-Lover, имате ЛС.
Quod medicina aliis, aliis est acre venenum - Това, което за един е лекарство, за друг е отрова.
Публикувай отговор