Имам два много простичъки въпроса

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Публикувай отговор
adgelina
Мнения: 46
Регистриран на: Съб Дек 25, 2004 3:40 pm

Имам два много простичъки въпроса

Мнение от adgelina »

Господин администратор,

Имам два много простички въпроса към вас за които държа да получа отговор.Бихте ли ми обяснили,
защо обявата ни за новата формация "Жар" е преместена в предстоящи събития ,за съжаление.Мисля че ,по добре би било да е в малки обяви.Бихте ли я преместили там поне за една седмица ,ако обичате? Не можах също да
разбера ,защо ми е забранено да взимам отношение по отделни въпроси?Благодаря ви предварително за разбирането. :o
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Имам два много простичъки въпроса

Мнение от Koko »

adgelina написа:Господин администратор,

Имам два много простички въпроса към вас за които държа да получа отговор.Бихте ли ми обяснили,
защо обявата ни за новата формация "Жар" е преместена в предстоящи събития ,за съжаление.Мисля че ,по добре би било да е в малки обяви.Бихте ли я преместили там поне за една седмица ,ако обичате? Не можах също да
разбера ,защо ми е забранено да взимам отношение по отделни въпроси?Благодаря ви предварително за разбирането. :o
Готово, върнах темат в Малки обяви, макар че според мене не й е точно там мястото.
На втория въпрос - някои от под-форумите са направени като табло за обяви, където не може да се дискутира, т.е. може само да се пусне темата, но не може да се коментира.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
adgelina
Мнения: 46
Регистриран на: Съб Дек 25, 2004 3:40 pm

Re: Имам два много простичъки въпроса

Мнение от adgelina »

Благодаря ви много за отговорите и разбирането.Весели празници и приятни почивни дни. :)
Публикувай отговор