Проблем си личните съобщения !

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Публикувай отговор
Аватар
vankata_vd
Мнения: 268
Регистриран на: Сря Юли 30, 2008 5:57 pm
Местоположение: MTL

Проблем си личните съобщения !

Мнение от vankata_vd »

Здрасти :hai:
Имам някакъв проблем с изпращането на лични съобщения.....изпращам съобщението и системата ми отговаря "изпратено успешно" , но съобщението не се е изпратило и си чака в "Изходящи съобщения " !

Бихте ли проверили, моля !
Благодаря ви предварително !

Поздрави, Ванката
"В мечтите си хората се надяват, в живота си - очакват... Късметлиите, казват, не влизат в сметката!"
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Проблем си личните съобщения !

Мнение от Koko »

vankata_vd написа:Здрасти :hai:
Имам някакъв проблем с изпращането на лични съобщения.....изпращам съобщението и системата ми отговаря "изпратено успешно" , но съобщението не се е изпратило и си чака в "Изходящи съобщения " !

Бихте ли проверили, моля !
Благодаря ви предварително !

Поздрави, Ванката


Няма проблем - докато човека до който е изпратено съобщението не го отвори, то ще чака в папката Изходящи съобщения.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
vankata_vd
Мнения: 268
Регистриран на: Сря Юли 30, 2008 5:57 pm
Местоположение: MTL

Re: Проблем си личните съобщения !

Мнение от vankata_vd »

Koko написа:
vankata_vd написа:Здрасти :hai:
Имам някакъв проблем с изпращането на лични съобщения.....изпращам съобщението и системата ми отговаря "изпратено успешно" , но съобщението не се е изпратило и си чака в "Изходящи съобщения " !

Бихте ли проверили, моля !
Благодаря ви предварително !

Поздрави, Ванката


Няма проблем - докато човека до който е изпратено съобщението не го отвори, то ще чака в папката Изходящи съобщения.
Aaaaa....OK :)
Много благодаря!
Всичко хубаво :)

Поздрави, Ванката
"В мечтите си хората се надяват, в живота си - очакват... Късметлиите, казват, не влизат в сметката!"
Публикувай отговор