Предложение за нова тема в раздела „Справочник“

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Публикувай отговор
seeker
Мнения: 304
Регистриран на: Вто Юли 27, 2010 8:37 am

Предложение за нова тема в раздела „Справочник“

Мнение от seeker »

Здравейте,

Понякога виждаме в „Малки обяви“ съобщения за работа за постове, които не са или пък са пуснати официално, но българи ги правят достояние на своите сънародници. Намирам това за много добра практика, подпомагаща общността.
Имам предложение да се обособи отделна тема в раздела „Справочник“, в която да се публикуват само такива съобщения, разделени по провинции и градове и дори по браншове, ако няма да е прекалено. Мисля, че е добре да се отделят случаите на продажби, подаряване, предлагането на услуги и други подобни от предложенията за наемане на работа. Така ще бъде много по-изчистено и всеки би могъл да направи бърза справка дали има нещо в неговата провинция, град и бранш.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Предложение за нова тема в раздела „Справочник“

Мнение от Koko »

seeker написа:Здравейте,

Понякога виждаме в „Малки обяви“ съобщения за работа за постове, които не са или пък са пуснати официално, но българи ги правят достояние на своите сънародници. Намирам това за много добра практика, подпомагаща общността.
Имам предложение да се обособи отделна тема в раздела „Справочник“, в която да се публикуват само такива съобщения, разделени по провинции и градове и дори по браншове, ако няма да е прекалено. Мисля, че е добре да се отделят случаите на продажби, подаряване, предлагането на услуги и други подобни от предложенията за наемане на работа. Така ще бъде много по-изчистено и всеки би могъл да направи бърза справка дали има нещо в неговата провинция, град и бранш.
То за това цял под-форум беше направен, но нещо не получи популярност или може би не е на правилното място

http://www.bgcanada.com/pforum/viewforum.php?f=38"
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Публикувай отговор