Платено ли е публикуването на обява?

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Заключено
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Платено ли е публикуването на обява?

Мнение от Bistra »

Пускам тази тема по повод на целенасочената тенденция някои потребители да се "вкарват в правия ред" от хора , които не са нито модератори, нито администратори. Та в тази връзка въпросът ми е: Платени ли са обявите в раздел "Бизнес обяви"?
Питам не за да правя сметка на някого, а защото обичам прозрачността в отношенията. Тъй като търсих навсякъде и не открих изрична тарифа реших, че може би не са. Бъркам ли или наистина е така? Ако е така...втори въпрос: Защо се толерира "модераторството в сянка" на някои потребители, па били те "познати на администраторите"? Благодаря.
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Платено ли е публикуването на обява?

Мнение от optics »

Bistra написа:...обичам прозрачността в отношенията... Защо се толерира "модераторството в сянка" на някои потребители...
Като ще обичаме прозрачността, е добре да кажем кои са тия някои ?
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Платено ли е публикуването на обява?

Мнение от Bistra »

Потребителят с ник krimon днес действаше като разпоредителка. Вчера заяви, че се познавала с вас администраторите. Аз не ви познавам, та затова и питам, де. Такъв човек съм, каквото ми е на душата, такова ми е и на устата. Съжалявам, ако съм засегнала някого.
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Платено ли е публикуването на обява?

Мнение от MrGeek »

Bistra написа:Потребителят с ник krimon днес действаше като разпоредителка. Вчера заяви, че се познавала с вас администраторите.
Потребителят с ник krimon може да приказва каквото си иска, както го прави потребителя Bistra ежеминутно и почти 24/7 във форума. Разбира се това до момента, в който не го подкарате през просото, та добре е и двете да следите внимателно къде минава въпросната граница. Относно познанствата, информацията е твърде остаряла и невалидна понастоящем поради смяната на екипа преди доста време, но дори и да беше валидна, пак нямаше да има никакво значение.

A относно въпроса ти за бизнес обявите - seriously???!!! :fubar:

Та от горното мисля става съвсем ясно, че темата е напълно излишна, поради което се затваря.
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Заключено