предложение за две нови правила/допълнения на сегашните

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Linko »

След като примерът с телефонната компания бе приет толкова буквално то да продължим в същия дух. Значи телефонната компания блокира определен номер защото технически това е възможно. Когато стане възможно и в един форум да се блокира пращането на ЛС до определен потребител админите биха го правили при доказани прояви на заплахи и обиди в ЛС-ия до този потребител. Но засега е възможно да се блокира пращането на ЛС-я като цяло т.е. до всички потребители, което е равносилно на блокирането на изходящите обаждания на телефонният абонат. Едва ли има телефонна компания, която да направи това заради обиди и заплахи към конкретен абонат.
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Аватар
mborodin
Мнения: 439
Регистриран на: Вто Ное 16, 2004 8:05 am
Местоположение: GD_Californie
Обратна връзка:

Мнение от mborodin »

Linko, моите извинения но това си е чисто ала-бала.
ПХПББ "леко" е остаряла работа.
Ако на отговорните лица не им се занимава, нямат времето и т.н....
Това е друг въпрос....

Телефонна компания искаща повече клиенти... и приходи прави повече подобрения. :wink:

На мен не ми трябва тази функция.
Изображение
Аватар
troll
Мнения: 2056
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 10:26 pm
Местоположение: MTL, QC, CA

Мнение от troll »

lz2arn написа:
Linko написа:Да не прекаляваме и се увличаме в действията си по "защита на потребителите", това не се знае до къде може да доведе.
Linko, знам, че пътят към ада е постлан с добри намерения, но още ми се струва, че трябва поне да се "блокира номер" както в телефонната компания. Иначе порядъчните потребители си отиват и отиват, и е достатъчен един трол да превърне цял форум в пустопаш.
Да имате нещо против троловете? :lol:
Емигрант! Терминатор! Губернатор !
Аватар
lz2arn
Мнения: 703
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 11:54 am
Местоположение: mtl.qc.ca
Обратна връзка:

Мнение от lz2arn »

troll написа:
lz2arn написа:
Linko написа:Да не прекаляваме и се увличаме в действията си по "защита на потребителите", това не се знае до къде може да доведе.
Linko, знам, че пътят към ада е постлан с добри намерения, но още ми се струва, че трябва поне да се "блокира номер" както в телефонната компания. Иначе порядъчните потребители си отиват и отиват, и е достатъчен един трол да превърне цял форум в пустопаш.
Да имате нещо против троловете? :lol:
Предупреждения, банове.... Виж против troll нямам нищо против :)
@mborodin всъщност phpBB не е толкова лош, трета версия поддържа филтри за ЛС, и то добри, че даже на администраторите не им остава много работа...
Благодаря на отговорилите. Дважди на премълчалите.
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re:

Мнение от IFF »

.
Публикувай отговор