Извинение до Администратора

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Заключено
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Извинение до Администратора

Мнение от Hullman »

Илиана и Хълбой / Хълмен се извиняват на администратора и модераторите за постиниги които са в противоречие с правилата на форума и с които постинги са им създали неудобството да ги редактират или трият изцяло от форума.
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Сега остава да се извиниш и на потребителите на форума. Баси лицимерието. :shock:
Let it go...
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Добре де Ивет , много добре знаеш и не можеш да отречеш , че човекът ви е помогнал за много неща , бана му до голяма степен се дължи на вашите пунически спорове във форума , ти си постъпвала некоректно спрямо него , така че горната ти квалификация , и въобще изказване са меко казано...........
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Само не ми е ясно ти що си вреш носа, където не ти е работа? А за некоректното нещо си се объркал, ако ми се случи да го срещна наяве, много коректтно ще го сритам между краката! :idea:
Let it go...
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

Адреса ми е 101 - 1500 Банк стр. Отава, Онтарио.
Там съм от 9.30 - 18 часа.
Ще бъда също лично на партито за 3 Март празника на БГ като един от 6 - те члена в ръководството на БГ дружеството в Отава.
По същия начин бях и на Новогодишното парти на БГ обществото в града за разлика от пишещите заплахи за сритване по форуми
Хълмен не се крие зад заключени врати на тайни домашни адреси а е на всяка една сбирка между сънародниците защото е уважаван и на много от тях е помогнал лично.
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Извинение до Администратора

Мнение от analgin »

Hullman написа:Илиана и Хълбой / Хълмен се извиняват ....
Ce sont des gens bien! :idea: :metro:
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

А би трябвало, мен на твое място щеше да ме е срам да се подам на улицата. А за българското дружество чухме, глем смях и горките българи, дето членуват в общността. :mrgreen: Бе Хълбой нямаше ли бан, че пак се разписа колко е велик? Ний туй много добре го знаем. :lol:
Let it go...
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

Достойните и можещи хора са предлагани от общественоста, застават в редица с открито лице пред обществеността готови да работят доброволно и тя си казва думата чрез явно гласуване. Които съберат най много гласове те печелят.

За теб знаем че в нищо не вярваш, в нищо не членуваш, с нищо не помагаш на никого.
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

На добър път си, ако искаш още бан. :lol: :tuut: :tuut: :tuut:
Let it go...
Заключено