Предстоящи промени в под-форумите

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Предстоящи промени в под-форумите

Мнение от Koko »

Докато някои търсят истината за Канада, мисля че е дошло време малко да промениме вида на форума.
Това е макета по който ще изглежда новия вид, но ще ми бъде нужно известно време за да прередя нещата. Ще има 3 нови под-форуми и един ще бъде махнат:

Имиграция
Имиграция в Квебек
Федерална процедура

Живеем в Канада
Обща дискусия
Живот в Квебек
Форум Канада
Приказки под шипковия храст
Предстоящи събития и важни съобщения

Справочник
Малки обяви
Полезни връзки
Аз съм доволен. А вие?
Лъжи, измами, некоректни търговци

Администратор
Администратор
Кофата
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
Amental
Мнения: 498
Регистриран на: Вто Апр 10, 2007 11:04 am
Обратна връзка:

Мнение от Amental »

така изглежда по-добре и по-фунционално и подредено както си го замислил

Успех :beer:
DCS-15.03.08
Accuse - 10.04.08
Interview-16.06.08 ОК
Букурещ - 10.07.08
Баркодове - 04.08.08
Медицински - 21.08.08
OK - 18.09.08
Покани за виза - 20.10.08
06.11.08г. - ВИЗИ !!!Изображение
ronni
Мнения: 810
Регистриран на: Пон Сеп 20, 2004 11:04 am
Местоположение: back to small apple
Обратна връзка:

Re: Предстоящи промени в под-форумите

Мнение от ronni »

Koko написа:Докато някои търсят истината за Канада, мисля че е дошло време малко да промениме вида на форума.
Това е макета по който ще изглежда новия вид, но ще ми бъде нужно известно време за да прередя нещата. Ще има 3 нови под-форуми и един ще бъде махнат:

Имиграция
Имиграция в Квебек
Федерална процедура

Живеем в Канада
Обща дискусия
Живот в Квебек
Форум Канада
Приказки под шипковия храст
Предстоящи събития и важни съобщения

Справочник
Малки обяви
Полезни връзки
Аз съм доволен. А вие?
Лъжи, измами, некоректни търговци

Администратор
Администратор
Кофата
аз както винаги овърли критик
не може ли малко да са унифицирани живот в кебек и форум канада, и в канада има живот и що пък кебек да няма форум
:beer:
в смисъл форум кебек и форум (нон - кебек) канада
или живот в кебек и живот в канада (нон кебек)
все си мисля че макар в монтреал съм в канада де
:beer: :beer: :beer:
"Chance favors the prepared mind" /"Le hasard ne favorise que des esprits préparés"
L. Pasteur, 1854
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Абе не може да не се мине без един подфорум, който да е на първа позиция, т.е. най-отгоре, ако може удебелен и с друг цвят. Предлагам работно заглавие "ИСТИНАТА ЗА КАНАДА" 8)
chinois

Мнение от chinois »

Браво!
То и няма друго какво да кажа!
Това е съобщение за предстояща промяна!
Така всички ще бъдем готови и като се появи новото, нема да се изненадаме, а ще бъдем готови.Това е похвално ,щото тука чете бабата на БГМонреал и други наши роднини, които както разбрахме не са фамилиарни с интернета и промените не трябва да бъдат внезапни и неочаквани.
А иначе приветствам регрупирането на подфурумите!
А би ли ми обяснил, като искам да пусна тема "Моята истина за Канада, каквато я виждам от тръстиката, където гърбя безспир" къде да я пусна"

Обща дискусия
Живот в Квебек
Форум Канада
Приказки под шипковия храст

та да не ви карам да я местите. Щото това си е обща дискусия, но аз живея в квебек, канада, а то си е за под шипките. :lol:
Аватар
7George
Мнения: 9656
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Мнение от 7George »

И на мен ми харесва новата подредба. :thumbsup:

Коко, помисили и за Портала на сайта. Сега изглажда така, като че ли може да се имигрира само по Кебекската процедура - поне на пръв поглед?! :roll:
chinois

Мнение от chinois »

Бе то великата промяна се отпочна! Само дето шипките не щат да отидат да живеят в Канада. :lol:
А федералната процедура си е точно както беше по мое време - има я , но не работи. :lol:
chinois

Мнение от chinois »

Федералната процедура работи!
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от Koko »

ronni написа: аз както винаги овърли критик
не може ли малко да са унифицирани живот в кебек и форум канада, и в канада има живот и що пък кебек да няма форум
:beer:
в смисъл форум кебек и форум (нон - кебек) канада
или живот в кебек и живот в канада (нон кебек)
все си мисля че макар в монтреал съм в канада де
:beer: :beer: :beer:
Какво излезна – в някои провинции живот има, а в други няма? :D :wink:
Мислех да не променям имената на вече съществуващите под-форуми, но явно ще се наложи.
krimon написа:Абе не може да не се мине без един подфорум, който да е на първа позиция, т.е. най-отгоре, ако може удебелен и с друг цвят. Предлагам работно заглавие "ИСТИНАТА ЗА КАНАДА" 8)
Точно с тази цел е замислен форума за общи дискусии.
7George написа:И на мен ми харесва новата подредба. :thumbsup:

Коко, помисили и за Портала на сайта. Сега изглажда така, като че ли може да се имигрира само по Кебекската процедура - поне на пръв поглед?! :roll:
Портала не ми е в юрисдикцията, така да се каже.
chinois написа:Бе то великата промяна се отпочна! Само дето шипките не щат да отидат да живеят в Канада. :lol:
А федералната процедура си е точно както беше по мое време - има я , но не работи. :lol:
Спокойно, ще отидат, какво друго им остава – а иначе може и конкурс за ново име на Шипките да обявим.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
chinois

Мнение от chinois »

Под кленовия лист.
:lol:
Аватар
7George
Мнения: 9656
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Мнение от 7George »

Все си мисля, че Шипките и Общите дискусии ще се дублират. Идеята май е сериозните неща да са в дискусите, а лигавенето и по-незначителните - в шипките, ама кой ще го спазва и как ще се разграничи - не знам... :)
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от Koko »

7George написа:Все си мисля, че Шипките и Общите дискусии ще се дублират. Идеята май е сериозните неща да са в дискусите, а лигавенето и по-незначителните - в шипките, ама кой ще го спазва и как ще се разграничи - не знам... :)
Да, идеята е точно такава, а дали ще стане - тепърва ще видим.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
chinois

Мнение от chinois »

Тъй като сега Администратор е на мястото на Малки обяви, той се вижда в джама Обяви на портала. :lol:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Дето казваше дядо ми лека му пръст :Нов бърдак със стари курви не става ,та в тоя порядък на мисли да питам Ние къде ще можем да се изхождаме .Ако обичате да ни определите за да не зацапваме и оскверняваме Вашата запазена територия и да не си играем игрички на бивши комунисти,комсемолски секретарки и ощипани моми. :wink:
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Мнение от analgin »

Коко, пропуснал си и един доста важен за мнозинството от пишещите тук подфорум. Предлагам да го къстиш "уелферпипъл" и ако решиш можеш да го направиш със специален достъп само за верни членове на съсловието.
Имаш и готов модератор с опит в материята. :idea:
Публикувай отговор