Търся работа truck driver

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Търся работа truck driver

Мнение от roumensp »

J&V написа:
jimtashev написа:Проверих възможностите за получаване на отворена работна виза - няма такива, не отговарям на изискванията , тази виза е за хора които са вече в Канада по някаква друга програма , рефюджи или близки на имигрант.Мога да кандидатствам само за работно разрешение при точно определен работодател .Ще се свържа със фирмите предложени от файтер . Ако друг посетител във форума знае и друга/и фирма/и наемащи чужденци с работна виза да пише на лс или с отговор във форума.
Поздрави
Не съм от най-редовните писатели във форума, ама попадам многократно на този пост и просто не мога да го подмина.
Не знам какво ви разправят там в БГ-то, ама Канада не е като Европа. Ако идването тук беше толкова лесно, щяхме да заприличаме на Максуда. Аз и моето емейство сме минали през официална процедура, коствало ни е не малко пари и усилия, още бъхтим, за да се утрвърдим, какъвто е случая на 90 % от българите тук, и когато някакви шанаджии ми искат съвети как да н...е..ат системата, просто не мога де се въздържа. Тука си има правила, щом не отговаряш, седи си там на ... и си кютай. Не отговаряш, значи не си за тук. Има визи да, това не значи, че ти ще се възползваш. Никой няма нужда от застаряващи, залязващи аутсайдери, без семейство и без .. не знам и аз какво. Извинявайте, ама аз така и не възприех местния модел „да не обезкуражаваме хората„, няма и да го възприема. Разбирам те, че имаш доста време за ровене в нета, т.е. време без работа и доходи, ама .... не е ти тука мястото. Колкото по-рано го разбереш, толкова по-лесно ще го приемеш и ще работиш в посока да си оправиш тотото по друг начин.
Модераторите, ако искат, могат да свалят поста. Все пак, мисля, че истината на време е по-полезна отколкото безпочвена надежда до безкрай.
И още нещо, докато си пътувам по сравнително добре асфалтираните пътища на Канада, точно когато животът ми се е наредил, не искам да ме връхлети трък драйвър заспал на волана, след 70 часа каране.
А да дойдеш с работна виза и да успееш да останеш не е ли “официална процедура” ?
Гарантирам ти, че малкото хора, които са успели да го направят са минали през по-големи мъки от тия дето са ви взели само защото сте научили френски.
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Търся работа truck driver

Мнение от Pyrelight »

Aз лично възприех горния пост, който всички здраво сте захапали, не като невротично послание (простете, но не всички сме фенове на батката |( ),
а като своеобразен протест към скам-темите.
Aко човекът е действителен, му желая също успех! Не е нужно да си непременно вишист за да те одобрят за имиграция в Канада. Даже понякога смятам, че хората с висше образование са по-трудно приспособими при емиграция и евентуална следваща интеграция.
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
Публикувай отговор