Помощ!

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Заключено
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Помощ!

Мнение от ivalin »

Някой знае ли цяр за пресушени бъбреци, как могат да се оправят, така че да ги накарам да работят отново, че ако не ги задвижа до няколко дни да започнат поне малко да функционират и бай, бай?! ;( Моля не започвайте с глупави коментари, а само по темата и само съществени мнения т.е. изпитани средства дето работят... :geek:
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
bengazi
Мнения: 153
Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 2:39 pm

Re: Помощ!

Мнение от bengazi »

съжалявам за положението в което си изпаднал.не знам с какво да ти помогна, но пиша веднага щом прочетох. потърси из нета разни рецепти на лечителя Петър Динков.Дано има така за твоята болест!Успех :y: :y: :y: :y: :y:
15/10/2013 документи
01/04/2014 изтеглени пари
15/04/2014 AR
22/04/2015 доп. документи
26/09/2015 Certificats по пощата
13/10/2015 Sydney
19/04/2016 processing
08.07.2016/15.07.2016 - Examens médicaux/passés
03.10.2016/17.11.2016-покана визи/визи
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Помощ!

Мнение от ablood »

Изпитано средство: 911

Иначе ще бориш симптомите докато болестта засегне следващия орган.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Помощ!

Мнение от balbi »

Това лекарска диагноза ли е? Пресушени бъбреци чувам за пръв път...
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Помощ!

Мнение от Koko »

ivalin написа:Някой знае ли цяр за пресушени бъбреци, как могат да се оправят, така че да ги накарам да работят отново, че ако не ги задвижа до няколко дни да започнат поне малко да функционират и бай, бай?! ;( Моля не започвайте с глупави коментари, а само по темата и само съществени мнения т.е. изпитани средства дето работят... :geek:
Казвам го съвсем сериозно - пий бира и яж диня, но разбира се по-добре е потърси консултация с доктор.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Dart Vader
Мнения: 24
Регистриран на: Пет Яну 11, 2008 7:28 pm

Re: Помощ!

Мнение от Dart Vader »

Лекар! И още един милион пъти ЛЕКАР! Има машини които филтрират кръвта - хемодиализа - загубата на функцията на бъбреците не е смъртна присъда! Препоръчвам Ви БЪЛГАРИЯ. Правителственна и Военна Болници София, Мдицинска Академия Пловдив......имат технологии които Квебек не притежава. Бог да Ви пази и да Ви дава сила!
J&V
Мнения: 140
Регистриран на: Вто Сеп 20, 2011 3:23 pm
Местоположение: Québec City

Re: Помощ!

Мнение от J&V »

Съжалявам за състоянието.
Пробвай с хомеопатия. За съжаление най-добрият хомеопат, когото познавах, не е между живите (хомеопатията не работи в едно с алкохола), но съм била пред кабинета му с жена с множествена склероза, на която бе спрял развитието. Има доста коментари по форумите, колкото и да е смехотворно, в бг-мама темата за хомеопатията е засегната многократно. Поне може да се намери инфо за добър хомеопат, с когото да се опитате да се свържете. Гранулките се продават и тук.
Успех и дано това да е временно състояние.
DCS-Виена-23.05.2011г.
Акюзе-17.01.2012г.
Писмо изч. на интервю-15.06.2012г
CSQ-10.04.2013
Док.до Н.Скотия-07.05.2013г.
Баркодове-11.07.2013г.
Покана за медицински-04.09.2013г.
Визи - 02.10.2013г.

"Les courageux avancent, les peureux reculent!"
seeker
Мнения: 304
Регистриран на: Вто Юли 27, 2010 8:37 am

Re: Помощ!

Мнение от seeker »

Пробвай с червени боровинки. Преди 2 години жена ми направила някаква отвара и аз взех на работа да пия като сок. Щях да се попикая. После разбрах, че действало против бъбречни инфекции. Не знам дали ще свърши работа в твоето положение. Не знам дали няма да е противопоказно, но кара бъбреците да отделят много. Бирата нищо не е пред това. От Супер Ц може да купите плодовете и да ги варите като компот. Успех, Иво!
Аватар
Zvezdichka
Мнения: 156
Регистриран на: Чет Авг 09, 2012 12:59 am
Местоположение: Montréal, QC

Re: Помощ!

Мнение от Zvezdichka »

Доста е обезпокойтелно. Ходихте ли на лекар? Кой ви каза, че трябва вие да ги накарате да заработят? Изобщо ли не отделяте урина? Ако е така, нямате много време и трябва спешно да ви се направи хемодиализа. Имайте предвид, че започнете ли хемодиализата, вероятността да се освободите от нея, не е голяма. Но!!!!! Най-важното са вашите здраве и живот, а не това дали ще правите хемодиализа. И с двата бъбрека ли е така? Имали ли сте проблеми преди? Изведнъж ли стана?
И пак повтарям- състоянието е спешно! Не разчитайте на билки и знахари. Дори да се закрепите временно, не разчитайте на това, а търсете нефролог!
Успех! Бог да е с вас!
Док.Виена/досие- 23.11.2011/12.06.12г
TCFQ B2/C1, B2/C1- 27.09.2012
Изчакв.интервю- 26.11.12г
Покана/сертификати- 25.03.14/03.06.2014
Нова Скотия/Баркодове- 18.07.14/16.10.2014
Медиц.- 26.08.15/04.09.2015
Покана визи- 06.01.16/21.01.2016
Полет- 18.06.2016
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Помощ!

Мнение от ivalin »

Zvezdichka написа:Доста е обезпокойтелно. Ходихте ли на лекар? Кой ви каза, че трябва вие да ги накарате да заработят? Изобщо ли не отделяте урина? Ако е така, нямате много време и трябва спешно да ви се направи хемодиализа. Имайте предвид, че започнете ли хемодиализата, вероятността да се освободите от нея, не е голяма. Но!!!!! Най-важното са вашите здраве и живот, а не това дали ще правите хемодиализа. И с двата бъбрека ли е така? Имали ли сте проблеми преди? Изведнъж ли стана?
И пак повтарям- състоянието е спешно! Не разчитайте на билки и знахари. Дори да се закрепите временно, не разчитайте на това, а търсете нефролог!
Успех! Бог да е с вас!
На "лекар" ли?! Че нали точно те ги докараха до там само за 10 дни! Аз реших, че трябва да ги накарам да работят, ако искам да поживея още малко поне и ще се опитам въпреки тях да ги задействам, па каквото и да казваш за билките и знахарите. Не вярвам повече на тези средства като химио деализа и химиотерапия, пък знам ли... "... Борбата е безмилостно жестока..."
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Аватар
Independent
Мнения: 1723
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 8:03 am
Местоположение: Montreal, QC

Re: Помощ!

Мнение от Independent »

ivalin написа: На "лекар" ли?!
It was nice knowing you...
I must not fear.
Fear is the mind-killer.
I will face my fear.
I will permit it to pass over me and through me.
And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path.
Where the fear has gone there will be nothing.
Only I will remain.
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Помощ!

Мнение от ivalin »

Independent написа:It was nice knowing you...
Благодаря на всички! :^)
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Заключено