Здравейте

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Публикувай отговор
kukundrelo
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Фев 14, 2016 12:59 pm

Здравейте

Мнение от kukundrelo »

Здравейте,

Гледайте неограничено и безплатно Телевизионни канали, ТВ Шоу, Филми, музикални и спортни програми от цял свят.
- Хиляди филми, всички жанрове( вкл +18)с високо качество 2016, 2015, 2014 ... , както и преди 1960г. на различни езици....
- Телевизия на живо в реално време от страната, където се излъчва(френски, гръцки, арабски, италиански, португалски, немски, румънски, руски, български, китайски... и т.н)
- Радио от целият свят, директен стрийминг....държава по държава, град по град..
-Многобройни световни Спортни канали ...,
- Стотици Детски и семейни филми за всяка възраст и желания...
- ТВ Шоу и Сериали за маниаци по цял свят...
- Тон от световни платени канали на вашия компютър и телевизор LIVE TV, LIVE SPORT, LIVE NEWS, LIVE MUSIC, LIVE CABLE TV, като HBO, MTV, Vevo, Kiss Tv, FOX, ESPN, Pay per View, Bein, Eurosport, Sky, Animal Planet, Discovery...и много, много други...

Ако имате въпроси, на ваше разположение съм на 438 794-5105

Инсталирам и Ви обяснявам, от разстояние също и се забавлявайте:))

Благодаря за вниманието!
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Здравейте

Мнение от roumensp »

Хем било безплатно, хем трябвало да инсталираш нещо ... Да не си майка Тереза ?
lada2107
Мнения: 9
Регистриран на: Нед Окт 20, 2013 11:18 am

Re: Здравейте

Мнение от lada2107 »

По време на инсталацията трябва да изключите антивирусната си програма :devil:
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Здравейте

Мнение от Bistra »

Бих се сериозно замислила, дали да оставя някого с ник "кукундрело" да инсталира нещо от разстояние на компютъра ми. |(
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: Здравейте

Мнение от tonich »

Къде да донеса компютъра да го инсталираш тва? :?:
"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Здравейте

Мнение от optics »

tonich написа:Къде да донеса компютъра да го инсталираш тва? :?:
Е са ! Се едно не си забелязал къде живеят тия дето мислят, че в Канада има само един град.
Добрата новина е, че може дистанционно.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Здравейте

Мнение от roumensp »

2 новини за любителите на подобни изпълнения:

1. Popcorn Time is back from the dead
2. Пиратския залив вече има опция "Stream It"

НЕ инсталирам нищо и НЕ обяснявам за горните дори и да ме молите ... и нямам доверие на безплатни VPN.

ПП
Как точно се гледа Pay per View безплатно ? :D
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Здравейте

Мнение от roumensp »

optics написа:
tonich написа:Къде да донеса компютъра да го инсталираш тва? :?:
Е са ! Се едно не си забелязал къде живеят тия дето мислят, че в Канада има само един град.
Добрата новина е, че може дистанционно.
Миналата година в наши офиси във Франция бяха "инсталирали дистанционно" някакъв ransomware, гоуем майтап беше, щото беше енкриптвал терабайти на network shares. Предупреждавам че приемат само биткойни, така че не е лоша идея да си направите wallet предварително. :D
Аватар
Panem et Circenses
Мнения: 580
Регистриран на: Сря Яну 20, 2016 4:01 pm

Re: Здравейте

Мнение от Panem et Circenses »

roumensp написа: Миналата година в наши офиси във Франция бяха "инсталирали дистанционно" някакъв ransomware, гоуем майтап беше, щото беше енкриптвал терабайти на network shares. Предупреждавам че приемат само биткойни, така че не е лоша идея да си направите wallet предварително. :D
А ще споделиш ли какво стана - компанията плати ли си или големите и IT специалисти се справиха сами.
The purpose of studying economics is not to acquire a set of readymade answers to economics, but to learn how to avoid being scammed by economists and swindled by accountants (claiming to be magicians, wizards with "fiduciary duty" to serve you)
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Здравейте

Мнение от roumensp »

Panem et Circenses написа:
roumensp написа: Миналата година в наши офиси във Франция бяха "инсталирали дистанционно" някакъв ransomware, гоуем майтап беше, щото беше енкриптвал терабайти на network shares. Предупреждавам че приемат само биткойни, така че не е лоша идея да си направите wallet предварително. :D
А ще споделиш ли какво стана - компанията плати ли си или големите и IT специалисти се справиха сами.
Един ко-оп се бори един месец да ги декриптва, гордостта на компанията не й позволи да заплати огромната сума от 500 кинта, няма значение, че трудът на тоя ко-оп е струвал доста повече. :D
Аватар
Panem et Circenses
Мнения: 580
Регистриран на: Сря Яну 20, 2016 4:01 pm

Re: Здравейте

Мнение от Panem et Circenses »

roumensp написа:
Panem et Circenses написа:
roumensp написа: Миналата година в наши офиси във Франция бяха "инсталирали дистанционно" някакъв ransomware, гоуем майтап беше, щото беше енкриптвал терабайти на network shares. Предупреждавам че приемат само биткойни, така че не е лоша идея да си направите wallet предварително. :D
А ще споделиш ли какво стана - компанията плати ли си или големите и IT специалисти се справиха сами.
Един ко-оп се бори един месец да ги декриптва, гордостта на компанията не й позволи да заплати огромната сума от 500 кинта, няма значение, че трудът на тоя ко-оп е струвал доста повече. :D
Ама аз пак не разбрах - коопа в крайна сметка се пребори или компанията си плати.

Не питам от чисто любопитство - аз като си ходих в България преди няколко месеца на един приятел подобно нещо удари компютера в магазина му. Той си смени компютера веднага но беше голям проблем да се инсталират драивери за много стар модел принтер/ксерокс машина. А с енкриптваните му файлове сигурно ще се боря при следващото си ходене.
The purpose of studying economics is not to acquire a set of readymade answers to economics, but to learn how to avoid being scammed by economists and swindled by accountants (claiming to be magicians, wizards with "fiduciary duty" to serve you)
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Здравейте

Мнение от roumensp »

Panem et Circenses написа:
roumensp написа:
Panem et Circenses написа:
roumensp написа: Миналата година в наши офиси във Франция бяха "инсталирали дистанционно" някакъв ransomware, гоуем майтап беше, щото беше енкриптвал терабайти на network shares. Предупреждавам че приемат само биткойни, така че не е лоша идея да си направите wallet предварително. :D
А ще споделиш ли какво стана - компанията плати ли си или големите и IT специалисти се справиха сами.
Един ко-оп се бори един месец да ги декриптва, гордостта на компанията не й позволи да заплати огромната сума от 500 кинта, няма значение, че трудът на тоя ко-оп е струвал доста повече. :D
Ама аз пак не разбрах - коопа в крайна сметка се пребори или компанията си плати.

Не питам от чисто любопитство - аз като си ходих в България преди няколко месеца на един приятел подобно нещо удари компютера в магазина му. Той си смени компютера веднага но беше голям проблем да се инсталират драивери за много стар модел принтер/ксерокс машина. А с енкриптваните му файлове сигурно ще се боря при следващото си ходене.
Пребори се, но имаше късмет, че това беше една по-стара версия ransomware, за която имаше decrypting софтуер в нета. Нови разновидности са по-баяти, доколкото знам. Така че зависи на какво точно е попаднал твоя приятел.
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Здравейте

Мнение от Kan_Tangra »

Модовете, може ли да смените заглавието, че като вляза във форума, и гледам тая тема, си мисля, че някой иска да се запознае с мен!
:rofl: :rofl: :rofl:
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Публикувай отговор