Търся работа

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
naskoAH
Мнения: 169
Регистриран на: Пет Сеп 10, 2010 3:08 am
Местоположение: България , Варна

Търся работа

Мнение от naskoAH »

Търся работа. Моето местоположение е Дорвал.
DCS-Виена-18.05.2011
Полет- 28-29.06.2015 София-Атина-Монреал
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Търся работа

Мнение от Koko »

naskoAH написа:Търся работа. Моето местоположение е Дорвал.
Добре е уточниш как си с езиците и каква работа търсиш.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Търся работа

Мнение от ablood »

Пич, живееш до най-идустриализираната зона в провинцията.
Вземи една папка с резюмета, качи се на едно колело, или кола, обиколи района под летището и ще получиш 10 предложения още първия ден.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
the doors
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Мар 03, 2012 6:20 pm

Re: Търся работа

Мнение от the doors »

значи няма да стане твойта хава това „търся работа„ звучи като искам да имигрирам, ама къде, как, какъв език говориш няма значение. Що не напишеш търся равота като еди си какъв, мога това, онова с френски или анлийски съм или не съм и т.н.т.
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Търся работа

Мнение от the_coach »

Човека търси работа, ако някой ще помага, да помага!
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Търся работа

Мнение от ivalin »

От тези дето тука се предлагат, нищо ли не си хареса (шофьори, почистване, публик сак, деливъри, компютърни специалисти и пр.)?! Избери си нещо по-конкретно, а ние, ако можем ще помагаме...
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Търся работа

Мнение от pumpy »

fighter написа:Човека търси работа, ако някой ще помага, да помага!
Да помага с КАКВО ?
Лично имам усещането, че някой хора никога не са работили или търсили работа. Така, аз лично не бих наел никого и това последното от позицията на работодател. И това ако не е помощ, здраве му кажи
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Търся работа

Мнение от the_coach »

pumpy написа:
fighter написа:Човека търси работа, ако някой ще помага, да помага!
Да помага с КАКВО ?
Лично имам усещането, че някой хора никога не са работили или търсили работа. Така, аз лично не бих наел никого и това последното от позицията на работодател. И това ако не е помощ, здраве му кажи
Човека явно е новопристигнал и няма идея как се търси работа тук. Може да няма идея дори как да си зададе въпросите.
tonny
Мнения: 1268
Регистриран на: Нед Апр 14, 2013 4:40 am
Местоположение: Vancouver, BC

Re: Търся работа

Мнение от tonny »

pumpy написа:Да помага с КАКВО ?
Лично имам усещането, че някой хора никога не са работили или търсили работа. Така, аз лично не бих наел никого и това последното от позицията на работодател. И това ако не е помощ, здраве му кажи
Не знам дали разбираш, но това което си написал изглежда доста тъпо в очите на хора, които тепърва им предстой да пристигнат. Да ти споменавам ли, че разликата в търсенето е огромна или по-скоро ти трябва да ми я обясниш, без да се заяждаш или да се държиш надменно?
Да ние ще сме новопристигнали и разчитаме на хора като вас, като нямаш какво да кажеш си цъкай в другите теми. Ние сме хора с мечти и четенето в гугъл не е достатъчно, имаме нужда от малко съвети, побутване, мотивация...
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Търся работа

Мнение от ablood »

tonny, Пумпи обикновено е антипатичен, и не се опитва да е приятен, но ако имаш парче мозък би извлякъл полза от откровеноста му.

Емиграцията в канада не е за "хора с мечти". Реалноста е болезнена.

Предпочиташ да ти говорят мили думи, и да ти дават фалшиви надежди? Ти за качествата на българската общност не си ли чувал?
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
kiro
Мнения: 877
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2012 7:27 pm
Местоположение: Торонто

Re: Търся работа

Мнение от kiro »

Имам чувството, че съм на някакво парти, където куп озлобени принцеси само чакат някой да се обади, за да му обяснят колко е тъп.

Ами погледнете му подписът на човека - пристигнал е преди две седмици!!!

Явно търси какъвто и да е начин за изкарване на пари без квалификация, опит или дори френски, толкова лли е сложно да се сетите?

За съжаление аз не мога да предложа нищо, защото съм далеч от Монреал, но на негово място бих купил евтина кола и щях да търся работа като делвъри.
Bulgayrian
Аватар
kiro
Мнения: 877
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2012 7:27 pm
Местоположение: Торонто

Re: Търся работа

Мнение от kiro »

Delivery имах предвид - не мога да редактирам
Bulgayrian
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Търся работа

Мнение от roumensp »

ablood написа:Емиграцията в канада не е за "хора с мечти". Реалноста е болезнена.
Според мен емиграцията във всяка страна, не само Канада е именно за хора с мечти. Ако нямаш мечти си кротуваш на мястото. А реалността е болезнена, когато нямаш идея как да постигнеш мечтите си.
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Търся работа

Мнение от ivalin »

pumpy написа:Да помага с КАКВО ? Лично имам усещането, че някой хора никога не са работили или търсили работа. Така, аз лично не бих наел никого и това последното от позицията на работодател. И това ако не е помощ, здраве му кажи
Ние не сме сигурни първо ти дали имаш работа, пък да не говорим да си работодател?! А и не трябва въобще да си работодател, за да подадеш ръка на някой нуждаещ се от помощ. Достатъчно е само да му посочиш плевнята, той вратата и сам ще си я отвори
С какво ли...? С насоки естествено. Аз бих го насочил към жената на ablood примерно. Или малко по-назад във времето се търсеха хора за почистване. Ако знае човека френски или руски може да опита и при листовките. Там парите за подреждане са много малко, но за разнасяне дават повече. Сега е лято и е по-удобното време за разнасяне, ако е здарв и издържлив на ходене и носене разбира се.
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Търся работа

Мнение от pumpy »

Аз съм намирал тази страница за полезна, от нея съм си намирал и няколко от работите, които съм работил в Кебек. Успех

http://placement.emploiquebec.net/mbe/l ... CL=english"
Заключено