Продава се...

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Публикувай отговор
Аватар
pantera
Мнения: 306
Регистриран на: Чет Авг 04, 2005 6:26 pm
Местоположение: България,Стара Загора-Моntreal
Обратна връзка:

Продава се...

Мнение от pantera »

Продава се детско легло от 0-до 4-5 годишно дете.3 нива,матрак включен и други подаръци.Комод с 3 чекмеджета същият цвят.закупени от бо бебе.Цена на леглото 130,комода 120 .Продава се също детско легло 5-10 години единично.Закупено от Икеа-цена 70 долара.Обявата е за Монреал.При интерес пишете на лични ще ви изпратя снимки.
Да живееш без някои от нещата, които искаш е неразривна част от щастието. Бъртранд Ръсъл
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Продава се...

Мнение от analgin »

Aз говоря и пиша свободно доста езици, но се затрудних с това какво означава думата "комод" на български език (срамувам се за което), но нали чичко Гугъл знае всичко и го попитах...
За тези от Вас които също се затрудняват с посочената дума той каза, че"комод" на български език означава "скрин". Не си мислете, че жената си продава детето за 120$.
Аватар
pantera
Мнения: 306
Регистриран на: Чет Авг 04, 2005 6:26 pm
Местоположение: България,Стара Загора-Моntreal
Обратна връзка:

Re: Продава се...

Мнение от pantera »

Искам да те попитам -интересували те какво продавам или не.Заради теб могат да изтрият обявата,защото си на всяка манджа мирудия.Ако не знаеш какво е ще ти дам номера да ми звъннеш да ти обясня,защото нямам време да си щракам по клавиатурата.Прегледах набързо профила ти и видях ,че и ти не си цвете за мирисане с писането,но на другите намираш кусури.Айде лек ден.
Да живееш без някои от нещата, които искаш е неразривна част от щастието. Бъртранд Ръсъл
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Продава се...

Мнение от analgin »

pantera написа:Искам да те попитам -интересували те какво продавам или не.
Да, от малък съм любознателен :lol:
pantera написа:Заради теб могат да изтрият обявата,защото си на всяка манджа мирудия.
На твое място бих казал благодаря, че ми повдигаш темата, а също бих я публикувал и в масовите сайтове с основна дейност - подпомагане на търговията с втора употреба стоки. Шанса да се отървеш от ненужните вещи е доста по-голям.
pantera написа:Ако не знаеш какво е ще ти дам номера да ми звъннеш да ти обясня,защото нямам време да си щракам по клавиатурата.
Бих казал - хайде няма нужда да ми даваш телефона си, имам добро семейство и жена която някакси успява да ме изтърпи, въпреки че не съм лесен характер.
pantera написа:Прегледах набързо профила ти и видях ,че и ти не си цвете за мирисане с писането,но на другите намираш кусури.
Твърде възрастен съм за да се променям. От 18 годишен живея сам, извън България (Франция, Англия, Южна Корея и сега Канада, а преди френската гимназия 7 години в Мароко) и благодарение на този профил успявам да оцелявам.
Take care of yourself first or you will have nothing left to give others.
scoubidou
Мнения: 230
Регистриран на: Чет Дек 15, 2011 9:25 am
Местоположение: Montreal

Re: Продава се...

Мнение от scoubidou »

analgin написа:Твърде възрастен съм за да се променям. От 18 годишен живея сам, извън България (Франция, Англия, Южна Корея и сега Канада, а преди френската гимназия 7 години в Мароко) и благодарение на този профил успявам да оцелявам.
Take care of yourself first or you will have nothing left to give others.
А първите седем години къде си живял :D
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Продава се...

Мнение от analgin »

Можеш да задоволиш любопитството си в млекарско-фермеските теми, там някъде писах за това. Аз съм наследник на насилствено урбанизирани селяни.

Нека да спрем да спамим защото после ще ни обвинят, че заради нас "КОМОДА" не е продаден.
scoubidou
Мнения: 230
Регистриран на: Чет Дек 15, 2011 9:25 am
Местоположение: Montreal

Re: Продава се...

Мнение от scoubidou »

analgin написа:Можеш да задоволиш любопитството си в млекарско-фермеските теми, там някъде писах за това. Аз съм наследник на насилствено урбанизирани селяни.

Нека да спрем да спамим защото после ще ни обвинят, че заради нас "КОМОДА" не е продаден.
Няма да се притесняваш, не си ми интересен, ще те оставя на мира.
meizga
Мнения: 10
Регистриран на: Чет Мар 01, 2012 2:25 am

Re: Продава се...

Мнение от meizga »

Аналгинчо, има едно заболяване НАРЦИСИЗЪМ се зове :D никак не е зле да се попрегледаш :rofl:
Публикувай отговор