Работа

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Публикувай отговор
msm
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Яну 08, 2015 10:17 am

Работа

Мнение от msm »

Свободни позиции за обща работа в склад за мъже. Местата са за Монреал, за повече информация на тел. 514-332-2600.
andromeda76
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 11:01 am
Местоположение: montreal

Re: Работа

Мнение от andromeda76 »

обявата е чрез посредник и е проверена щателно с всички срещи и интервюта. Няма нищо вярно - 100%-ва измама .Serviko Inc
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Работа

Мнение от ablood »

Това очерняне е копи/пейст от друго такова:

http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... ек#p582175
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Работа

Мнение от ablood »

Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
karelia79
Мнения: 905
Регистриран на: Пет Мар 18, 2011 4:23 pm
Местоположение: Canada

Re: Работа

Мнение от karelia79 »

Защо да е измама? Фирмата съществува. Аз също съм ходила на интервю там. Не започнах работа чрез тях, но проблемът не беше в посредника Сервико.
Това, че сте били на интервю или среща, и не са ви взели на работа, далеч не означава, че обявата или фирмата е измамна. :!:
Seul on peut aller plus vite, mais ensemble on peut aller plus loin.
Полет - 16.06.2014 г.
scoubidou
Мнения: 230
Регистриран на: Чет Дек 15, 2011 9:25 am
Местоположение: Montreal

Re: Работа

Мнение от scoubidou »

:y:
andromeda76 написа:обявата е чрез посредник и е проверена щателно с всички срещи и интервюта. Няма нищо вярно - 100%-ва измама .Serviko Inc
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Работа

Мнение от ivalin »

Да видиш ablood, че не съм единствения! :!:
karelia79 написа:Защо да е измама? Фирмата съществува. Аз също съм ходила на интервю там. Не започнах работа чрез тях, но проблемът не беше в посредника Сервико.
Това, че сте били на интервю или среща, и не са ви взели на работа, далеч не означава, че обявата или фирмата е измамна. :!:
А защо да не е след като човека лично е ходил и е проверил. Значи той е написал своето мнение, а ти твърдиш, че той лъже и твоето е истината, така ли?! Защо хората трябва да вярват на теб, а не на него?! Защото ablood твърди, че е копи пейст от мое мнение и е засегнат лично ли?
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Работа

Мнение от pumpy »

Този копи и пейст показва едиснтвено, че някой, който е имал някакви очаквания е отишъл на интервю и не е започнал работа през въпросната агенция.
Всичко останало са лични усещания, тотално ненужни на някой, който има други очаквания и може би ще започне работа през въпросната агенция....
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Работа

Мнение от IFF »

pumpy написа:Този копи и пейст показва едиснтвено, че някой, който е имал някакви очаквания е отишъл на интервю и не е започнал работа през въпросната агенция.
Всичко останало са лични усещания, тотално ненужни на някой, който има други очаквания и може би ще започне работа през въпросната агенция....
Ни мога да разбера, за какви интервюта става въпрос. Обявата е за разтоварване на камиони - работа от време на време, днес два часа, утре пет, а пък вдругиден стоиш и чакаш. Как се процедира - попълваш си данните, казваш откъде знаеш за агенцията (това е много важно, Аблуда знае защо), и се редиш на опашка с черните в шест часа сутринта да чакате някой да се обади за работа. Ако поста беше за нещо дето иска образование, даже и с тази изпаднала фирма се процедира по стандартния начин - интервю, ако те харесат започваш на временен договор и после на постоянен. Но за "работа в склад" няма интервюта, това е типична работа на пиаца.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Работа

Мнение от pumpy »

Е да де, някой очаквал нещо, получил нещо съвсем друго и после "измама било"
А коментара за Блъди не е срамен. Аз искам да знам кой ми изпраща нови пациенти, по същия начин изпращащият, в много бизнеси тук, иска да получи своето....
Вие хора по принцип за без пари ли работите, та очаквате и другите да правят така ? Или само българите трябва да работят за без пари, защото е за други българи ? Нищо не разбирам....
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Работа

Мнение от the_coach »

Едни от най-интересните теми в този форум са за работа и за социал. Образуват се две агитки - едната против социаладжийството, а другата против всеки, който си позволява да предлага работа а не социал :D
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Работа

Мнение от IFF »

fighter написа:Едни от най-интересните теми в този форум са за работа и за социал. Образуват се две агитки - едната против социаладжийството, а другата против всеки, който си позволява да предлага работа а не социал :D
Ми тя работата е като жените, някои се предлагат на час, също като работата в склад на сервико, има други, с които ти се иска да си доживот, там наистина минаваш през сериозно проучване и доста "интервюта", докато те допуснат в "офиса" за постоянно :D Избора е ваш.
Аватар
karelia79
Мнения: 905
Регистриран на: Пет Мар 18, 2011 4:23 pm
Местоположение: Canada

Re: Работа

Мнение от karelia79 »

ivalin написа:Да видиш ablood, че не съм единствения! :!:
karelia79 написа:Защо да е измама? Фирмата съществува. Аз също съм ходила на интервю там. Не започнах работа чрез тях, но проблемът не беше в посредника Сервико.
Това, че сте били на интервю или среща, и не са ви взели на работа, далеч не означава, че обявата или фирмата е измамна. :!:
А защо да не е след като човека лично е ходил и е проверил. Значи той е написал своето мнение, а ти твърдиш, че той лъже и твоето е истината, така ли?! Защо хората трябва да вярват на теб, а не на него?! Защото ablood твърди, че е копи пейст от мое мнение и е засегнат лично ли?
Ами да не ми вярва, няма проблем. То е ясно, че в Канада всички работодатели са измамници и се чудят как да ни прекарат!!! :rofl:
Seul on peut aller plus vite, mais ensemble on peut aller plus loin.
Полет - 16.06.2014 г.
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Работа

Мнение от myhata II »

За колко долара на час става на въпрос в тази тъй наречена "обява" !?! :^)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Работа

Мнение от balbi »

pumpy написа:Е да де, някой очаквал нещо, получил нещо съвсем друго и после "измама било"
А коментара за Блъди не е срамен. Аз искам да знам кой ми изпраща нови пациенти, по същия начин изпращащият, в много бизнеси тук, иска да получи своето....
Вие хора по принцип за без пари ли работите, та очаквате и другите да правят така ? Или само българите трябва да работят за без пари, защото е за други българи ? Нищо не разбирам....

Това, на което в България казват "с връзки" тука май му казваха реферънс, реферънт и тн... Хората плащат пари, за да получат препоръчани резюмета.
Принципно с Блъда както сте виждали имаме доста различия в мненията, но по този въпрос го подкрепям напълно.
Пумпи - не ти трябва да разбираш братче... Не си и опитвай, че наистина е трудна работа... Народопсихология ;)
Публикувай отговор