Продавам пълно обзавеждане+освобождаване апт.Монреал, ЮЛИ

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Публикувай отговор
Захари Стоянов
Мнения: 32
Регистриран на: Вто Ное 04, 2014 7:39 pm

Продавам пълно обзавеждане+освобождаване апт.Монреал, ЮЛИ

Мнение от Захари Стоянов »

Поради промени с графика ни пускам темата отново с актуализирано заглавие (админ моля запазете тази актуализирана версия на обявата). Изнасяме се края на юли. Обзавеждането може да го вземете ако не искате апартамента до три седмици преди това.

За заинтересованите и най-вече ако има пристигащи в Монреал това лято:
Към края на ЮЛИ месец ще емигрираме при което ще разпродадем пълно обзавеждане. Това включва спалня, шкафове и ракли, детски легла, бюро, библиотеки, дивани, маси, столове, печка, хладилник, пералня, сушилня и пр. Става дума за „органичен“ дом. Всички мебели са избирани с вкус без да са свръхскъпи, от масивна дървесина, няма талашити, изкуствени материали и пр.
Наред с това ще освободим и добър апартамент в хубав район.
В идеалния случай, семействo, което се мести в Монреал, може да се нанесе директно в обзаведен дом, а аз на свой ред да не се занимавам с продажба на дребно и поединично.
Ако има заинтересувани да ми пишат на лични или предоставения имейл.

По-долу е детайлен списък с обзавеждането което се продава:

Това е разбивка на мебелите които влизат в цената. Ще има и неща, за които просто няма да искам пари, а ще ги оставя подарък. В числото на безплатните неща ще и ма домакински уреди, hi-fi техника и аксесоари, хладилни, инструменти, някои мебели, които просто ще подаря, масивен обувник с плъзгащи се врати, шейни за зимата, дрехи, зимни дрехи/палта, компютърни части, вероятно и книги и списания, климатик, лопати за сняг :-) и пр. Не съм правил списък на нещата, които ще са подаръци, това е само часта за която се сещам ей сега, но с разчистването ще решавам какво не искам да пренасям така, че ще има още.

А сега към описа на мебелите и цената.
Цената на всяка мебел поединично а имам в word документ със снимки. Предпочитам обаче, всеичко да замине наведнъж за да не идват много хора и всеки да отнася по единични бройки, което би било стресиращо.
Затова реших да направя отстъпка от над $ 1000 ако някой ги закупи наведнъж.

Всичките ни мебели са от дървесен масив, няма талашити и пр изкуствени материали. Също така има и персийски черги и килими от памук + килим от юта (някои от тях, ще бъдат добавени в горния списък на подаръците)

Така цена за всичко $ 3200

В нея са включени:
1. Хол:
Следните мебели:
- 2 броя Библиотеки големи – масивно дърво, 5 лавици всяка, стигат почти до тавана:
- Средна библиотека. Комплект с големите същите материали и изпълнение.
- Поставка за телевизор и AV техника 1 бр
- 2 бр. Дивани
- 1ви диван – масив, кожа, плат. Този диван се разгъва (под възглавниците има много сериозен матрак със сгъваема метална база) и става на queen size спалня на която спокойно спят двама души (а вероятно и двама + дете). Не е шир потреба, поръчвали сме да бъде изработен за нас по размери които съответстват на хола.
- 2ри диван. Солиден дървесен масив и плат
- Холна маса: Много хубава маса, солден дървесен масив. Разгъваема, една от любимите ми мебели.
- Пейка / обувалник: дървесен масив, естествена, бяла кожа. По принцип е пейка обувалник, но поради това, че ми се хареса много я превърнах в холска мебел / помощна библиотека за научните ми журнали (демек книгите, които никой друг освен мен не иска да вижда).
- 4 бр Осветителни тела:
Освен по горе видните две холни лампи съм монтирал и дисплейно осветление на тавана, което да осветява картините. (подарък за който вземе апартамента)

2. Перално помещение. Малко помещение с две дървени врати тип хармоника. Вътре се побират една до друга пералня и сушилня.
- пералня (на една година)
- сушилня
Над тях въздушното пространство е свободно. Има две лавици на които си държа някои от инструментите (те ще са подарък).

3. Кухня: Има вградени шкафове над плотовете печката и хладилника, които са си част от апартамента. В Кухнята продавам следните мебели:

- Висока кухненска маса със четири стола, дървесен масив
- Готварска печка (почти нова)

- Хладилник (подарък)
- Уреди, микровълнова фурна, машина за хляб и пр. (подарък)

4. Спалня Но 1 – детска стая:
Светла стая с огромен прозорец и един дрешник. Следните мебели:

- Ракла Но1: два шкафа и две лавици, дървесен масив
- Ракла Но 2: Голяма ракла с 3 реда шкафове, масив.
- Ракла Но 3: Дървена ракла (масив)
- Бюро за компютър със стол (подарък)
- Легло (детско или за възрастен). Дървесен масив, с отделно закупен матрак с пружини. Леглото може да променя дължината си. В момента е разтегнато в макс дължина, има три възможни дължини. Матракът също е секторен и се смалява с легълцето.
- Детско бюро със столче (единствената ни мебел, която е пластмасова)


6. Спалня Но 2. Голяма спалня със огромен прозорец/плъзгаща врата, от която се излиза на терасата. Следните мебели:

- Бебшко/детско легълце. Дървесен масив. Може да става кошарка за бебе, като базата се премества на по-висока позиция и отпред се поставя и втората скара (като тази която е към стената). В момента е в позиция детско легло. Така в общи линии става до 6 – макс 7 годишно дете да спи на него.
- Също така и бебешка люлка, която работи на батерии или със адаптер на ток (нещо много полезно, ако не искате да купувате батерии всеки два дена). Люля, свети, пеее, вътри се и т.н. Дори имам снимки на нея правени с по-добрия фотоапарат.
- Спалня, Спалнята е много базова, база + матрак Queen size.
- Голяма ракла/шкаф, дървесен масив, 5 реда чекмеджета
- 2 бр. Нощни шкафчета
- нощна лампа (отново масив)


Доколкото не правя грешки в броенето 34 отделни мебели и в това число не вклювам както писах в началото нещата, които ще бъдат подаръци.
за информация и снимки

hadrian.graeculus@gmail.com
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Продавам пълно обзавеждане+освобождаване апт.Монреал, ЮЛ

Мнение от ivalin »

Здравей, аз съм заинтересован от обявата ти. Погледни си пощата и дай телефон за връзка, ако може.
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Захари Стоянов
Мнения: 32
Регистриран на: Вто Ное 04, 2014 7:39 pm

Re: Продавам пълно обзавеждане+освобождаване апт.Монреал, ЮЛ

Мнение от Захари Стоянов »

Отново повдигам обявата за да спомена, че вероятно ще се продават мебелите на парче. Вече има заявки за отделни мебели, но не и за комплекта, затова моля дръжте взръзка с мен. Остава около месец ще опитам да продам всичко в рамките на няколко дена, я които ще отворя "open house" и всеки ще може да влиза и излиза и да решава какво му харесва.
Засега имате снимките, които съм пратил и в последната ни седмица тук сте добре дошли да огледате и закупитте което решите.
Захари Стоянов
Мнения: 32
Регистриран на: Вто Ное 04, 2014 7:39 pm

Re: Продавам пълно обзавеждане+освобождаване апт.Монреал, ЮЛ

Мнение от Захари Стоянов »

Вече има информация за датите в които ще може да дойдете, разгледате, закупите и вземете мебелите. Очаквайте това да стане около средата на юли.
Захари Стоянов
Мнения: 32
Регистриран на: Вто Ное 04, 2014 7:39 pm

Re: Продавам пълно обзавеждане+освобождаване апт.Монреал, ЮЛ

Мнение от Захари Стоянов »

След 17 юли до края на месеца е периода, в който може да гледате и харесвате.
Захари Стоянов
Мнения: 32
Регистриран на: Вто Ное 04, 2014 7:39 pm

Re: Продавам пълно обзавеждане+освобождаване апт.Монреал, ЮЛ

Мнение от Захари Стоянов »

Остават само две седмици за да реагирате за остналите мебели. След това всичко артисало отива за бласготворителност дето се вика.
Аватар
karelia79
Мнения: 905
Регистриран на: Пет Мар 18, 2011 4:23 pm
Местоположение: Canada

Re: Продавам пълно обзавеждане+освобождаване апт.Монреал, ЮЛ

Мнение от karelia79 »

Защо не пуснеш всичко в кижижи и тук направо да дадеш линк със снимки?
Seul on peut aller plus vite, mais ensemble on peut aller plus loin.
Полет - 16.06.2014 г.
Аватар
martin_1
Мнения: 498
Регистриран на: Вто Яну 15, 2013 2:19 am
Местоположение: Montréal

Re: Продавам пълно обзавеждане+освобождаване апт.Монреал, ЮЛ

Мнение от martin_1 »

Захари Стоянов, ако не е тайна от Канада ли се махаш въобще и в БГ ли се връщаш? Питам, защото това явление ще ме изненада :)
Захари Стоянов
Мнения: 32
Регистриран на: Вто Ное 04, 2014 7:39 pm

Re: Продавам пълно обзавеждане+освобождаване апт.Монреал, ЮЛ

Мнение от Захари Стоянов »

Това което остана е следното:

Шкафове (дрешник/гардероб) Лексвик
http://www.kijiji.ca/v-commode-penderie ... 1079058186"

http://www.kijiji.ca/v-commode-penderie ... 1084950986"

Пералня и сушилня
http://www.kijiji.ca/v-laveuse-secheuse ... 1084948986"

Печка
http://www.kijiji.ca/v-cuisiniere-four/ ... 1084947961"

Библиотеки
http://www.kijiji.ca/v-bibliotheque-eta ... 1084947034"
(най-малката е резервирана, но сме се разбрали с човека, че ако някой иска ццелия комплект, ще му го одам)

Бебешка/детска кошарка
http://www.kijiji.ca/v-bebe-parc-balanc ... 1083496812"

ТВ поставка
http://www.kijiji.ca/v-meuble-tv/ville- ... 1082080775"

Тези цени за като за канадци :-). Може да бутна от някои преди да достигна олната граница след която просто ще ги оставя на някой нуждаещ се.
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Продавам пълно обзавеждане+освобождаване апт.Монреал, ЮЛ

Мнение от Kan_Tangra »

Тия печки вървят по 100 ина $
На мен лично не ми трябва и не търся някакъв пазарлък.
Но наскоро помагах на едни приятели да си купят и да я пренесат, и цената беше 100ина $, отгоре с цяла плоча.
Има и много магазини, които продават втора употреба, като цените са пак такива.
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Публикувай отговор