Интернет

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Интернет

Мнение от roumensp »

davidT написа:При сключване на договор отиваш лично в някой офис,представяш лична карта и се сключва договор на твоето име.Подписваш се на договора.В последствие,при прекъсване на договора /или при свършването му/ пак отиваш лично в някой от офисите,идентифицираш се като представяш лична карта и връщаш модема /който между другото ти е предостваен напълно безплатно за разлика от канадските практики
Супер удобно ... а като ти трябва съпорт пак ли отиваш в някой офис ?
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Интернет

Мнение от Kan_Tangra »

roumensp написа:
davidT написа:При сключване на договор отиваш лично в някой офис,представяш лична карта и се сключва договор на твоето име.Подписваш се на договора.В последствие,при прекъсване на договора /или при свършването му/ пак отиваш лично в някой от офисите,идентифицираш се като представяш лична карта и връщаш модема /който между другото ти е предостваен напълно безплатно за разлика от канадските практики
Супер удобно ... а като ти трябва съпорт пак ли отиваш в някой офис ?
Е, нали ти вчера каза, че съпорт не е необходим!
Пускат ти услугата в обедната почивка и после си бачка нон стоп!
;)
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
davidT
Мнения: 593
Регистриран на: Съб Фев 11, 2012 12:12 am

Re: Интернет

Мнение от davidT »

optics написа:
Историята е абсолютно достоверна. За щастие болшинството форумци са високоинтелигентни хора и добре се ориентират на кого да вярват и на кого не.
Нямам 100% доказателство, че е точно заради техния доставчик, това са "наводящи съображения".
Има един тънък момент в тая история, и той е че тези "високоинтелигентни" хора са доста предубедени първо и второ ,впечатленията за нета на Близу им се базират от драсканиците в жълти вестници,докато потребителя давидТ е ползвал въпросния нет близо 1г и говори от 1 лице :D
"Mатематически гарантирано е,че Биткоин e обречен"
Powered by Мосю Geek
davidT
Мнения: 593
Регистриран на: Съб Фев 11, 2012 12:12 am

Re: Интернет

Мнение от davidT »

roumensp написа:
davidT написа:При сключване на договор отиваш лично в някой офис,представяш лична карта и се сключва договор на твоето име.Подписваш се на договора.В последствие,при прекъсване на договора /или при свършването му/ пак отиваш лично в някой от офисите,идентифицираш се като представяш лична карта и връщаш модема /който между другото ти е предостваен напълно безплатно за разлика от канадските практики
Супер удобно ... а като ти трябва съпорт пак ли отиваш в някой офис ?
А не е ли?

Ти спам бот ли си или какво ?
"Mатематически гарантирано е,че Биткоин e обречен"
Powered by Мосю Geek
victorugo
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Сеп 26, 2013 9:04 am

Re: Интернет

Мнение от victorugo »

Най- нецензурната дума, която ми идва на ум е ....ЦЪРВУЛИИИИИИИИИИИИИИ............... Какъв Близу, какъв Мтел, какви и други оператори да ми цитираш са пълни простотии. Плащам 28,35 канадски долара на месец за неограничени разговори в цяла Канада и СМС. Плащам и ползвам неограничен интернет за 59,0, долара на месец, нямам и помен от това някой да ми се върже на кабелите, скоростта да ми пада и т.н. простотии. В България редовно си имахме проблеми с интернета, кабелната, надцакване на сметки на мобилните оператори. При това говорим за 2014 година страна от ЕС и т.н. Като не ви се плаща знаете къде е летището и за България. Антоний се опитва да прави бизнес, БИЗНЕС, не като повечето ла....на български в чужбина. Като не искате да ползвате услугите на човека, ми не ги ползвайте бееееееееее. Ползвайте други оператори и каквото искате, недейте да правите финансови и бизнес анализи на хората, правете си на вас. Може и да бъда баннат, ама по отврат българи в чужбина не съм виждал.
victorugo
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Сеп 26, 2013 9:04 am

Re: Интернет

Мнение от victorugo »

А забравих да ви кажа, спрете да чакате сънародници на летището, за да ги ползвате после за ваши си финансови интереси (не мога да кажа бизнес).
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Интернет

Мнение от optics »

Батерий знам. Но кой дъ хек е Антоний?
Тия 28 долара за мобилен ли са???
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: Интернет

Мнение от klisurov »

optics написа:Батерий знам. Но кой дъ хек е Антоний?
Тия 28 долара за мобилен ли са???
Собственикът на Querizon.
Аз плащам $34/мес + тах на Fido, безплатни разговори Канада, безплатни и международни SMS, 2 (два) GB Интернет.
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Интернет

Мнение от optics »

Да е жив и здрав тоя Антоний и да се разраства. Виждам че засега е само в Онтарио и Кебек.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Интернет

Мнение от Kan_Tangra »

Да, и като разговаряш с някой, се чува далече далече (от компресията и лошия обхват), все едно че другия е на оня свят.
Фидо-то, за няколко долара повече предлагат максимално читав звук, нет, каквото се сетиш.
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Интернет

Мнение от myhata II »

Файдо са боклуци, за 7 години ми драха кожата и ми взимаха по 2 долара на минута с България, сега пак си говоря за 2 цента с Винд
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
davidT
Мнения: 593
Регистриран на: Съб Фев 11, 2012 12:12 am

Re: Интернет

Мнение от davidT »

victorugo написа:Най- нецензурната дума, която ми идва на ум е ....ЦЪРВУЛИИИИИИИИИИИИИИ...............
Пил си една бира и се се напил като прасе :D Аре лягай си и не говори глупости
И ГСМ и Интернет-а в БГ,а и изобщо всякакви комуникации са поне 10 ,да не кажа и повече години пред КА.
Питай твоя идол Антоний той ще ти каже,като нямаш вяра на нас :D
"Mатематически гарантирано е,че Биткоин e обречен"
Powered by Мосю Geek
Публикувай отговор