Продавам пълно обзавеждане+освобождаване апт. в Монреал, юни

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Публикувай отговор
Захари Стоянов
Мнения: 32
Регистриран на: Вто Ное 04, 2014 7:39 pm

Продавам пълно обзавеждане+освобождаване апт. в Монреал, юни

Мнение от Захари Стоянов »

За заинтересованите и най-вече ако има пристигащи в Монреал това лято:
Към юни месец ще емигрираме при което ще разпродадем пълно обзавеждане. Това включва спалня, шкафове и ракли, детски легла, бюро, библиотеки, дивани, маси, столове, печка, хладилник, пералня, сушилня и пр. Става дума за „органичен“ дом. Всички мебели са избирани с вкус без да са свръхскъпи, от масивна дървесина, няма талашити, изкуствени материали и пр.
Наред с това ще освободим и добър апартамент в хубав район.
В идеалния случай, семействo, което се мести в Монреал, може да се нанесе директно в обзаведен дом, а аз на свой ред да не се занимавам с продажба на дребно и поединично.
Ако има заинтересувани да ми пишат на лични. Ще дам подробна информация и снимки.
Захари Стоянов
Мнения: 32
Регистриран на: Вто Ное 04, 2014 7:39 pm

Re: Продавам пълно обзавеждане+освобождаване апт. в Монреал,

Мнение от Захари Стоянов »

Благодаря на тези, които ме подсетиха.
По същото време ще са налични за продажба и две коли.
И двете са СУВ: 2010 и 2014 г.
Отново пишете ми за детайли.
Захари Стоянов
Мнения: 32
Регистриран на: Вто Ное 04, 2014 7:39 pm

Re: Продавам пълно обзавеждане+освобождаване апт. в Монреал,

Мнение от Захари Стоянов »

За всички, които ми писаха и които се интересуват, вече имам снимки и пояснения за обзавеждането.
Изпратих ги на всички които са ми писали, но в случай че съм пропуснал някой, моля напомнете ми или в лично съобщение или по имейла, който ви дадох.
Захари Стоянов
Мнения: 32
Регистриран на: Вто Ное 04, 2014 7:39 pm

Re: Продавам пълно обзавеждане+освобождаване апт. в Монреал,

Мнение от Захари Стоянов »

Цените на обзавеждането са готови и що ги изпратих на всички които ми писаха.
Отново в сл учай, че съм пропуснал нечий имейл, моля пишете и ще ви ги пратя.
Извинявам се за калабалъка, който е в пощата ми в момента.
Joya
Мнения: 474
Регистриран на: Чет Апр 20, 2006 3:49 am

Re: Продавам пълно обзавеждане+освобождаване апт. в Монреал,

Мнение от Joya »

Здравейте интересувам се от колите, може ли по подробно описание, евентуално снимка и цена.

Благодаря
"Повечето истински провали се дължат на ограничения, които хората си поставят сами, в собствените си умове." Н.Х.
Захари Стоянов
Мнения: 32
Регистриран на: Вто Ное 04, 2014 7:39 pm

Re: Продавам пълно обзавеждане+освобождаване апт. в Монреал,

Мнение от Захари Стоянов »

Моля вижте в съобщенията си. Благодаря.
Захари Стоянов
Мнения: 32
Регистриран на: Вто Ное 04, 2014 7:39 pm

Re: Продавам пълно обзавеждане+освобождаване апт. в Монреал,

Мнение от Захари Стоянов »

И така, юли месец наближава, време е да повдигна обявата за да напомня на тези, на които би им била от полза.
Захари Стоянов
Мнения: 32
Регистриран на: Вто Ное 04, 2014 7:39 pm

Re: Продавам пълно обзавеждане+освобождаване апт. в Монреал,

Мнение от Захари Стоянов »

Това е разбивка на мебелите които влизат в цената. Ще има и неща, за които просто няма да искам пари, а ще ги оставя подарък. В числото на безплатните неща ще и ма домакински уреди, hi-fi техника и аксесоари, хладилни, инструменти, някои мебели, които просто ще подаря, масивен обувник с плъзгащи се врати, шейни за зимата, дрехи, зимни дрехи/палта, компютърни части, вероятно и книги и списания, климатик, лопати за сняг :-) и пр. Не съм правил списък на нещата, които ще са подаръци, това е само часта за която се сещам ей сега, но с разчистването ще решавам какво не искам да пренасям така, че ще има още.

А сега към описа на мебелите и цената.
Цената на всяка мебел поединично а имам в word документ със снимки. Предпочитам обаче, всеичко да замине наведнъж за да не идват много хора и всеки да отнася по единични бройки, което би било стресиращо.
Затова реших да направя отстъпка от над $ 1000 ако някой ги закупи наведнъж.

Така цена за всичко $ 3200

В нея са включени:
1. Хол:
Следните мебели:
- 2 броя Библиотеки големи – масивно дърво, 5 лавици всяка, стигат почти до тавана:
- Средна библиотека. Комплект с големите същите материали и изпълнение.
- Поставка за телевизор и AV техника 1 бр
- 2 бр. Дивани
- 1ви диван – масив, кожа, плат. Този диван се разгъва (под възглавниците има много сериозен матрак със сгъваема метална база) и става на queen size спалня на която спокойно спят двама души (а вероятно и двама + дете). Не е шир потреба, поръчвали сме да бъде изработен за нас по размери които съответстват на хола.
- 2ри диван. Солиден дървесен масив и плат
- Холна маса: Много хубава маса, солден дървесен масив. Разгъваема, една от любимите ми мебели.
- Пейка / обувалник: дървесен масив, естествена, бяла кожа. По принцип е пейка обувалник, но поради това, че ми се хареса много я превърнах в холска мебел / помощна библиотека за научните ми журнали (демек книгите, които никой друг освен мен не иска да вижда).
- 4 бр Осветителни тела:
Освен по горе видните две холни лампи съм монтирал и дисплейно осветление на тавана, което да осветява картините. (подарък за който вземе апартамента)

2. Перално помещение. Малко помещение с две дървени врати тип хармоника. Вътре се побират една до друга пералня и сушилня.
- пералня (на една година)
- сушилня
Над тях въздушното пространство е свободно. Има две лавици на които си държа някои от инструментите (те ще са подарък).

3. Кухня: Има вградени шкафове над плотовете печката и хладилника, които са си част от апартамента. В Кухнята продавам следните мебели:

- Висока кухненска маса със четири стола, дървесен масив
- Готварска печка (почти нова)

- Хладилник (подарък)
- Уреди, микровълнова фурна, машина за хляб и пр. (подарък)

4. Спалня Но 1 – детска стая:
Светла стая с огромен прозорец и един дрешник. Следните мебели:

- Ракла Но1: два шкафа и две лавици, дървесен масив
- Ракла Но 2: Голяма ракла с 3 реда шкафове, масив.
- Ракла Но 3: Дървена ракла (масив)
- Бюро за компютър със стол (подарък)
- Легло (детско или за възрастен). Дървесен масив, с отделно закупен матрак с пружини. Леглото може да променя дължината си. В момента е разтегнато в макс дължина, има три възможни дължини. Матракът също е секторен и се смалява с легълцето.
- Детско бюро със столче (единствената ни мебел, която е пластмасова)


6. Спалня Но 2. Голяма спалня със огромен прозорец/плъзгаща врата, от която се излиза на терасата. Следните мебели:

- Бебшко/детско легълце. Дървесен масив. Може да става кошарка за бебе, като базата се премества на по-висока позиция и отпред се поставя и втората скара (като тази която е към стената). В момента е в позиция детско легло. Така в общи линии става до 6 – макс 7 годишно дете да спи на него.
- Също така и бебешка люлка, която работи на батерии или със адаптер на ток (нещо много полезно, ако не искате да купувате батерии всеки два дена). Люля, свети, пеее, вътри се и т.н. Дори имам снимки на нея правени с по-добрия фотоапарат.
- Спалня, Спалнята е много базова, база + матрак Queen size.
- Голяма ракла/шкаф, дървесен масив, 5 реда чекмеджета
- 2 бр. Нощни шкафчета
- нощна лампа (отново масив)


Доколкото не правя грешки в броенето 34 отделни мебели и в това число не вклювам както писах в началото нещата, които ще бъдат подаръци.
за информация и снимки

hadrian.graeculus@gmail.com
Захари Стоянов
Мнения: 32
Регистриран на: Вто Ное 04, 2014 7:39 pm

Re: Продавам пълно обзавеждане+освобождаване апт. в Монреал,

Мнение от Захари Стоянов »

Забравих да спомена, всичките ни мебели са от дървесен масив, няма талашити и пр изкуствени материали. Също така има и персийски черги и килими от памук + килим от юта (някои от тях, ще бъдат добавени в горния списък на подаръците)
Публикувай отговор