2 куверта за Новогодишното Парти в Църквата.

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Публикувай отговор
semerdjiew
Мнения: 17
Регистриран на: Съб Мар 27, 2004 5:30 am

2 куверта за Новогодишното Парти в Църквата.

Мнение от semerdjiew »

Имам 2 куверта, за съжаление ни налегна грипа и неможем да празнуваме Новата година на Партито в Църквата.
450 462 3718 Румен
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: 2 куверта за Новогодишното Парти в Църквата.

Мнение от newcomer »

semerdjiew написа:Имам 2 куверта, за съжаление ни налегна грипа и неможем да празнуваме Новата година на Партито в Църквата.
450 462 3718 Румен
не се ядосвай на грипа за пропуснатото Парти
дет е казал народа всяко зло за добро.
най малкото ще ти спести отрицателните емоции от срещата с на пръв поглед щастливо изглеждащи аграрни физиономии на изтормозени от живота чичковци и лелки
и техните напушени и опити наследници старателно оповръщали и опикали общата тоалетна
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: 2 куверта за Новогодишното Парти в Църквата.

Мнение от ivalin »

:y: :clap: :handshake:
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: 2 куверта за Новогодишното Парти в Църквата.

Мнение от IFF »

newcomer написа:
semerdjiew написа:Имам 2 куверта, за съжаление ни налегна грипа и неможем да празнуваме Новата година на Партито в Църквата.
450 462 3718 Румен
не се ядосвай на грипа за пропуснатото Парти
дет е казал народа всяко зло за добро.
най малкото ще ти спести отрицателните емоции от срещата с на пръв поглед щастливо изглеждащи аграрни физиономии на изтормозени от живота чичковци и лелки
и техните напушени и опити наследници старателно оповръщали и опикали общата тоалетна
Значи батка, да докладвам:
Партито мина без бой, мирно и кротко. Имаше много народни хора(танци), направи ми впечатление, че много млади (15-18 годишни) знаят различни видове хора и дансинга беше постоянно пълен. След полунощ оркестъра се напи, музиката отиде в киреча и хората се разотидоха бързо, към 2 часа вече беше полупразно. Нямаше оповръщано и опикано в тоалетните, видях само отвън едни деца да се крият зад ъгъла, най-вероятно пушеха марихуана, но това е почти нормално явление сред местната младеж. Признавам че имаше и простотии, но наистина малко, имаше и няколко селяндури, едно пичлеме от масата на персонала на магазин "Балкан" запали цигара вътре, в църквата, което е обяснимо, все пак пиеше алкохола от бутилката. Необяснимо е, че никой от компанията му не му направи забележка а го оставиха да си я изпуши. Накрая преди да затворят имаше един пиян, който обърна няколко стола и маси, ама то нямаше никой, че да стане интересно. Това е общо взето.
Публикувай отговор