Кола за новопристигнали в Монтреал

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Публикувай отговор
free
Мнения: 89
Регистриран на: Нед Апр 10, 2005 12:51 pm
Местоположение: Montreal

Кола за новопристигнали в Монтреал

Мнение от free »

Тойота Корола 1999г. , 290хил. км. автоматик. Централно заключване, климатик, дистанционно запалване. Само 600$. За контакти тел:514 996 2111
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Кола за новопристигнали в Монтреал

Мнение от the_coach »

Защо за новопристигнали?
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Кола за новопристигнали в Монтреал

Мнение от ivalin »

Ти пък чак питаш... Всияки знаят, само не и новопристигналите... ;(
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
free
Мнения: 89
Регистриран на: Нед Апр 10, 2005 12:51 pm
Местоположение: Montreal

Re: Кола за новопристигнали в Монтреал

Мнение от free »

И какво всички знаят???
Та защо ли? Защото когато дойдеш в началото си притеснен финансово и не е лесно да се отдели по-сериозна сума от бюджета, а това е достатъчно сигурна кола за да ти върши работа за продължителен период от време докато си стъпиш на краката!
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Кола за новопристигнали в Монтреал

Мнение от the_coach »

Колко е сигурна ти си знаеш. Дано новият й собственик не си блъска главата с нея, че особено ако е някой новопристигнал със затруднения в бюджета, обявата ти може да се окаже мечешка услуга.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Кола за новопристигнали в Монтреал

Мнение от ablood »

Даже и за момента всичко да е закърпено, това е 16 годишна кола на 290'000 км. Аз не бих посмял да се кача на магистралата с такова нещо. Дали утре, дали след месец... ще се вика пътна помощ.

Пробутваш я на новопристигнали, защото никой на местния пазар не ти дава повече от $50.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
arci
Мнения: 257
Регистриран на: Вто Яну 31, 2006 8:44 am
Местоположение: Notre Dame de ile Perrot

Re: Кола за новопристигнали в Монтреал

Мнение от arci »

Дори в моргата за коли да я закара на собствен ход,ще вземе между 250-300$,преди това може да си подмени и гумите ако са по свестни,и от тях може едни 100$ да изкара.За колко да я продаде?!Защо спамите само на хората обявите...
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Кола за новопристигнали в Монтреал

Мнение от ablood »

arci написа:Дори в моргата за коли да я закара на собствен ход,ще вземе между 250-300$..
Ти чувал ли си някой да взима толкова пари за дърта таратайка? В обявите наистина ги обещават, ама на място свалят една нула от цената.

Последният случай с мой познат беше проблем с трансмисията извън града на кола 2002. Спазариха се да му дадат кола под наем с отстъпка срещу безплатно скрапираане на старата.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
arci
Мнения: 257
Регистриран на: Вто Яну 31, 2006 8:44 am
Местоположение: Notre Dame de ile Perrot

Re: Кола за новопристигнали в Монтреал

Мнение от arci »

Разбира се,ето и линк ,звъниш и питаш.Не говоря за прекупвачите,а директно да закараш колата

http://kennypiecesdautos.com/"
NaviD
Мнения: 358
Регистриран на: Нед Фев 22, 2004 4:39 am
Местоположение: Mtl/CDN

Re: Кола за новопристигнали в Монтреал

Мнение от NaviD »

Имах корола 1995 340000 и я продадох за 1000 долара на някакъв афганистанец, който ги изнасяше за Афганистан. Та какво казваш за 50 долара?
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: Кола за новопристигнали в Монтреал

Мнение от yahoo »

NaviD написа:Имах корола 1995 340000 и я продадох за 1000 долара на някакъв афганистанец, който ги изнасяше за Афганистан. Та какво казваш за 50 долара?
Браво, това е най-голямата далавера с толкова стара кола която изобщо съм чувал, освен ако няма антикварна стойност или и е правен основен ремонт. Даже не мога да си представя какво представлява кола с над 300,000 км да не говорим за годините. Моите две коли ги скрапирах на 12 г. с по около 100,000 км за точно по $200 всяка чрез прекупвач. Мислех да ги подаря на някой защото имаше още малко живот в тях, но не посмях да го направя за да не ме псуват после.
eva-vet-eva
Мнения: 526
Регистриран на: Пон Ное 01, 2004 4:19 pm
Местоположение: Пловдив,от 29.03.05-Монреал

Re: Кола за новопристигнали в Монтреал

Мнение от eva-vet-eva »

Ние като пристигнахме 2005, и на нас ни „пробутаха„(казвам го с много добри чувства) един Неон “90 ли беше, 94та ли, в ужасно състояние-изгнил от всякъде, с дупки по каросерията, ама вървеше-за 500 кинта, автоматик, без дистанционно запалване. Ако знаете колко много мъки ни спести, не е истина, а и пари изкара, че после и го продадохме даже ;) . Наложиха му се за 1 година 2 ремонта за по 150-200 всеки+1 акумулатор и мъж ми си позакърпи сам дупките с няква смола и понапръска с боица. Та ако не е тотален скрап Тойотката, може да се окаже чудесна придобивка за в началото, все пак купувача си прави сметката обаче. Не всичко старо и евтино е гадно(зимата е по-гадна без кола). Та оставете обявата на мира.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Кола за новопристигнали в Монтреал

Мнение от myhata II »

Какво значи ви "набутаха", дошли сте цървули окъсани и опърпани от България и тук тази цена ви се е видяла прилична за скъсания джоб !
Я оставете човека да си продава МПСто на спокойствие !
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Кола за новопристигнали в Монтреал

Мнение от the_coach »

На мен ми стана интересно защо обявата е насочена към новопристигналите? По презумпция новопристигналите трябва да са "окъсани и цървули" ли, а, Муха?
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Кола за новопристигнали в Монтреал

Мнение от IFF »

fighter написа:На мен ми стана интересно защо обявата е насочена към новопристигналите? По презумпция новопристигналите трябва да са "окъсани и цървули" ли, а, Муха?
По принцип са, ти не беше ли така :lol:
Публикувай отговор