BulPros работа с френски език в София (4 месеца)

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Публикувай отговор
Vladimir Penev
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Юли 01, 2014 2:44 am

BulPros работа с френски език в София (4 месеца)

Мнение от Vladimir Penev »

За нов проект в сферата обслужване на клиенти търсим:

Френскоговорящ асистент колективно пазаруване към канадски клиент

Твоите отговорности:
• Да подобриш преживяването на клиента при ползването на услуги;
• Да се отнасяш приятелски и учтиво;
• Да ти харесва да помагаш;

Нашите изисквания към теб:
• Владеене на Френски език;
• Работно ниво на Английски език;
• Да имаш желание за развитие.

Ние ти предлагаме:
• Работа и растеж в страхотна компания;
• Безплатен интензивен курс с цел повишаване на езиковите умения;
• Платено фирмено обучение;
• Възможност за участие в сезонни маркетингови кампании;
• Пълен или непълен работен ден;
• При необходимост предлагаме пакет за релокация и осигурена квартира в София;


За повече информация vladimir.penev@easyconsultbg.com или 0882 33 74 33

Bulpros е бързо развиваща се европейска компания за IT услуги, основана в гр. София, България и оперираща на множество европейски и глобални пазари. Bulpros е доставчик на целия спектър от IT услуги в пълния им цикъл - разработка на софтуер във всички основни технологии, дизайн и разработка на уеб и мобилни приложения, IT инфраструктурни решения и облачните услуги.
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: BulPros работа с френски език в София (4 месеца)

Мнение от klisurov »

Избягвам да се включвам във Форума, още по-малко пък по обяви, ама, ако ще пишете обява тук, поне я съобразете с "публиката"
Vladimir Penev написа:... колективно пазаруване към канадски клиент
Това не го разбрах, ама явно е от ЕГН-то ми, в съчетание, че пет години не съм бил в БГ.


• Да подобриш преживяването на клиента при ползването на услуги; и как по-точно ще се подобрява преживяването на клиента - бира-скара или шведски масаж?!?
• Да се отнасяш приятелски и учтиво; с кого по-точно?!?
• Да ти харесва да помагаш; "Чавдарчето е добро дете ..."

Нашите изисквания към теб:
• Владеене на Френски език;
• Работно ниво на Английски език;
• Да имаш желание за развитие.

Ние ти предлагаме:
• Работа и растеж в страхотна компания; за четири месеца до къде ли ще се развия?!?
• Безплатен интензивен курс с цел повишаване на езиковите умения;
• Платено фирмено обучение;
• Възможност за участие в сезонни маркетингови кампании;
• Пълен или непълен работен ден;
• При необходимост предлагаме пакет за релокация и осигурена квартира в София; м-да, билета е има няма $1'000, ако добавим и някое контейнерче, определено си заслужава за тези, които мислят да се прибират в БГ.


За повече информация vladimir.penev@easyconsultbg.com или 0882 33 74 33

Bulpros е бързо развиваща се европейска компания за IT услуги, основана в гр. София, България и оперираща на множество европейски и глобални пазари. Bulpros е доставчик на целия спектър от IT услуги в пълния им цикъл - разработка на софтуер във всички основни технологии, дизайн и разработка на уеб и мобилни приложения, IT инфраструктурни решения и облачните услуги.
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Vladimir Penev
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Юли 01, 2014 2:44 am

Re: BulPros работа с френски език в София (4 месеца)

Мнение от Vladimir Penev »

Здравейте,

Извинявам се ако не съм се изразил достатъчно ясно.

Обявата е насочена към хора, които в момента са временно в България, ще бъдат в България до края на годината, и имат желание да уплътнят времето си с работа.

Ако имате други въпроси, аз съм насреща за повече информация.
Vladimir Penev
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Юли 01, 2014 2:44 am

Re: BulPros работа с френски език в София (4 месеца)

Мнение от Vladimir Penev »

Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: BulPros работа с френски език в София (4 месеца)

Мнение от ivalin »

BulPros за българи прости... :lol:
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: BulPros работа с френски език в София (4 месеца)

Мнение от balbi »

Аз лично не виждам нищо нередно в обявата на човека!
Защо се гъбаркате така? Да, детайлите са малко несъразмерни сравнено със северна америка, но в крайна сметка става въпрос за работа в България. Може да има някой на който работата ще му допадне... Защо трябва да се осира така почти всяка трета обява не мога да вържа?
driver
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Май 04, 2006 4:19 am
Местоположение: Montreal

Re: BulPros работа с френски език в София (4 месеца)

Мнение от driver »

Защо трябва да се осира така почти всяка трета обява не мога да вържа?
Защото е написано подвеждащо или неграмотно- избери си едното!
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: BulPros работа с френски език в София (4 месеца)

Мнение от balbi »

Окей съгласен съм, но всеки има глава на раменете си. В крайна сметка във вестника като видиш обява - или те грабва или я подминаваш... Защо трябва да изписваме тонове с глупости... Не си струва поне според мен..., но пък дето се казва мнения много ;)
Аватар
Independent
Мнения: 1723
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 8:03 am
Местоположение: Montreal, QC

Re: BulPros работа с френски език в София (4 месеца)

Мнение от Independent »

Мен това, което най ме издразни в обявата, беше фамилиарничето. Кофти е някак да ти говорят на ти без дори да е адресирано директно до теб. Мирише ми на криво разбран "западен" стил. Само за сведение, всички комуникации тук наистина се водят само на първо име, но от друга страна винаги се използва учтивото "Vous", дори и при разговори лице в лице. Та айде моля да си имаме уважението!
I must not fear.
Fear is the mind-killer.
I will face my fear.
I will permit it to pass over me and through me.
And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path.
Where the fear has gone there will be nothing.
Only I will remain.
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: BulPros работа с френски език в София (4 месеца)

Мнение от ivalin »

balbi написа:Окей съгласен съм, но всеки има глава на раменете си. В крайна сметка във вестника като видиш обява - или те грабва или я подминаваш... Защо трябва да изписваме тонове с глупости... Не си струва поне според мен..., но пък дето се казва мнения много ;)
Да balb, съгласен съм, че във вестниците има всякакви обяви, но там са класифицирани и групирани по определен принцип и можеш да избереш кое да четеш и кое не, докато в нашия слуяай тука нямаш избор, четеш всичко ново и те дразнят подобни капани за наивници, аз смятам, че цялата обява е кьорфишек...
Ние ти предлагаме:
• Работа и растеж в страхотна компания. Работа ДА, но какво се има предвид под думата страхотна?! За 4 месеца трябва да се развиваш не с дни, часове или минути, я на сяка секунда...
• Безплатен интензивен курс с цел повишаване на езиковите умения; Наистина много "интензивно" трябва да се повишават езиковите умения след като работата е за има-няма някакви си 4 месеца!
• Платено фирмено обучение. Нелогично е някой да ти предлага безплатно обучение за толкова "много" работа... Възможност за участие в сезонни маркетингови кампании. Супер ще има време и за почивка...
• Пълен или непълен работен ден; хахаха...
• При необходимост предлагаме пакет за релокация и осигурена квартира в София. Пък чак да ти намират и квартира... опитвам се да си представя каква ще е....?
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
driver
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Май 04, 2006 4:19 am
Местоположение: Montreal

Re: BulPros работа с френски език в София (4 месеца)

Мнение от driver »

Изглежда на някои хора им прави впечатление преувеличените и украсени (неграмотни) обяви и така по някое време на някой му писва и си изсипва гнева. По лично мнение сме заливани постоянно с подобни все повече и повече, и пак по лично мнение това няма да доведе до нищо добро...
Тук дори не става дума за случайна грешка, но може пък да си има и своето обяснение.
Нека някой да намери подобна обява в някой другоезичен форум, не че е невъзможно, но поне със сигурност не е всяка трета...
Wella
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Окт 25, 2003 2:57 am
Местоположение: Mtl

Re: BulPros работа с френски език в София (4 месеца)

Мнение от Wella »

Стандартна обява за работа прeведена с Google translate и не звучи добре на бълграски.
Както Independent отбеляза фамилиарниченето е недопустимо за такъв тип обява . Това също идва от лошия превод : You- Вие/ти или customer experience - преживяването на клиента.
Иначе обявата е супер за студенти говорещи френски стига заплатата да е прилична.
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: BulPros работа с френски език в София (4 месеца)

Мнение от analgin »

balbi написа:Аз лично не виждам нищо нередно в обявата на човека!
аз видях това
BulPros работа с френски език в София (4 месеца)
.... Ние ти предлагаме:
• Работа и растеж в страхотна компания;
Майтапчии
Публикувай отговор